De Jonge Makelaardij & Taxatie in Geleen staat voor moderne, persoonlijke en betrouwbare vastgoeddienstverlening. Wij zijn een jong en dynamisch team dat zich volledig toewijd aan de wensen van onze opdrachtgevers. Of u nu een woning wilt verkopen, kopen of verhuren, wij staan voor u klaar met professionele begeleiding. Onze expertise omvat ook taxaties en financieel advies, zodat u altijd op de hoogte bent van de waarde en mogelijkhede...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Bergstraat 45
6301AC Valkenburg
€ 625.000 k.k.
€ 3.378/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 185 m²
- Área del lote
- 660 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Rubensstraat 23
6165TP Geleen
€ 265.000 k.k.
€ 2.978/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 89 m²
- Área del lote
- 228 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Kampstraat 63
6413EB Heerlen
€ 400.000 k.k.
€ 2.162/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 185 m²
- Área del lote
- 483 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Volderstraat 21
6231LA Meerssen
€ 395.000 k.k.
€ 2.394/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 165 m²
- Área del lote
- 226 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Valkenburgerweg 128 V 216
6305EA Schin op Geul
€ 140.000 k.k.
€ 3.437/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 48 m²
- Área del lote
- 187 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Julianalaan 64
6124AJ Papenhoven
€ 425.000 k.k.
€ 2.796/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 152 m²
- Área del lote
- 690 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (144)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
144 reseñas total
Funda
2 opiniones en Funda
142 reseñas en Google
-
Ger ten Lohuis
10Fijn en correct persoon, heer de Jonge. Hij doet zijn werk oprecht en nauwkeurig. Wij zijn erg tevreden.
-
Franc Schnabel
8 -
A Huyps
8Traducido por IAHe realizado una tasación. La tarea se realizó con profesionalismo y rápidamente.
-
Gerard Kramer
10De heer De Jonge heeft na zorgvuldige inspectie ons huis getaxeerd, en heeft zijn bevindingen vastgelegd in een overzichtelijk en fraai uitgevoerd taxatierapport. Klasse!
-
Jeroen Klein
10Wij hebben het huis waar wij een bod op hadden gedaan laten taxeren door De Jonge Makelaardij en Taxatie voor onze hypotheek. Een zeer uitgebreid en zorgvuldig rapport kregen terug. Wij zijn zeer tevreden over de geleverde service.
-
Taner Ayhan
10Wij zijn ontzettend tevreden over de taxatie van onze woning. De taxatiemakelaar werkte zeer professioneel, vakkundig en transparant. Vanaf het eerste contact was de communicatie duidelijk en prettig. De afspraak werd stipt nagekomen en tijdens de opname werd alles rustig en zorgvuldig uitgelegd. Het taxatierapport was snel gereed, overzichtelijk opgesteld en goed onderbouwd. Dit gaf ons veel vertrouwen en rust in het verdere proces. Wij waarderen vooral de deskundigheid, betrouwbaarheid en servicegerichtheid. Wij raden deze taxatiemakelaar absoluut aan aan iedereen die op zoek is naar een eerlijke en deskundige taxatie van zijn of haar woning!