Holter Makelaardij & Taxaties staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Almelo. Wij combineren deskundigheid met een duidelijke aanpak om u te helpen bij de verkoop, aankoop of taxatie van uw woning of bedrijfspand. Ons kantoor legt de nadruk op transparantie, zodat u altijd weet waar u staat. Wij bieden een volledige begeleiding van A tot Z, met aandacht voor uw wensen en doelen. Onze medewerkers zijn gecertificeerd en...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Zeven Bosjes 413
7609GZ Almelo
€ 349.500 k.k.
€ 3.566/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 98 m²
- Área del lote
- 217 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
De Taling 49
7609VA Almelo
€ 450.000 k.k.
€ 3.814/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 118 m²
- Área del lote
- 248 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Evvesboer 15
7678DC Geesteren
€ 565.000 k.k.
€ 2.522/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 224 m²
- Área del lote
- 332 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Vendido
Horstlaan 68
7602AN Almelo
€ 309.000 k.k.
€ 2.664/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 116 m²
- Área del lote
- 267 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Mozartstraat 248
7604GX Almelo
€ 225.000 k.k.
€ 2.848/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 79 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Hagenborgh 11
7607JT Almelo
€ 255.000 k.k.
€ 3.805/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 67 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (11)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
11 reseñas total
11 reseñas en Google
-
willem goudswaard
8 -
Galaxy Mega
10Traducido por IAPARA
-
Marco Kroeze
10Traducido por IAUna agente inmobiliaria agradable con la que los hilos son cortos. Realmente recomendable👍 …
-
Jessica Kappert
10Traducido por IAJacco es claro y honesto. Buena agencia.
-
Gea Protzman
10 -
Nancy Fidder
10 -
Erik lookamp
8 -
Romano Hammers
10 -
Jos Tops
10 -
Herman Bij Geen Gehoor
4Traducido por IAEnviar un correo con una pregunta no significa que se envíe una respuesta...
-
Maria Bleeker
4