Mom-Joosten Makelaars
Mom-Joosten Makelaars is sinds 2007 een vertrouwd en ervaren adres in Didam. Wij combineren persoonlijke aandacht met een resultaatgerichte aanpak om uw wensen in de woningmarkt te realiseren. Onze kennis van de regio en passie voor het vak zorgen ervoor dat we betrouwbaar zijn in elke transactie. Wij bieden diensten als verkoop, aankoop, verhuur en taxaties. Onze werkwijze is transparant en gericht op uw belangen, met ondersteuning van...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Heeghstraat 40
6942PG Didam
€ 715.000 k.k.
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 211 m²
- Área del lote
- 510 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Muldersveld 18
7031DD Wehl
€ 319.000 k.k.
€ 2.954/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 108 m²
- Área del lote
- 125 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Prins Bernhardstraat 17
6942AX Didam
€ 309.000 k.k.
€ 3.396/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 91 m²
- Área del lote
- 428 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Haaghweg 12 a
6942GP Didam
€ 845.000 k.k.
€ 3.658/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 231 m²
- Área del lote
- 2730 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Roggeveld 5
6942MB Didam
€ 615.000 k.k.
€ 3.917/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 157 m²
- Área del lote
- 415 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Sint Jansgildestraat 94
7037AZ Beek
€ 595.000 k.k.
€ 4.685/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 127 m²
- Área del lote
- 455 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (139)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
139 reseñas total
Funda
68 opiniones en Funda
71 reseñas en Google
-
Pastoor Janssenhof 2
10Vanaf het eerste contact merk je meteen hun professionaliteit en betrokkenheid. Ze nemen de tijd en geven eerlijk en deskundig advies. De communicatie is duidelijk en snel, super op de hoogte gehouden van de bezichtingen voor en na de tijd. Dankzij hun inzet en marktkennis is alles soepel verlopen met een prachtig resultaat als eindpunt. Wat ons betreft een zeer aan te bevelen team, Rick Robert en mevr van de Penne.
-
Jeroen van Alst
10 -
Jurgen Koenders
10De communicatie is duidelijk en snel. Kortom: betrouwbaar, deskundig en een prettig team om mee samen te werken. Zeker een aanrader! Fam. Koenders
-
Steenstraat 10
9Traducido por IAMom-Joosten Makelaars es una agencia inmobiliaria muy agradable con conocimiento del mercado local, suficiente y adecuada comunicación y un servicio excelente.
-
Macia Smit
8 -
sigrid zonneveld
10Ben zeer tevreden. Goed geholpen met de verkoop Dank je wel!
-
Veldstraat 30
8Het contact verliep goed. Konden met al onze vragen bij hun terecht, en kregen ook goede info. Regelden veel voor ons. Omdat we geen idee hadden hoe of wat we moesten doen.
-
Ronny Reintjes
10We zijn goed geholpen door Mom -Joosten makelaars bij het verkopen van het huis van mijn moeder.
-
Hogenendseweg 31
10Accuraat uitstekende voorbereiding open en eerlijke mensen prachtig team en zeer geruststellende vaklui. Wij zijn van begin tot eind voorzien van duidelijke info,, wat ons betreft aanbevelens waardig team, die Rick Robert en secretaresse mevr. van de Penne. Daar wordt een mens blij van.