Ir directamente al contenido
Logotipo de Hermsen Garantiemakelaars Huissen

Emmastraat 70

6687BT Angeren • Gelderland

Disponible

€ 399.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.830

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.980) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 408.830

Precio de compra /m²: € 3.381

Galería de fotos

Descripción

Emmastraat 70 Angeren In een rustige en groene woonomgeving gelegen, royale tussenwoning met serre, vrijstaande stenen garage, carport en parkeergelegenheid voor meerdere auto's op eigen terrein. Deze ruime eengezinswoning beschikt over maar liefst vier ruime slaapkamers en een achtertuin met overkapping en achterom. De woning is gelegen aan een rustige straat in het gezellige dorp Angeren, onderdeel van de gemeente Lingewaard. Angeren staat bekend om haar dorpse karakter, actieve verenigingsleven en fraaie ligging midden in het Betuwse rivierengebied. Diverse voorzieningen zoals een basisschool, bushalte, dorpshuis en sportvelden bevinden zich op korte afstand. Daarnaast zijn er in de directe omgeving volop wandel- en fietsmogelijkheden richting de uiterwaarden en natuurgebied Park Lingezegen. Ook de bereikbaarheid is uitstekend; de steden Arnhem en Nijmegen zijn snel bereikbaar en de uitvalswegen A12, A15, A50 en A325 liggen op korte afstand. Indeling: Entree / hal / toilet met fontein / trapkast met meterkast (8 groepen, 2x aardlekschakelaar, dubbele groep en glasvezel) / woonkamer met laminaatvloer, convectorput en schuifpui naar de serre / dichte keuken met kunststof aanrechtblad voorzien van combi-oven, koelkast met vriesvak, gaskookplaat, afzuigkap en 1,5 spoelbak / serre met houtenvloer en wasmachine aansluiting / achtertuin met achterom, overkapping en toegang tot de garage / vrijstaande stenen garage met wasbak, stalen kanteldeur en een loopdeur naar de tuin / carport met parkeergelegenheid voor 2 auto's op eigen terrein. 1e verdieping: Overloop met vaste trap naar 2e verdieping / drie ruime slaapkamers / badkamer voorzien van inloopdouche, 2e toilet, vaste wastafel en wasmachine aansluiting. 2e verdieping: Overloop / berging met stookruimte (Nefit CV anno 2008) / extra bergruimte / ruime zolderkamer met Velux dakvenster en praktische opbergruimte. * Bouwjaar 1972 * Perceeloppervlakte 223 m² * Woonoppervlakte ca. 118 m² * Inhoud ca. 513 m³ Bijzonderheden: * Gelegen in een rustige en groene woonomgeving, schuin tegenover speelveldje/speeltuin; * Vrijstaande stenen garage met elektra, water en carport; * Parkeergelegenheid voor twee auto's op eigen terrein; * Voorzien van aluminium ramen en kozijnen; * Voorzien van 5 zonnepanelen, eenvoudig uit te breiden; * Ruime serre; * Een ideale gezinswoning met volop ruimte, zowel binnen als buiten, gelegen op een fijne locatie in het gemoedelijke Angeren!

Hipoteca berekenen

€ 399.000

Coste del comprador (estimado): € 9.830

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.980) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 408.830

2,78%

Anualmente

%

€ 19.950

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 399.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, tussenwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
118 m²
Área del lote
223 m²
Contenido
513 m³
Otra zona interior
27 m²
Espacio de almacenamiento externo
18 m²
Área del jardín trasero
78 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1972
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dubbel glas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit Topline HRC30 (gas gestookt combiketel uit 2008, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Aparcar
Op eigen terrein
Tipo de garaje
Carport en vrijstaande stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
13-05-2026

Instalaciones del baño

Douche, toilet, en wastafelmeubel

Instalaciones de garaje

Elektra en stromend water

Características adicionales

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • schuifpui
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6687

Mapas de Google

Mapa de Angeren

Explora Angeren y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Angeren

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Angeren. En 2026 había 3.006 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 427.000.

Inhabitantes

3.006

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 427.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 33.700

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

52

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Angeren
Año Inhabitantes
2021 2.882
2022 2.890
2023 2.905
2024 2.915
2025 2.925
2026 3.006

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Angeren
Año Promedio WOZ
2021 EUR 309.000
2022 EUR 340.000
2023 EUR 393.000
2024 EUR 414.000
2025 EUR 427.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 655 0-15: 445 15-25: 385 25-45: 640 45-65: 870

Nivel académico

Hoger

480

Praktisch

590

Middelbaar

1.080

Origen de los residentes (2025)

Europa

140

Nederland

2.620

Buiten Europa

170

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 200
Appartementen 106
Tussenwoningen 278
Vrijstaande woningen 419
Twee-onder-één-kap woningen 221

Período de construcción del edificio

Voor 1700 3
1700 tot 1900 33
1900 tot 1925 59
1925 tot 1950 115
1950 tot 1970 354
1970 tot 1980 232
1980 tot 1990 153
1990 tot 2000 100
2000 tot 2010 63
2010 tot 2020 32
2020 en later 82

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

229

Etiqueta A

218

Etiqueta B

182

Etiqueta F

143

Etiqueta D

131

Etiqueta G

104

Etiqueta E

58

Etiqueta A+++

46

Etiqueta A+

13

Etiqueta A++++

5

Etiqueta A++

3

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Angeren
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.340 3.200
2021 1.520 3.220
2022 1.290 3.240
2023 1.040 3.090
2024 1.030 3.230

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 900 • Electricidad: 2.380

Huurwoning

Gas: 840 • Electricidad: 1.990

Koopwoning

Gas: 1.100 • Electricidad: 3.410

Appartement

Gas: 770 • Electricidad: 2.230

Tussenwoning

Gas: 840 • Electricidad: 2.360

Vrijstaande woning

Gas: 1.330 • Electricidad: 4.070

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.010 • Electricidad: 3.230

Actividad empresarial en Angeren (2025)

Handel en HORECA 35
Nijverheid en energie 80
Zakelijke dienstverlening 70
Overheid, onderwijs en zorg 50
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 20
Financiele diensten en onroerendgoed 15
Cultuur, recreatie en overige diensten 20

Número total de establecimientos empresariales: 320

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Angeren
Periodo Delitos
jan 2026 5
jul 2025 5
jun 2025 3
mei 2025 4
mrt 2025 4
mrt 2026 2
nov 2024 6
nov 2025 6
okt 2024 5
okt 2025 1
sep 2024 3
sep 2025 5

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Angeren.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Angeren

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Angeren?

Angeren telt in 2026 ongeveer 3.006 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Angeren?

De gemiddelde WOZ-waarde in Angeren is in 2025 circa € 427.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Angeren?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Angeren ligt rond € 33.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Angeren?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 52 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Angeren?

In Angeren komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 419 woningen.

Meer viviendas in Angeren

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.