Direkt zum Inhalt
Logo von Hermsen Garantiemakelaars Huissen

Emmastraat 70

6687BT Angeren • Gelderland

Verfügbar

€ 399.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.830

2 % Übertragungssteuer (€ 7.980) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 408.830

Kaufpreis /m²: € 3.381

Fotoalbum

Beschreibung

Emmastraat 70 Angeren In een rustige en groene woonomgeving gelegen, royale tussenwoning met serre, vrijstaande stenen garage, carport en parkeergelegenheid voor meerdere auto's op eigen terrein. Deze ruime eengezinswoning beschikt over maar liefst vier ruime slaapkamers en een achtertuin met overkapping en achterom. De woning is gelegen aan een rustige straat in het gezellige dorp Angeren, onderdeel van de gemeente Lingewaard. Angeren staat bekend om haar dorpse karakter, actieve verenigingsleven en fraaie ligging midden in het Betuwse rivierengebied. Diverse voorzieningen zoals een basisschool, bushalte, dorpshuis en sportvelden bevinden zich op korte afstand. Daarnaast zijn er in de directe omgeving volop wandel- en fietsmogelijkheden richting de uiterwaarden en natuurgebied Park Lingezegen. Ook de bereikbaarheid is uitstekend; de steden Arnhem en Nijmegen zijn snel bereikbaar en de uitvalswegen A12, A15, A50 en A325 liggen op korte afstand. Indeling: Entree / hal / toilet met fontein / trapkast met meterkast (8 groepen, 2x aardlekschakelaar, dubbele groep en glasvezel) / woonkamer met laminaatvloer, convectorput en schuifpui naar de serre / dichte keuken met kunststof aanrechtblad voorzien van combi-oven, koelkast met vriesvak, gaskookplaat, afzuigkap en 1,5 spoelbak / serre met houtenvloer en wasmachine aansluiting / achtertuin met achterom, overkapping en toegang tot de garage / vrijstaande stenen garage met wasbak, stalen kanteldeur en een loopdeur naar de tuin / carport met parkeergelegenheid voor 2 auto's op eigen terrein. 1e verdieping: Overloop met vaste trap naar 2e verdieping / drie ruime slaapkamers / badkamer voorzien van inloopdouche, 2e toilet, vaste wastafel en wasmachine aansluiting. 2e verdieping: Overloop / berging met stookruimte (Nefit CV anno 2008) / extra bergruimte / ruime zolderkamer met Velux dakvenster en praktische opbergruimte. * Bouwjaar 1972 * Perceeloppervlakte 223 m² * Woonoppervlakte ca. 118 m² * Inhoud ca. 513 m³ Bijzonderheden: * Gelegen in een rustige en groene woonomgeving, schuin tegenover speelveldje/speeltuin; * Vrijstaande stenen garage met elektra, water en carport; * Parkeergelegenheid voor twee auto's op eigen terrein; * Voorzien van aluminium ramen en kozijnen; * Voorzien van 5 zonnepanelen, eenvoudig uit te breiden; * Ruime serre; * Een ideale gezinswoning met volop ruimte, zowel binnen als buiten, gelegen op een fijne locatie in het gemoedelijke Angeren!

Hypothek berekenen

€ 399.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.830

2 % Übertragungssteuer (€ 7.980) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 408.830

2,78%

Jährlich

%

€ 19.950

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 399.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, tussenwoning

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
118 m²
Fläche des Grundstücks
223 m²
Inhalt
513 m³
Sonstiger Innenraum
27 m²
Externe Berghalle
18 m²
Hinterhof Fläche
78 m²

Bau und Energie

Baujahr
1972
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dubbel glas
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Nefit Topline HRC30 (gas gestookt combiketel uit 2008, eigendom)
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in woonwijk
Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Parken
Op eigen terrein
Garagenart
Carport en vrijstaande stenen garage
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
13-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, toilet, en wastafelmeubel

Garagen Einrichtungen

Elektra en stromend water

Zusätzliche Merkmale

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • schuifpui
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 6687

Google Karten

Karte von Angeren

Erkunden Sie Angeren und die umliegenden Gebiete

Wohn- und Viertelzahlen in Angeren

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Angeren. In 2026 waren da 3.006 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 427.000.

Einwohner

3.006

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 427.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 33.700

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

52

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Angeren
Jahr Einwohner
2021 2.882
2022 2.890
2023 2.905
2024 2.915
2025 2.925
2026 3.006

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Angeren
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 309.000
2022 EUR 340.000
2023 EUR 393.000
2024 EUR 414.000
2025 EUR 427.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 655 0-15: 445 15-25: 385 25-45: 640 45-65: 870

Ausbildungsstufe

Hoger

480

Praktisch

590

Middelbaar

1.080

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

140

Nederland

2.620

Buiten Europa

170

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 200
Appartementen 106
Tussenwoningen 278
Vrijstaande woningen 419
Twee-onder-één-kap woningen 221

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 3
1700 tot 1900 33
1900 tot 1925 59
1925 tot 1950 115
1950 tot 1970 354
1970 tot 1980 232
1980 tot 1990 153
1990 tot 2000 100
2000 tot 2010 63
2010 tot 2020 32
2020 en later 82

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

229

Bezeichnung A

218

Bezeichnung B

182

Bezeichnung F

143

Bezeichnung D

131

Bezeichnung G

104

Bezeichnung E

58

Bezeichnung A+++

46

Bezeichnung A+

13

Bezeichnung A++++

5

Bezeichnung A++

3

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Angeren
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.340 3.200
2021 1.520 3.220
2022 1.290 3.240
2023 1.040 3.090
2024 1.030 3.230

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 900 • Strom: 2.380

Huurwoning

Gas: 840 • Strom: 1.990

Koopwoning

Gas: 1.100 • Strom: 3.410

Appartement

Gas: 770 • Strom: 2.230

Tussenwoning

Gas: 840 • Strom: 2.360

Vrijstaande woning

Gas: 1.330 • Strom: 4.070

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.010 • Strom: 3.230

Betriebsaktivität in Angeren (2025)

Handel en HORECA 35
Nijverheid en energie 80
Zakelijke dienstverlening 70
Overheid, onderwijs en zorg 50
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 20
Financiele diensten en onroerendgoed 15
Cultuur, recreatie en overige diensten 20

Gesamtanzahl der Firmensitze: 320

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Angeren
Periode Verbrechen
jan 2026 5
jul 2025 5
jun 2025 3
mei 2025 4
mrt 2025 4
mrt 2026 2
nov 2024 6
nov 2025 6
okt 2024 5
okt 2025 1
sep 2024 3
sep 2025 5

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Angeren.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Angeren

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Angeren?

Angeren telt in 2026 ongeveer 3.006 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Angeren?

De gemiddelde WOZ-waarde in Angeren is in 2025 circa € 427.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Angeren?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Angeren ligt rond € 33.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Angeren?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 52 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Angeren?

In Angeren komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 419 woningen.

Meer Häuser in Angeren

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.