Aller directement au contenu
Logo de Hermsen Garantiemakelaars Huissen

Emmastraat 70

6687BT Angeren • Gelderland

Disponible

€ 399.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 408.830

Prix d'achat /m²: € 3.381

Galerie de photos

Description

Emmastraat 70 Angeren In een rustige en groene woonomgeving gelegen, royale tussenwoning met serre, vrijstaande stenen garage, carport en parkeergelegenheid voor meerdere auto's op eigen terrein. Deze ruime eengezinswoning beschikt over maar liefst vier ruime slaapkamers en een achtertuin met overkapping en achterom. De woning is gelegen aan een rustige straat in het gezellige dorp Angeren, onderdeel van de gemeente Lingewaard. Angeren staat bekend om haar dorpse karakter, actieve verenigingsleven en fraaie ligging midden in het Betuwse rivierengebied. Diverse voorzieningen zoals een basisschool, bushalte, dorpshuis en sportvelden bevinden zich op korte afstand. Daarnaast zijn er in de directe omgeving volop wandel- en fietsmogelijkheden richting de uiterwaarden en natuurgebied Park Lingezegen. Ook de bereikbaarheid is uitstekend; de steden Arnhem en Nijmegen zijn snel bereikbaar en de uitvalswegen A12, A15, A50 en A325 liggen op korte afstand. Indeling: Entree / hal / toilet met fontein / trapkast met meterkast (8 groepen, 2x aardlekschakelaar, dubbele groep en glasvezel) / woonkamer met laminaatvloer, convectorput en schuifpui naar de serre / dichte keuken met kunststof aanrechtblad voorzien van combi-oven, koelkast met vriesvak, gaskookplaat, afzuigkap en 1,5 spoelbak / serre met houtenvloer en wasmachine aansluiting / achtertuin met achterom, overkapping en toegang tot de garage / vrijstaande stenen garage met wasbak, stalen kanteldeur en een loopdeur naar de tuin / carport met parkeergelegenheid voor 2 auto's op eigen terrein. 1e verdieping: Overloop met vaste trap naar 2e verdieping / drie ruime slaapkamers / badkamer voorzien van inloopdouche, 2e toilet, vaste wastafel en wasmachine aansluiting. 2e verdieping: Overloop / berging met stookruimte (Nefit CV anno 2008) / extra bergruimte / ruime zolderkamer met Velux dakvenster en praktische opbergruimte. * Bouwjaar 1972 * Perceeloppervlakte 223 m² * Woonoppervlakte ca. 118 m² * Inhoud ca. 513 m³ Bijzonderheden: * Gelegen in een rustige en groene woonomgeving, schuin tegenover speelveldje/speeltuin; * Vrijstaande stenen garage met elektra, water en carport; * Parkeergelegenheid voor twee auto's op eigen terrein; * Voorzien van aluminium ramen en kozijnen; * Voorzien van 5 zonnepanelen, eenvoudig uit te breiden; * Ruime serre; * Een ideale gezinswoning met volop ruimte, zowel binnen als buiten, gelegen op een fijne locatie in het gemoedelijke Angeren!

Prêt immobilier berekenen

€ 399.000

Coûts d'achat (estimés): € 9.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 408.830

2,78%

Annuellement

%

€ 19.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 399.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, tussenwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
118 m²
Superficie du terrain
223 m²
Contenu
513 m³
Autre espace intérieur
27 m²
Espace de stockage externe
18 m²
Aire de la cour arrière
78 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1972
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Nefit Topline HRC30 (gas gestookt combiketel uit 2008, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Carport en vrijstaande stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
13-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, toilet, en wastafelmeubel

Équipements de garage

Elektra en stromend water

Caractéristiques supplémentaires

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • schuifpui
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6687

Google Maps

Carte de Angeren

Explorez Angeren et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Angeren

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Angeren. En 2026 étaient 3.006 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 427.000.

Résidents

3.006

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 427.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 33.700

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

52

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Angeren
Année Résidents
2021 2.882
2022 2.890
2023 2.905
2024 2.915
2025 2.925
2026 3.006

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Angeren
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 309.000
2022 EUR 340.000
2023 EUR 393.000
2024 EUR 414.000
2025 EUR 427.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 655 0-15: 445 15-25: 385 25-45: 640 45-65: 870

Niveau d'enseignement

Hoger

480

Praktisch

590

Middelbaar

1.080

Origine des habitants (2025)

Europa

140

Nederland

2.620

Buiten Europa

170

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 200
Appartementen 106
Tussenwoningen 278
Vrijstaande woningen 419
Twee-onder-één-kap woningen 221

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 3
1700 tot 1900 33
1900 tot 1925 59
1925 tot 1950 115
1950 tot 1970 354
1970 tot 1980 232
1980 tot 1990 153
1990 tot 2000 100
2000 tot 2010 63
2010 tot 2020 32
2020 en later 82

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

229

Étiquette A

218

Étiquette B

182

Étiquette F

143

Étiquette D

131

Étiquette G

104

Étiquette E

58

Étiquette A+++

46

Étiquette A+

13

Étiquette A++++

5

Étiquette A++

3

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Angeren
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.340 3.200
2021 1.520 3.220
2022 1.290 3.240
2023 1.040 3.090
2024 1.030 3.230

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 900 • Électricité: 2.380

Huurwoning

Gaz: 840 • Électricité: 1.990

Koopwoning

Gaz: 1.100 • Électricité: 3.410

Appartement

Gaz: 770 • Électricité: 2.230

Tussenwoning

Gaz: 840 • Électricité: 2.360

Vrijstaande woning

Gaz: 1.330 • Électricité: 4.070

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.010 • Électricité: 3.230

Activité dans Angeren (2025)

Handel en HORECA 35
Nijverheid en energie 80
Zakelijke dienstverlening 70
Overheid, onderwijs en zorg 50
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 20
Financiele diensten en onroerendgoed 15
Cultuur, recreatie en overige diensten 20

Nombre total d'établissements: 320

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Angeren
Période Délits
jan 2026 5
jul 2025 5
jun 2025 3
mei 2025 4
mrt 2025 4
mrt 2026 2
nov 2024 6
nov 2025 6
okt 2024 5
okt 2025 1
sep 2024 3
sep 2025 5

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Angeren.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Angeren

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Angeren?

Angeren telt in 2026 ongeveer 3.006 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Angeren?

De gemiddelde WOZ-waarde in Angeren is in 2025 circa € 427.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Angeren?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Angeren ligt rond € 33.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Angeren?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 52 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Angeren?

In Angeren komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 419 woningen.

Meer maisons in Angeren

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.