Veldman Makelaardij
Veldman Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Duiven en de omgeving. Met een diepe kennis van de lokale woningmarkt, helpen we u efficiënt en doelgericht bij het vinden van de juiste woning of het realiseren van uw verkoop. Wij beloven transparantie, professionaliteit en een resultaatgerichte aanpak. Wij bieden diensten als verkoop, aankoop, verhuur en taxaties aan. Onze werkwijze is gericht op het bereik...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Rubensstraat 37
6921LR Duiven
€ 495.000 k.k.
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 129 m²
- Área del lote
- 292 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Professor van der Heijdenstraat 15
6524PT Nijmegen
€ 370.000 k.k.
€ 5.000/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 74 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Bajo precio
Oremusplein 13
6815DR Arnhem
€ 299.000 k.k.
€ 4.211/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 71 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Bajo precio
Venkelstraat 3
6833DA Arnhem
€ 350.000 k.k.
€ 3.500/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 100 m²
- Área del lote
- 145 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Bajo precio
Goltackers 28
6931HD Westervoort
€ 375.000 k.k.
€ 3.289/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 114 m²
- Área del lote
- 168 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Oremusplein 39
6815DP Arnhem
€ 310.000 k.k.
€ 4.305/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 72 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (49)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
49 reseñas total
Funda
12 opiniones en Funda
37 reseñas en Google
-
Stefan Dekker
10 -
Frieslandweg 2
10Hele prettige werkwijze, heel leuk ook dat wij bij de overdracht een attentie kregen. Dat hebben wij bij meer dan 10 verkoopervaringen nog nooit meegemaakt.
-
Joep Schellens
10Tijdens mijn zoektocht naar een appartement heeft Piet Veldman mij keurig geholpen. Met zijn goede hulp en advies is het gelukt het door mij gewilde appartement te bemachtigen, zonder te veel overboden te hebben. Piet reageerde snel op vragen en was deskundig. Mocht ik over verschillende jaren groter willen gaan wonen, kom ik zeker bij hem terug!
-
Isaak K
10Snelle reactie bij vragen en uitstekende service in aankoop advies!
-
Gijs Alberts
10Snelle afhandeling, prima prijs
-
Mehmet Dogan
10Taxatie: Afspraak = afspraak, deskundig
-
Dorpsdijk 39 02
9Traducido por IAPiet Veldman, agente in bienes, es un bonito negocio individual. Por eso, las líneas son cortas y recibes pronto asesoramiento especializado. Así lo conocemos desde hace varios años. Escucha bien tus deseos y aún no nos ha decepcionado.
-
Vioolstraat 27
9Traducido por IAAsistencia comprometida y profesional de Veldman Makelarij La venta de mi vivienda no siempre fue fácil. Un nuevo problema que ha regresado desde la década de 1990. Sin embargo, gracias a Veldman Makelarij he podido atravesar todo el proceso con confianza. Eran honestos sobre los desafíos, pero siempre pensaron activamente en soluciones. Lo que valoré especialmente fueron los consejos claros y el conocimiento realista sobre lo que sí era posible. Me ayudaron siempre…