Veldman Makelaardij
Veldman Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Duiven en de omgeving. Met een diepe kennis van de lokale woningmarkt, helpen we u efficiënt en doelgericht bij het vinden van de juiste woning of het realiseren van uw verkoop. Wij beloven transparantie, professionaliteit en een resultaatgerichte aanpak. Wij bieden diensten als verkoop, aankoop, verhuur en taxaties aan. Onze werkwijze is gericht op het bereik...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Rubensstraat 37
6921LR Duiven
€ 495.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 129 m²
- Superficie du terrain
- 292 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Professor van der Heijdenstraat 15
6524PT Nijmegen
€ 370.000 k.k.
€ 5.000/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 74 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Sous réserve
Oremusplein 13
6815DR Arnhem
€ 299.000 k.k.
€ 4.211/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 71 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Sous réserve
Venkelstraat 3
6833DA Arnhem
€ 350.000 k.k.
€ 3.500/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 100 m²
- Superficie du terrain
- 145 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Sous réserve
Goltackers 28
6931HD Westervoort
€ 375.000 k.k.
€ 3.289/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 114 m²
- Superficie du terrain
- 168 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Oremusplein 39
6815DP Arnhem
€ 310.000 k.k.
€ 4.305/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 72 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (49)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
49 avis total
Funda
12 commentaires sur Funda
37 commentaires sur Google
-
Stefan Dekker
10 -
Frieslandweg 2
10Hele prettige werkwijze, heel leuk ook dat wij bij de overdracht een attentie kregen. Dat hebben wij bij meer dan 10 verkoopervaringen nog nooit meegemaakt.
-
Joep Schellens
10Tijdens mijn zoektocht naar een appartement heeft Piet Veldman mij keurig geholpen. Met zijn goede hulp en advies is het gelukt het door mij gewilde appartement te bemachtigen, zonder te veel overboden te hebben. Piet reageerde snel op vragen en was deskundig. Mocht ik over verschillende jaren groter willen gaan wonen, kom ik zeker bij hem terug!
-
Isaak K
10Snelle reactie bij vragen en uitstekende service in aankoop advies!
-
Gijs Alberts
10Snelle afhandeling, prima prijs
-
Mehmet Dogan
10Taxatie: Afspraak = afspraak, deskundig
-
Dorpsdijk 39 02
9Traduit par l'IAPiet Veldman, agent immobilier, est un joli petit entreprise. Ainsi les lignes sont courtes et vous obtenez rapidement des conseils professionnels. Nous le connaissons depuis plusieurs années. Il écoute bien vos souhaits et ne nous a jamais déçus.
-
Vioolstraat 27
9Traduit par l'IA"Betrokken en deskundige begeleiding van Veldman Makelarij De verkoop van mijn woning verliep niet altijd even makkelijk. Een nieuw probleem wat vanuit de jaren 90 is teruggekomen. Toch heb ik dankzij Veldman Makelarij het hele proces met vertrouwen kunnen doorlopen. Ze waren eerlijk over de uitdagingen, maar dachten steeds actief mee in oplossingen. Wat ik vooral waardeerde, waren de duidelijke adviezen en het realistische inzicht in wat wél mogelijk was. Ze hielpen me telkens…"