Ir directamente al contenido
Logotipo de Woningadviseurs

Plein Spanje '36-'39 29

Amsterdam • Noord-Holland

Disponible

€ 314.900 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 8.148

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.298) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 323.048

Precio de compra /m²: € 5.337

Galería de fotos

Descripción

Boven-benedenwoningen Alma - San Pedro del Pinatar 2 bed, 2 bad, privé zwembad Prijsrange €314.900,- tot €375.000,- **Stijlvol wonen onder de zon: Luxe bungalows in San Pedro del Pinatar** Op zoek naar een uniek plekje in het zonnige Spanje waar comfort en elegantie samenkomen? Maak kennis met de Alma boutique-bungalows, een exclusief nieuwbouwproject aan de Calle El Pardo 29 in San Pedro del Pinatar. Hier komen luxe afwerking, doordacht design en een uitstekende locatie prachtig samen. Of je nu zoekt naar een heerlijke plek voor jezelf, een waardevolle investering wilt doen of droomt van zalige zomers aan zee: deze appartementen zijn helemaal van nu. **Moderne architectuur en premium wooncomfort** Wat direct opvalt aan de Alma boutique-bungalows is de hoogwaardige afwerking en het oog voor detail. De residentie bestaat uit boven- en benedenwoningen, allemaal voorzien van twee ruime slaapkamers en twee stijlvolle badkamers, waarvan één en-suite. Zodra je binnen stapt, ervaar je direct de lichte, open indeling en een uitstekend gevoel van ruimte. De keukens worden compleet opgeleverd met Bosch-apparatuur: denk aan moderne inbouwapparaten, zodat koken een waar genot wordt. Kers op de taart: je kiest zélf de kleur van de keukenafwerking. Fijn dat je de woning hiermee helemaal persoonlijk maakt. In de benedenwoningen vind je zelfs een handige linnenkast in de patio – praktisch voor al je spullen! **Een privé zwembad én royaal terras** Een absolute blikvanger? Elk appartement beschikt over een eigen privé zwembad! Geen gedeelde faciliteiten, gewoon lekker dobberen op je eigen moment, wanneer jij daar zin in hebt. In combinatie met het royale terras creëert dit een ideale setting voor relaxte dagen, lange avonden buiten en gezellige etentjes onder vrienden of familie. **Duurzaamheid en techniek in perfecte balans** Comfort betekent ook moderne techniek en een duurzaam karakter. Elk appartement is voorbereid op airconditioning, er is een ventilatiesysteem geïnstalleerd en warm water komt via een energiezuinige aerotherme voorziening. Je ontvangt bezoekers veilig en gemakkelijk dankzij de video intercom. Dat is genieten van het nieuwste woongemak, met een gerust hart. **Ideale ligging: Tussen zee, zoutmeren en stad** Op slechts een paar minuten wandelen sta je al met je voeten in het warme zand van San Pedro del Pinatar. Wil je wandelen, fietsen of vogels spotten? De beroemde zoutmeren liggen om de hoek en bieden naast natuurlijke schoonheid ook heilzame werking. Alle dagelijkse voorzieningen, gezellige restaurants en winkels liggen dichtbij. Hier combineer je moeiteloos ontspannen stranddagen met het gemak van stedelijke infrastructuur. **Nog enkele woningen beschikbaar!** Je bent niet de enige die valt voor dit prachtige concept. Alma boutique-bungalows zijn geliefd, maar wij hebben momenteel nog enkele beschikbare woningen. Twijfel dus niet te lang; zo’n kans laat je toch niet lopen? **Laat je verrassen door het ultieme wooncomfort** Samenvattend: Ben jij op zoek naar een luxueus appartement aan de Costa Cálida, waar je geniet van eigentijds gemak, stijlvol design en een toplocatie? Laat je verrassen door de mogelijkheden van de Alma boutique-bungalows. Bel ons gerust of kom langs voor een vrijblijvende bezichtiging. Jouw nieuwe leven onder de zon begint hier – waar comfort en klasse samenkomen in een setting die inspireert, verwent en elke dag bijzonder maakt. Alle genoemde prijzen zijn VANAF-prijzen, gebaseerd op de goedkoopst beschikbare woning ten tijde van publicatie. Informeer bij ons naar de actuele prijzen en beschikbaarheid.