Ir directamente al contenido
Logotipo de Veni Vendi, makelaar & taxateur

Mercuriusstraat 9

2651JD Berkel en Rodenrijs • Zuid-Holland

Disponible

€ 695.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 15.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 13.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 710.750

Precio de compra /m²: € 5.516

Galería de fotos

Descripción

Sommige woningen verkopen zichzelf met een nieuwe keuken en een Instagram-waardige bank. Mercuriusstraat 9 doet dat anders. Hier overtuigt geen verflaagje, maar een ordner. Eentje vol bonnen, garantiebewijzen en aantekeningen van eigenaren die jarenlang gewoon goed voor hun huis hebben gezorgd. En dat, zo merkt u tijdens de bezichtiging, voelt u meteen. Deze ruime woning van ongeveer 126 m² woonoppervlakte ligt op een royaal perceel van 440 m² in de geliefde Sterrenbuurt. Een groene, dorpse omgeving die de komende periode bovendien een grondige opfrisbeurt krijgt van de gemeente Lansingerland. U koopt hier dus geen huis dat er over vijf jaar uit is, maar een woning in een wijk die er over vijf jaar beter bij ligt. Indeling HET SOORT HUIS WAAR U NIET HOEFT TE PUZZELEN U kent dat: u koopt een huis, en pas na de overdracht ontdekt u welke voegen, ketels en kozijnen u eigenlijk geërfd hebt. Hier niet. De huidige eigenaren hebben alles netjes bijgehouden. Reparaties, verbeteringen, onderhoud, garanties — er ligt een complete map klaar voor de nieuwe bewoners. Niet sexy, wel ontzettend prettig. Want vertrouwen, zo blijkt, komt zelden uit een fotoreportage. Vaker uit een ringband. ENERGIELABEL A, EN AL HET BEWIJS ERBIJ De woning is door de jaren heen op meerdere fronten verbeterd. Een korte greep: • dubbel glas in hardhouten kozijnen en kunststof schuifpui, • extra vloerisolatie met IsoSchelp in de kruipruimte, • na geïsoleerde gevel met extra spouwmuurbeluchting, • tweeëntwintig zonnepanelen, geplaatst in twee rondes (2014 en 2020), • Vaillant cv-ketel uit 2019. Geen lapmiddelen, geen halve oplossingen. Wel een woning die stap voor stap is meegegroeid met de tijd — én met uw energierekening van straks. EEN BEGANE GROND MET FLEXIBELE SPELREGELS De indeling is praktisch en verrassend ruim. Vanuit de hal bereikt u het toilet, de badkamer, de cv-ruimte en de woonvertrekken. De woonkamer is royaal: circa 45 m² leefruimte met een schuifpui die de woonkamer mooi laat vervloeien met de tuin. En voor wie van knetterend hout op een natte zondagmiddag houdt: er ligt al een rookkanaal voorbereid. Een houtkachel of vrijstaande haard plaatsen wordt daarmee geen ingrijpend project, maar een kwestie van kiezen. De halfopen keuken ligt strategisch tussen de woonkamer en de voorste slaapkamer in en mag met recht ruim genoemd worden. Aan de voorzijde vindt u twee slaapkamers, waaronder een ruime master bedroom. Aan de achterzijde een werkkamer met rustig uitzicht op het groen. Wonen, werken, logeren, hobbyen — u hoeft hier niet te kiezen. En mocht u toch méér willen: in de straat zijn diverse woningen waar de huidige bewoners een verdieping hebben toegevoegd. Inspiratie ligt letterlijk om de hoek. De badkamer en keuken zijn netjes en functioneel. Wie wil moderniseren, kan zijn eigen handtekening zetten. Wie eerst gewoon prettig wil wonen en later plannen wil maken, kan dat ook. De basis is er. EEN TUIN DIE RUIMTE ÉCHT SERIEUS NEEMT Met een perceel van circa 440 m² wordt buitenruimte hier geen sluitpost, maar hoofdpersoon. Plek voor een terras, een moestuin, speelruimte, een loungehoek, een tuinhuis of gewoon een stoel waarin u kunt vaststellen dat u vandaag even niets hoeft. Ook dat noemen we wonen. ALLES BIJ DE HAND, ZONDER DE AUTO TE STARTEN Het ontbreekt u hier aan weinig. Sterker nog: het meeste loopt u zo naar toe. Op loopafstand vindt u onder meer: • de supermarkt en de snackbar (voor het geval het kookplan toch sneuvelt), • een brievenbus, een fietsenmaker en een garage, • de basisschool met BSO, • de fysiotherapeut, de tandarts en de dierenarts, • speeltuin De Kievit, • de bushalte voor de korte hop richting Rotterdam. Op vrijdag rijdt bovendien de viskraam de buurt in en is ook de kapper in de buurt geopend — twee details die u verrassend snel onderdeel van uw weekritme maakt. Pakt u liever de fiets, dan zijn er nog meer mogelijkheden. Het binnen- en buitenzwembad zijn vlot bereikbaar, evenals de natuurgebieden De Groenzoom en De Rottemeren voor wie ruimte, water en wuivend riet als reset gebruikt. Ook het dorpscentrum, met zijn uitgebreide voorzieningen, fietst u in een handomdraai aan. VOOR WIE IS DIT HUIS BEDOELD? Voor wie gelijkvloers of levensloopbestendig wil wonen zonder in te leveren op ruimte. Voor wie werken aan huis serieus neemt. Voor wie een royaal perceel zoekt in een dorpse, groene wijk. En vooral: voor wie een huis wil kopen waar het verleden netjes is gearchiveerd, en de toekomst nog volop ruimte krijgt. SAMENGEVAT Mercuriusstraat 9 biedt u onder meer: • ongeveer 126 m² woonoppervlakte, • een royaal perceel van circa 440 m², • energielabel A, • tweeëntwintig zonnepanelen, • dubbel glas in hardhouten kozijnen en kunststof schuifpui, • extra vloerisolatie met IsoSchelp, • nageïsoleerde gevel met extra spouwmuurbeluchting, • een ruime woonkamer van ongeveer 45 m² met voorbereid rookkanaal, • meerdere slaap-, werk- en gebruiksruimten op de begane grond, • een grote tuin met volop mogelijkheden, • alle dagelijkse voorzieningen op loopafstand, • een compleet onderhoudsdossier van de huidige eigenaren, • ligging in de Sterrenbuurt, die duurzaam wordt heringericht. BEZICHTIGEN? BEL MIJ GERUST Een huis met een verhaal, een ordner vol bewijs en een wijk die klaar wordt gemaakt voor de toekomst. Bij veni, vendi. noemen we dat: goed wonen met een voorsprong. Wilt u Mercuriusstraat 9 met eigen ogen zien? Bel of mail mij persoonlijk — ik plan graag een rustige bezichtiging waarin u alle tijd krijgt om te kijken, te voelen en (vooral) door die ordner te bladeren. Bijzonderheden DE STERRENBUURT KRIJGT EEN TWEEDE JEUGD De wijk wordt duurzaam heringericht door Daallin Grond-, Weg- en Waterbouw, in opdracht van de gemeente Lansingerland. Op het programma staan onder meer: • vernieuwde bestrating, • vervanging van het hoofdriool waar nodig, • aangepaste huisaansluitingen, • nieuwe lantaarnpalen, • natuurvriendelijke oevers, • vernieuwde speelplekken. De werkzaamheden zijn gestart op woensdag 13 mei 2026. Tijdelijk dus wat gegraaf voor de deur — niemand verhuist graag tussen pionnen door — maar daarna een wijk die er voor jaren weer fris bij ligt. Updates volgt u via de BouwApp.

Hipoteca berekenen

€ 695.000

Coste del comprador (estimado): € 15.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 13.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 710.750

3,04%

Anualmente

%

€ 34.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 695.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, geschakelde woning

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
126 m²
Área del lote
440 m²
Contenido
447 m³
Espacio de almacenamiento externo
25 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1978
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Dakisolatie en dubbel glas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2019, huur)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Jardín
Tuin rondom
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Aangebouwde stenen garage

Planificación

Ofrecido desde
14-05-2026

Características adicionales

  • Alarminstallatie
  • mechanische ventilatie
  • rookkanaal
  • schuifpui
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 2651

Mapas de Google

Berkel en Rodenrijs en el mapa

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Berkel en Rodenrijs

Estadísticas de vivienda y vecindario en Berkel en Rodenrijs

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Berkel en Rodenrijs. En 2025 había 34.180 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 515.365.

Inhabitantes

34.180

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 515.365

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 37.840

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

1.037

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Berkel en Rodenrijs
Año Inhabitantes
2021 32.290
2022 32.970
2023 33.460
2024 33.970
2025 34.180

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Berkel en Rodenrijs
Año Promedio WOZ
2021 EUR 382.955
2022 EUR 414.807
2023 EUR 486.247
2024 EUR 508.553
2025 EUR 515.365

Composición de los residentes

Edad

65+: 5.535 0-15: 7.245 15-25: 4.000 25-45: 8.110 45-65: 9.295

Nivel académico

Hoger

10.480

Praktisch

5.220

Middelbaar

8.600

Origen de los residentes (2025)

Europa

1.935

Nederland

26.015

Buiten Europa

6.240

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 2.522
Appartementen 2.838
Tussenwoningen 6.423
Vrijstaande woningen 1.187
Twee-onder-één-kap woningen 874

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 61
1900 tot 1925 217
1925 tot 1950 324
1950 tot 1970 1.933
1970 tot 1980 1.547
1980 tot 1990 1.020
1990 tot 2000 922
2000 tot 2010 3.138
2010 tot 2020 1.817
2020 en later 1.051

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

6.662

Etiqueta C

2.127

Etiqueta B

1.766

Etiqueta D

640

Etiqueta A+++

628

Etiqueta A+

436

Etiqueta E

378

Etiqueta F

370

Etiqueta G

277

Etiqueta A++++

252

Etiqueta A++

188

Etiqueta A+++++

11

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Berkel en Rodenrijs
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.055 3.141
2021 1.168 3.218
2022 896 3.035
2023 774 2.828
2024 744 2.893

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 884 • Electricidad: 2.993

Huurwoning

Gas: 646 • Electricidad: 2.033

Koopwoning

Gas: 825 • Electricidad: 3.099

Appartement

Gas: 532 • Electricidad: 1.795

Tussenwoning

Gas: 722 • Electricidad: 2.742

Vrijstaande woning

Gas: 1.305 • Electricidad: 4.687

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.044 • Electricidad: 3.656

Actividad empresarial en Berkel en Rodenrijs (2025)

Handel en HORECA 735
Nijverheid en energie 560
Zakelijke dienstverlening 1.445
Overheid, onderwijs en zorg 825
Landbouw, bosbouw en visserij 145
Vervoer, informatie en communicatie 405
Financiele diensten en onroerendgoed 315
Cultuur, recreatie en overige diensten 390

Número total de establecimientos empresariales: 4.825

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Berkel en Rodenrijs
Periodo Delitos
jan 2025 75
jan 2026 71
jul 2025 130
jun 2025 103
mei 2025 74
mrt 2025 81
nov 2024 68
nov 2025 79
okt 2024 95
okt 2025 84
sep 2024 61
sep 2025 98

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Berkel en Rodenrijs.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Berkel en Rodenrijs

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Berkel en Rodenrijs?

Berkel en Rodenrijs telt in 2025 ongeveer 34.180 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Berkel en Rodenrijs?

De gemiddelde WOZ-waarde in Berkel en Rodenrijs is in 2025 circa € 515.365.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Berkel en Rodenrijs?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Berkel en Rodenrijs ligt rond € 37.840 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Berkel en Rodenrijs?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.037 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Berkel en Rodenrijs?

In Berkel en Rodenrijs komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 6.423 woningen.

Meer viviendas in Berkel en Rodenrijs

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.