Ir directamente al contenido
Logotipo de Maarten van Vliet Makelaars

Kastanjelaan 70

2061ER Bloemendaal • Noord-Holland

Disponible

€ 495.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 11.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 506.750

Precio de compra /m²: € 6.513

Galería de fotos

Descripción

Wonen op hoogte, met licht, rust én comfort – welkom aan de Kastanjelaan 70 in het geliefde Bloemendaal! Dit fraaie appartement van circa 76 m² is gelegen op de 3e en tevens hoogste verdieping van een kleinschalig en goed onderhouden appartementencomplex (bouwjaar 2003), voorzien van een lift en bergingen op de begane grond. Hier geniet u van privacy, een vrij uitzicht én alle gemakken van modern wonen in het centrum ban Bloemendaal. De woning is oorspronkelijk ingedeeld als een 3-kamerappartement met twee slaapkamers, maar is op slimme wijze samengevoegd tot één royale slaapkamer. Deze riante kamer beschikt over een grote wandkast en biedt een rust en ruimte. Indien gewenst is de oorspronkelijke indeling relatief eenvoudig te herstellen. De lichte woonkamer vormt het hart van het appartement en biedt een prettige leefruimte met een mooie verbinding tussen zit- en eetgedeelte. De nette open keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur en sluit naadloos aan op de woonruimte. Grote raampartijen op het westen zorgen voor een prachtige lichtinval en een warme sfeer gedurende de dag. Vanuit de woonkamer stapt u zo het zonnige balkon op het westen op, circa 8 m² groot. Hier kunt u in alle rust genieten van een fraai, vrij uitzicht en de middag- en avondzon – een heerlijke plek om de dag af te sluiten. Ook aan praktisch comfort is gedacht. Zo is er een eigen carport op het eveneens -afgesloten- eigen terrein. Op de begane grond van het gebouw bevindt zich een eigen fietsenberging en daarnaast beschikt het appartement over een inpandige berging met CV-ketel en wasmachineaansluiting. Kortom: een licht, ruim en comfortabel appartement op een fijne locatie, met alles binnen handbereik. Een ideale woning voor wie op zoek is naar gemak, rust en een prachtig uitzicht. Maak snel een afspraak voor een bezichtiging en laat u verrassen! Bijzondere details: Woonoppervlakte 76m2 Bouwjaar 2003 CV ketel Remeha 2025

Hipoteca berekenen

€ 495.000

Coste del comprador (estimado): € 11.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 506.750

3,04%

Anualmente

%

€ 24.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 495.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Portiekflat (appartement)

Índice

Habitaciones
2 habitaciones
Habitaciones de dormir
1 dormitorio
Baños
1 badkamer
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
4e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
76 m²
Contenido
240 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
8 m²
Espacio de almacenamiento externo
4 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2003
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Contribución periódica de la VvE
No
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In centrum
Rescate
Box
Aparcar
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Carport

Planificación

Ofrecido desde
01-05-2026

Instalaciones del baño

Douche, toilet, en wastafel

Características adicionales

  • Mechanische ventilatie en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 2061

Mapas de Google

Vista geográfica Bloemendaal

Vista espacial del área de trabajo en Bloemendaal

Estadísticas de vivienda y vecindario en Bloemendaal

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Bloemendaal. En 2025 había 6.645 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 1.006.322.

Inhabitantes

6.645

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 1.006.322

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 37.497

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

272

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Bloemendaal
Año Inhabitantes
2021 6.740
2022 6.835
2023 6.775
2024 6.685
2025 6.645

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Bloemendaal
Año Promedio WOZ
2021 EUR 806.487
2022 EUR 897.714
2023 EUR 991.253
2024 EUR 976.026
2025 EUR 1.006.322

Composición de los residentes

Edad

65+: 2.095 0-15: 1.020 15-25: 695 25-45: 830 45-65: 1.995

Nivel académico

Hoger

2.510

Praktisch

540

Middelbaar

1.150

Origen de los residentes (2025)

Europa

725

Nederland

4.940

Buiten Europa

985

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 443
Appartementen 1.234
Tussenwoningen 590
Vrijstaande woningen 465
Twee-onder-één-kap woningen 429

Período de construcción del edificio

Voor 1700 7
1700 tot 1900 126
1900 tot 1925 807
1925 tot 1950 653
1950 tot 1970 242
1970 tot 1980 91
1980 tot 1990 51
1990 tot 2000 37
2000 tot 2010 99
2010 tot 2020 90
2020 en later 28

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta G

682

Etiqueta A

604

Etiqueta C

433

Etiqueta F

361

Etiqueta B

257

Etiqueta E

256

Etiqueta D

254

Etiqueta A+

100

Etiqueta A++

14

Etiqueta A+++

6

Etiqueta A++++

0

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Bloemendaal
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.724 3.276
2021 1.964 3.367
2022 1.526 3.099
2023 1.316 2.981
2024 1.274 3.065

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.423 • Electricidad: 3.114

Huurwoning

Gas: 847 • Electricidad: 1.826

Koopwoning

Gas: 1.650 • Electricidad: 3.693

Appartement

Gas: 765 • Electricidad: 1.843

Tussenwoning

Gas: 989 • Electricidad: 2.236

Vrijstaande woning

Gas: 2.379 • Electricidad: 4.830

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.616 • Electricidad: 3.716

Actividad empresarial en Bloemendaal (2025)

Handel en HORECA 155
Nijverheid en energie 55
Zakelijke dienstverlening 550
Overheid, onderwijs en zorg 240
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 65
Financiele diensten en onroerendgoed 155
Cultuur, recreatie en overige diensten 120

Número total de establecimientos empresariales: 1.340

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Bloemendaal
Periodo Delitos
jan 2025 25
jan 2026 11
jul 2025 23
jun 2025 17
mei 2025 40
mrt 2025 24
nov 2024 23
nov 2025 19
okt 2024 31
okt 2025 16
sep 2024 26
sep 2025 37

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Bloemendaal.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Bloemendaal

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Bloemendaal?

Bloemendaal telt in 2025 ongeveer 6.645 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Bloemendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Bloemendaal is in 2025 circa € 1.006.322.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Bloemendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Bloemendaal ligt rond € 37.497 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Bloemendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 272 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Bloemendaal?

In Bloemendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 1.234 woningen.

Meer viviendas in Bloemendaal

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.