Ir directamente al contenido
Logotipo de Lamper & Van Vliet Woningmakelaars

Kamperfoelie 11

2974BM Brandwijk • Zuid-Holland

Disponible

€ 589.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 13.630

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 11.780) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 602.630

Precio de compra /m²: € 4.908

Galería de fotos

Descripción

De koeien zien grazen vanuit de woonkamer en uw achtertuin? Het klinkt bijna te mooi om waar te zijn, maar bij deze instapklare woning is het werkelijkheid! De woning is gelegen op een perceel van 192 m² waar uw blik aan de achterzijde zich weids uitstrekt over de frisgroene weilanden. U begrijpt wel dat u hier absoluut onthaast van de soms wel hectiek van de dag. Door de goede bouw is er volledig isolatie toegepast, vloerverwarming op de begane grond en 8 zonnepanelen. Binnenshuis gaat er een praktische indeling schuil met totaal drie slaapkamers en een riante zolder met mogelijkheden. Op de eigen oprit heeft u ook nog eens plek voor uw auto, wat het geheel helemaal compleet maakt! ENTREE Aan een doodlopende straat staat deze woning, waardoor er enkel wat bestemmingsverkeer voorbij zal komen. Parkeren doet u natuurlijk gemakkelijk op de eigen oprit. HAL In de ruime hal heeft u de toiletruimte, meterkast, trap naar de eerste verdieping en toegang tot de woonkamer. Maatvoering: Circa 8 m2 Vloerafwerking: Plavuizen met vloerverwarming Wandafwerking: Spachtelputz Plafondafwerking: Spuitwerk TOILET Nette sanitaire ruimte voorzien van een vrijhangend closet en een handwasfonteintje. Maatvoering: Circa 1.19 x 0.89m Vloerafwerking: Betegeld met vloerwarming Wandafwerking: Betegeld Plafondafwerking: Spuitwerk WOONKAMER De woonkamer is een fijne tuingerichte kamer. Door de ruime opzet is deze goed in te delen naar eigen wens. Via de achterdeur loopt u direct de achtertuin in. Onder de trap is een diepe inloopkast waar u volop opbergruimte heeft. Aan de voorzijde staat de keuken in open verbinding. Maatvoering: Circa 29 m² Vloerafwerking: Plavuizen met vloerverwarming Wandafwerking: Spachtelputz Plafondafwerking: Spuitwerk KEUKEN Aan de voorzijde is de keuken gesitueerd en u heeft leuk zicht over de voorgelegen straat. De keuken betreft een hoekopstelling in een landelijke stijl en met diverse keukenapparatuur. Denkt u hierbij aan een 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, combimagnetron, vaatwasser en koelkast. Maatvoering: Circa 2.83 x 2.37m Vloerafwerking: Plavuizen met vloerverwarming Wandafwerking: Betegeld / spachtelputz Plafondafwerking: Spuitwerk INDELING EERSTE VERDIEPING OVERLOOP Vanaf de overloop komt u in de drie slaapkamers en de badkamer. Doordat er een extra raam is in de zijgevel valt er net wat extra daglicht binnen. Maatvoering: Circa 7 m² Vloerafwerking: Laminaat Wandafwerking: Stucwerk Plafondafwerking: Spuitwerk SLAAPKAMER I De (ouder) slaapkamer is de grootste slaapkamer en treft u aan de voorzijde. Deze is over de volle breedte van de woning gesitueerd. Maatvoering: Circa 5.40 x 2.90m Vloerafwerking: Laminaat Wandafwerking: Stucwerk Plafondafwerking: Spuitwerk SLAAPKAMER II Ook dit is een fijne, grote slaapkamer en aan de achterzijde gesitueerd. Uiteraard heeft u het heerlijke polderzicht vanuit het raam. Maatvoering: Circa 4.33 x 2.29m Vloerafwerking: Laminaat Wandafwerking: Stucwerk Plafondafwerking: Stucwerk SLAAPKAMER III Tot slot de derde slaapkamer, welke naast slaapkamer II is gesitueerd aan de achterzijde. Maatvoering: Circa 3.26 x 3.03m Vloerafwerking: Laminaat Wandafwerking: Stucwerk / behang Plafondafwerking: Spuitwerk BADKAMER De badkamer is eveneens in keurige staat. U heeft de beschikking over een inloopdouche, dubbele wastafel, toilet en een designradiator. Maatvoering: Circa 2.96 x 1.95m Vloerafwerking: Betegeld Wandafwerking: Betegeld Plafondafwerking: Spuitwerk INDELING TWEEDE VERDIEPING ZOLDER Met de trap vanaf de overloop bereikt u de tweede verdieping. Dit is een grote open ruimte waar u gemakkelijk een werkplek bijvoorbeeld kunt creëren. Hier zijn verder ook de aansluitingen voor de wasmachine en droger, de opstelling van de C.V.-ketel en de mechanische ventilatie box. Zowel in de voor- als achtergevel is er een raam. Maatvoering: Circa 9.30 x 5.10m Vloerafwerking: Laminaat Wandafwerking: Stucwerk Plafondafwerking: Plafondplaten RONDOM DE WONING De woning staat op een ruim bemeten perceel en nagenoeg geheel onderhoudsvriendelijk aangelegd. Grotendeels is deze namelijk bestraat met aan één zijde een plantenborder. Er zijn een tweetal houten bergingen met een totaal oppervlakte van 8 m². Ernaast is een grote overkapping waar het optimaal vertoeven is! Maar eigenlijk wilt u al snel achterin de tuin lopen, naar de houten vlonder waar het uitzicht fantastisch is! FUNDERINGSRISCO Aan deze woning is in de NVM-software een funderingsrisico-indicator (A t/m E) toegekend. Deze wordt uitsluitend weergegeven als A-B-C enerzijds of D-E anderzijds en kan in mate van betrouwbaarheid variëren. De funderingsrisico-indicator is gebaseerd op data uit FunderMaps, waarbij onder meer wordt gekeken naar funderingstype, bodem- en grondwatergegevens, verzakkingen en hersteldata. FunderMaps is een commercieel dataplatform, ontwikkeld met het KCAF. Verkoper, de makelaar en de NVM staan niet in voor de juistheid, volledigheid of actualiteit van de funderingsrisico-indicator en de gebruikte data van FunderMaps. De funderingsrisico-indicator is informatief, indicatief, geeft geen garanties en vormt geen oordeel over de feitelijke staat van de fundering. Aan de funderingsrisico-indicator kunnen geen rechten worden ontleend. Geïnteresseerden wordt geadviseerd om, indien de staat van de fundering voor hen van belang is, zelfstandig een (beperkt of volledig) funderingsonderzoek te (laten) verrichten. Voor deze woning heeft het KCAF (Kennis Centrum Aanpak Funderingsproblematiek) het funderingsrisico ingeschaald op 'Geen hoog risico'. Dat houdt in dat de woning volgens bij KCAF beschikbare data de indicatie A, B of C heeft.

Hipoteca berekenen

€ 589.000

Coste del comprador (estimado): € 13.630

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 11.780) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 602.630

3,04%

Anualmente

%

€ 29.450

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 589.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, geschakelde woning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een zolder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
120 m²
Área del lote
192 m²
Contenido
395 m³
Espacio de almacenamiento externo
8 m²
Área del jardín trasero
60 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2011
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Daalderop (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, landelijk gelegen en vrij uitzicht
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Op eigen terrein

Planificación

Ofrecido desde
13-05-2026

Instalaciones del baño

Dubbele wastafel, inloopdouche, en toilet

Características adicionales

  • Mechanische ventilatie en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 2974

Mapas de Google

Brandwijk en el mapa

Ver la ubicación y descubre los agentes inmobiliarios en esta región

Estadísticas de vivienda y vecindario en Brandwijk

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Brandwijk. En 2025 había 1.400 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 478.000.

Inhabitantes

1.400

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 478.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 33.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

17

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Brandwijk
Año Inhabitantes
2021 1.350
2022 1.355
2023 1.370
2024 1.375
2025 1.400

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Brandwijk
Año Promedio WOZ
2021 EUR 346.000
2022 EUR 383.000
2023 EUR 432.000
2024 EUR 463.000
2025 EUR 478.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 215 0-15: 270 15-25: 210 25-45: 325 45-65: 370

Nivel académico

Hoger

240

Praktisch

200

Middelbaar

580

Origen de los residentes (2025)

Europa

55

Nederland

1.295

Buiten Europa

45

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 95
Appartementen 30
Tussenwoningen 121
Vrijstaande woningen 181
Twee-onder-één-kap woningen 104

Período de construcción del edificio

Voor 1700 6
1700 tot 1900 77
1900 tot 1925 42
1925 tot 1950 33
1950 tot 1970 81
1970 tot 1980 98
1980 tot 1990 31
1990 tot 2000 65
2000 tot 2010 59
2010 tot 2020 38
2020 en later 22

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

128

Etiqueta G

96

Etiqueta C

90

Etiqueta B

70

Etiqueta D

44

Etiqueta F

24

Etiqueta E

20

Etiqueta A+++

3

Etiqueta A+

1

Etiqueta A++

0

Etiqueta A++++

0

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Brandwijk
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.420 3.200
2021 1.610 3.290
2022 1.250 3.130
2023 1.030 2.880
2024 1.010 2.950

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 820 • Electricidad: 2.090

Huurwoning

Gas: 890 • Electricidad: 2.020

Koopwoning

Gas: 1.090 • Electricidad: 3.280

Appartement

Gas: 750 • Electricidad: 2.380

Tussenwoning

Gas: 720 • Electricidad: 2.070

Vrijstaande woning

Gas: 1.360 • Electricidad: 3.780

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.180 • Electricidad: 3.330

Actividad empresarial en Brandwijk (2025)

Handel en HORECA 30
Nijverheid en energie 45
Zakelijke dienstverlening 50
Overheid, onderwijs en zorg 25
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 15
Financiele diensten en onroerendgoed 15
Cultuur, recreatie en overige diensten 15

Número total de establecimientos empresariales: 225

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Brandwijk
Periodo Delitos
jan 2025 0
jan 2026 0
jul 2025 1
jun 2025 1
mei 2025 1
mrt 2025 2
nov 2024 1
nov 2025 3
okt 2024 0
okt 2025 2
sep 2024 2
sep 2025 1

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Brandwijk.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Brandwijk

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Brandwijk?

Brandwijk telt in 2025 ongeveer 1.400 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Brandwijk?

De gemiddelde WOZ-waarde in Brandwijk is in 2025 circa € 478.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Brandwijk?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Brandwijk ligt rond € 33.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Brandwijk?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 17 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Brandwijk?

In Brandwijk komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 181 woningen.

Meer viviendas in Brandwijk

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.