Ir directamente al contenido
Logotipo de Van Hassel Makelaars | NVM

Moerdijkse Postbaan 52

4873LG Etten-Leur • Noord-Brabant

Disponible

€ 725.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 16.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 14.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 741.350

Precio de compra /m²: € 7.178

Galería de fotos

Descripción

Wie droomt van buitenleven met ruimte zit hier goed. Op Moerdijkse Postbaan 52 woon je vrijstaand op een rechthoekig perceel van ca. 4.980 m², met de woning aan de voorzijde en achter je een royaal stuk weiland/tuinruimte. De basis is solide en klaar voor jouw ideeën – en die plannen passen moeiteloos in de bijgebouwen: ca. 109 m² verdeeld over vier gebouwen, met drie stallen én een royale aangebouwde schuur van ca. 52 m² met dubbele deuren, elektra en water. En wil je toch even de stad in? Etten-Leur is dichtbij en ook Breda en Roosendaal bereik je vlot. Ligging Je woont hier landelijk, met het groen en de ruimte om je heen. Tegelijk is de ligging praktisch: Etten-Leur met alle dagelijkse voorzieningen ligt dichtbij en ook Roosendaal en Breda zijn goed bereikbaar. Thuiskomen voelt hier vrij en rustig — precies wat je zoekt als je het buitenleven belangrijk vindt. Bouwaard De woning is gebouwd in 1963 en traditioneel opgezet. Het huis heeft een houten dakbeschot met dakpannen. Het dak is van binnenuit geïsoleerd en er is grotendeels dubbel glas aanwezig. Het energielabel is F. Door de jaren heen zijn er uitbreidingen en aanpassingen geweest, waaronder een keukenuitbouw met plat dak (1971) en de cv-installatie is in 2025 vernieuwd. Begane grond / Indeling Je komt binnen in de hal met meterkast en trapopgang. Vanuit hier stap je door naar de ruime, open woonkamer met een duidelijk zit- en eetgedeelte, een fijne basis om naar eigen smaak te moderniseren en er echt jouw plek van te maken. Aansluitend ligt de keuken. Deze is functioneel, maar wie groter denkt, ziet hier meteen kansen: een frisse update, een andere indeling of juist een keuken die nóg beter aansluit op jullie manier van wonen. Praktisch is de aanwezigheid van een kelder (handig voor voorraad) en een separate wc. Eerste verdieping Op de eerste verdieping zijn er vier slaapkamers. Dat maakt dit huis interessant voor gezinnen, maar ook voor wie ruimte zoekt voor hobby, logees of een thuiswerkplek. De badkamer is compact en voorzien van een douche. Juist hier zit de potentie: je kunt bijvoorbeeld één van de slaapkamers inzetten om een ruimere badkamer te realiseren, of juist een kamer inrichten als thuis-kantoor. De mogelijkheden liggen er, jij bepaalt hoe je de verdieping naar je hand zet. Tweede verdieping Via een vlizotrap bereik je de ruime zolder: een bergzolder over de lengte van de woning. Ideaal voor opslag en spullen die je niet dagelijks nodig hebt. Garage / bijgebouwen Er is in totaal ca. 109 m² aan bijgebouwen, verdeeld over vier gebouwen. Op het erf staan drie stallen en daarnaast is er een royale aangebouwde schuur van ca. 52 m² met dubbele deuren, elektra en water. Dit is zo’n ruimte waar je echt je gang kunt gaan: werkplaats, opslag, hobbyruimte, stalling — precies zoals jij het wilt. Tuin / buitenruimte Het perceel is een fijne, overzichtelijke rechthoek en is omheind door een heg. Vooraan vind je de woning met de bijgebouwen en tuin rondom; vooral aan de achterzijde strekt zich een royaal stuk weiland/tuinruimte uit. Met ca. 4.980 m² grond heb je hier de ruimte om te leven zoals jij dat wilt: een grote tuin, speelruimte, moestuin, hobbymatig buiten bezig zijn, en voor wie droomt van dieren aan huis is er volop plek om dat naar eigen wens in te richten. Bijzonderheden + Vrijstaande woning met veel potentie en een solide basis. + Perceel 4.980 m² (rechthoekig): veel ruimte voor buitenleven en hobby’s. + Circa 109 m² aan bijgebouwen, verdeeld over vier gebouwen met drie stallen en ruime aangebouwde schuur. + Fijne ligging in het buitengebied maar toch dichtbij Breda, Etten-Leur, Roosendaal en de A58. Zie jij jezelf hier al wonen? Neem contact op met Van Hassel Makelaars.

Hipoteca berekenen

€ 725.000

Coste del comprador (estimado): € 16.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 14.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 741.350

3,04%

Anualmente

%

€ 36.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (17-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 725.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
6 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
101 m²
Área del lote
4980 m²
Contenido
589 m³
Otra zona interior
12 m²
Espacio de almacenamiento externo
109 m²
Área del jardín trasero
3 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1963
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie en gedeeltelijk dubbel glas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Etiqueta energética
F

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan bosrand, buiten bebouwde kom, in bosrijke omgeving, landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht
Jardín
Achtertuin, tuin rondom, voortuin en zijtuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Rescate
Aangebouwde stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein
Tipo de garaje
Aangebouwde stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
17-05-2026

Instalaciones del baño

Douche

Instalaciones de garaje

Elektra

Características adicionales

  • Natuurlijke ventilatie en rookkanaal

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 4873

Mapas de Google

Mapa de Etten-Leur

Ver la ubicación y descubre los agentes inmobiliarios en esta región

Estadísticas de vivienda y vecindario en Etten-Leur

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Etten-Leur. En 2026 había 46.109 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 377.000.

Inhabitantes

46.109

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 377.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 34.200

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

1.618

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Etten-Leur
Año Inhabitantes
2022 44.152
2023 44.578
2024 45.237
2025 45.457
2026 46.109

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Etten-Leur
Año Promedio WOZ
2021 EUR 288.000
2022 EUR 311.000
2023 EUR 342.000
2024 EUR 355.000
2025 EUR 377.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 10.168 0-15: 6.984 15-25: 5.037 25-45: 10.840 45-65: 12.428

Nivel académico

Hoger

30

Praktisch

28

Middelbaar

42

Origen de los residentes (2025)

Europa

4.005

Nederland

35.111

Buiten Europa

6.341

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 3.576
Appartementen 4.515
Tussenwoningen 8.764
Vrijstaande woningen 2.646
Twee-onder-één-kap woningen 1.184

Período de construcción del edificio

Voor 1700 20
1700 tot 1900 164
1900 tot 1925 71
1925 tot 1950 525
1950 tot 1970 3.897
1970 tot 1980 4.525
1980 tot 1990 2.432
1990 tot 2000 3.001
2000 tot 2010 1.933
2010 tot 2020 1.385
2020 en later 781

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

5.816

Etiqueta A

5.416

Etiqueta B

4.323

Etiqueta D

1.531

Etiqueta A+++

1.069

Etiqueta E

684

Etiqueta F

656

Etiqueta A++

656

Etiqueta A+

603

Etiqueta G

498

Etiqueta A++++

127

Etiqueta A+++++

10

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Etten-Leur
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.150 3.170
2021 1.250 3.200
2022 930 2.990
2023 790 2.820
2024 760 2.860

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricidad: 2.890

Huurwoning

Gas: 660 • Electricidad: 2.150

Koopwoning

Gas: 860 • Electricidad: 3.190

Appartement

Gas: 460 • Electricidad: 1.910

Tussenwoning

Gas: 750 • Electricidad: 2.690

Vrijstaande woning

Gas: 1.300 • Electricidad: 4.220

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 920 • Electricidad: 3.450

Actividad empresarial en Etten-Leur (2025)

Handel en HORECA 1.010
Nijverheid en energie 820
Zakelijke dienstverlening 1.390
Overheid, onderwijs en zorg 960
Landbouw, bosbouw en visserij 155
Vervoer, informatie en communicatie 385
Financiele diensten en onroerendgoed 255
Cultuur, recreatie en overige diensten 530

Número total de establecimientos empresariales: 5.505

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Etten-Leur
Periodo Delitos
jan 2026 174
jul 2025 129
jun 2025 135
mei 2025 138
mrt 2025 152
mrt 2026 160
nov 2024 146
nov 2025 124
okt 2024 116
okt 2025 131
sep 2024 128
sep 2025 136

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Etten-Leur.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Etten-Leur

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Etten-Leur?

Etten-Leur telt in 2026 ongeveer 46.109 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Etten-Leur?

De gemiddelde WOZ-waarde in Etten-Leur is in 2025 circa € 377.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Etten-Leur?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Etten-Leur ligt rond € 34.200 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Etten-Leur?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.618 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Etten-Leur?

In Etten-Leur komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 8.764 woningen.

Meer viviendas in Etten-Leur

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.