Aller directement au contenu
Logo de Van Hassel Makelaars | NVM

Moerdijkse Postbaan 52

4873LG Etten-Leur • Noord-Brabant

Disponible

€ 725.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 16.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 14.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 741.350

Prix d'achat /m²: € 7.178

Galerie de photos

Description

Wie droomt van buitenleven met ruimte zit hier goed. Op Moerdijkse Postbaan 52 woon je vrijstaand op een rechthoekig perceel van ca. 4.980 m², met de woning aan de voorzijde en achter je een royaal stuk weiland/tuinruimte. De basis is solide en klaar voor jouw ideeën – en die plannen passen moeiteloos in de bijgebouwen: ca. 109 m² verdeeld over vier gebouwen, met drie stallen én een royale aangebouwde schuur van ca. 52 m² met dubbele deuren, elektra en water. En wil je toch even de stad in? Etten-Leur is dichtbij en ook Breda en Roosendaal bereik je vlot. Ligging Je woont hier landelijk, met het groen en de ruimte om je heen. Tegelijk is de ligging praktisch: Etten-Leur met alle dagelijkse voorzieningen ligt dichtbij en ook Roosendaal en Breda zijn goed bereikbaar. Thuiskomen voelt hier vrij en rustig — precies wat je zoekt als je het buitenleven belangrijk vindt. Bouwaard De woning is gebouwd in 1963 en traditioneel opgezet. Het huis heeft een houten dakbeschot met dakpannen. Het dak is van binnenuit geïsoleerd en er is grotendeels dubbel glas aanwezig. Het energielabel is F. Door de jaren heen zijn er uitbreidingen en aanpassingen geweest, waaronder een keukenuitbouw met plat dak (1971) en de cv-installatie is in 2025 vernieuwd. Begane grond / Indeling Je komt binnen in de hal met meterkast en trapopgang. Vanuit hier stap je door naar de ruime, open woonkamer met een duidelijk zit- en eetgedeelte, een fijne basis om naar eigen smaak te moderniseren en er echt jouw plek van te maken. Aansluitend ligt de keuken. Deze is functioneel, maar wie groter denkt, ziet hier meteen kansen: een frisse update, een andere indeling of juist een keuken die nóg beter aansluit op jullie manier van wonen. Praktisch is de aanwezigheid van een kelder (handig voor voorraad) en een separate wc. Eerste verdieping Op de eerste verdieping zijn er vier slaapkamers. Dat maakt dit huis interessant voor gezinnen, maar ook voor wie ruimte zoekt voor hobby, logees of een thuiswerkplek. De badkamer is compact en voorzien van een douche. Juist hier zit de potentie: je kunt bijvoorbeeld één van de slaapkamers inzetten om een ruimere badkamer te realiseren, of juist een kamer inrichten als thuis-kantoor. De mogelijkheden liggen er, jij bepaalt hoe je de verdieping naar je hand zet. Tweede verdieping Via een vlizotrap bereik je de ruime zolder: een bergzolder over de lengte van de woning. Ideaal voor opslag en spullen die je niet dagelijks nodig hebt. Garage / bijgebouwen Er is in totaal ca. 109 m² aan bijgebouwen, verdeeld over vier gebouwen. Op het erf staan drie stallen en daarnaast is er een royale aangebouwde schuur van ca. 52 m² met dubbele deuren, elektra en water. Dit is zo’n ruimte waar je echt je gang kunt gaan: werkplaats, opslag, hobbyruimte, stalling — precies zoals jij het wilt. Tuin / buitenruimte Het perceel is een fijne, overzichtelijke rechthoek en is omheind door een heg. Vooraan vind je de woning met de bijgebouwen en tuin rondom; vooral aan de achterzijde strekt zich een royaal stuk weiland/tuinruimte uit. Met ca. 4.980 m² grond heb je hier de ruimte om te leven zoals jij dat wilt: een grote tuin, speelruimte, moestuin, hobbymatig buiten bezig zijn, en voor wie droomt van dieren aan huis is er volop plek om dat naar eigen wens in te richten. Bijzonderheden + Vrijstaande woning met veel potentie en een solide basis. + Perceel 4.980 m² (rechthoekig): veel ruimte voor buitenleven en hobby’s. + Circa 109 m² aan bijgebouwen, verdeeld over vier gebouwen met drie stallen en ruime aangebouwde schuur. + Fijne ligging in het buitengebied maar toch dichtbij Breda, Etten-Leur, Roosendaal en de A58. Zie jij jezelf hier al wonen? Neem contact op met Van Hassel Makelaars.

Prêt immobilier berekenen

€ 725.000

Coûts d'achat (estimés): € 16.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 14.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 741.350

3,04%

Annuellement

%

€ 36.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (17-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 725.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Plan

Chambres
6 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
101 m²
Superficie du terrain
4980 m²
Contenu
589 m³
Autre espace intérieur
12 m²
Espace de stockage externe
109 m²
Aire de la cour arrière
3 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1963
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie en gedeeltelijk dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Label\u00e9nergie
F

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan bosrand, buiten bebouwde kom, in bosrijke omgeving, landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht
Jardin
Achtertuin, tuin rondom, voortuin en zijtuin
Emplacement jardin
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Sauvetage
Aangebouwde stenen berging
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Aangebouwde stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
17-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche

Équipements de garage

Elektra

Caractéristiques supplémentaires

  • Natuurlijke ventilatie en rookkanaal

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 4873

Google Maps

Carte de Etten-Leur

Voir la localisation et découvrir les agents immobiliers dans cette région

Chiffres de logement et de quartier dans Etten-Leur

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Etten-Leur. En 2026 étaient 46.109 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 377.000.

Résidents

46.109

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 377.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 34.200

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.618

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Etten-Leur
Année Résidents
2022 44.152
2023 44.578
2024 45.237
2025 45.457
2026 46.109

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Etten-Leur
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 288.000
2022 EUR 311.000
2023 EUR 342.000
2024 EUR 355.000
2025 EUR 377.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 10.168 0-15: 6.984 15-25: 5.037 25-45: 10.840 45-65: 12.428

Niveau d'enseignement

Hoger

30

Praktisch

28

Middelbaar

42

Origine des habitants (2025)

Europa

4.005

Nederland

35.111

Buiten Europa

6.341

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 3.576
Appartementen 4.515
Tussenwoningen 8.764
Vrijstaande woningen 2.646
Twee-onder-één-kap woningen 1.184

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 20
1700 tot 1900 164
1900 tot 1925 71
1925 tot 1950 525
1950 tot 1970 3.897
1970 tot 1980 4.525
1980 tot 1990 2.432
1990 tot 2000 3.001
2000 tot 2010 1.933
2010 tot 2020 1.385
2020 en later 781

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

5.816

Étiquette A

5.416

Étiquette B

4.323

Étiquette D

1.531

Étiquette A+++

1.069

Étiquette E

684

Étiquette F

656

Étiquette A++

656

Étiquette A+

603

Étiquette G

498

Étiquette A++++

127

Étiquette A+++++

10

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Etten-Leur
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.150 3.170
2021 1.250 3.200
2022 930 2.990
2023 790 2.820
2024 760 2.860

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 860 • Électricité: 2.890

Huurwoning

Gaz: 660 • Électricité: 2.150

Koopwoning

Gaz: 860 • Électricité: 3.190

Appartement

Gaz: 460 • Électricité: 1.910

Tussenwoning

Gaz: 750 • Électricité: 2.690

Vrijstaande woning

Gaz: 1.300 • Électricité: 4.220

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 920 • Électricité: 3.450

Activité dans Etten-Leur (2025)

Handel en HORECA 1.010
Nijverheid en energie 820
Zakelijke dienstverlening 1.390
Overheid, onderwijs en zorg 960
Landbouw, bosbouw en visserij 155
Vervoer, informatie en communicatie 385
Financiele diensten en onroerendgoed 255
Cultuur, recreatie en overige diensten 530

Nombre total d'établissements: 5.505

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Etten-Leur
Période Délits
jan 2026 174
jul 2025 129
jun 2025 135
mei 2025 138
mrt 2025 152
mrt 2026 160
nov 2024 146
nov 2025 124
okt 2024 116
okt 2025 131
sep 2024 128
sep 2025 136

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Etten-Leur.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Etten-Leur

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Etten-Leur?

Etten-Leur telt in 2026 ongeveer 46.109 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Etten-Leur?

De gemiddelde WOZ-waarde in Etten-Leur is in 2025 circa € 377.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Etten-Leur?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Etten-Leur ligt rond € 34.200 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Etten-Leur?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.618 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Etten-Leur?

In Etten-Leur komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 8.764 woningen.

Meer maisons in Etten-Leur

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.