Ir directamente al contenido
Logotipo de VAN WAALWIJK VAN DOORN MAKELAARS HAARLEM

Constantijn Huygensstraat 34 ZW

2026XX Haarlem • Noord-Holland

Vendido

€ 425.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 10.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 435.350

Precio de compra /m²: € 6.538

Galería de fotos

Descripción

Wat een heerlijke plek om thuis te komen! Ben je op zoek naar een instapklare benedenwoning op een fijne locatie? Dan is dit er absoluut één die je gezien moet hebben. In het populaire Vondelkwartier mogen wij met plezier deze charmante benedenwoning aanbieden, met een speelse indeling, een voortuin én een verrassend royale achtertuin. In 2017 is de woning grondig gemoderniseerd: zo is er een open keuken gecreëerd, zijn de keuken en badkamer vernieuwd en is ook de elektra aangepakt. Dat maakt dit een comfortabele woning waar je direct zorgeloos kunt wonen. De zonnige en diepe achtertuin is echt een uniek pluspunt. Hier kun je heerlijk genieten van het buitenleven, of je nu graag ontspant, eet met vrienden of ruimte zoekt voor groen en creativiteit. De ligging is ideaal: rustig, maar toch dichtbij de uitvalswegen en op fietsafstand van het gezellige centrum van Haarlem. Met de speeltuin en school aan de overkant voelt de omgeving bovendien prettig en levendig. Indeling: Je komt binnen in de vestibule met meterkast, die toegang geeft tot de ruime hal met toilet. De lichte woonkamer heeft een goede verbinding met de diepe achtertuin en staat in verbinding met de halfopen keuken uit 2017. De keuken is praktisch ingedeeld en vormt het hart van de woning. De slaapkamer beschikt over vaste kasten en heeft een en-suite badkamer, eveneens vernieuwd in 2017 en voorzien van een inloopdouche en wastafel. In de achtertuin vind je een houten berging van circa 5 m² en een eigen achterom, ideaal voor fietsen of tuinspullen. Kenmerken: - Gunstige ligging nabij uitvalswegen en het centrum van Haarlem - Riante, besloten achtertuin op het westen - Parkeren voor de deur, zonder vergunning - Verwarming en warm water via cv-installatie Remeha Avanta van 2017 - ‘Slapende’ VvE - Oplevering in overleg, voorkeur voor eind februari Benieuwd geworden? Plan snel een bezichtiging en ontdek zelf wat deze woning zo bijzonder maakt! Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 425.000

Coste del comprador (estimado): € 10.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 435.350

2,78%

Anualmente

%

€ 21.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 425.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, benedenwoning

Índice

Habitaciones
2 habitaciones
Habitaciones de dormir
1 dormitorio
Baños
1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
Begane grond

Áreas y volúmenes

Superficie construida
65 m²
Contenido
221 m³
Espacio de almacenamiento externo
5 m²
Área del jardín trasero
131 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1937
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Grotendeels dubbelglas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha Avanta (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom)
Etiqueta energética
E

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
No
Reunión anual de VvE
No
Contribución periódica de la VvE
No
Fondo de reserva de la VvE presente
No
Plan de mantenimiento VvE
No
VvE opstalverzekering
No

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
08-12-2025
Fecha de venta
06-04-2026

Características adicionales

  • Natuurlijke ventilatie en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 2026

Mapas de Google

Vista geográfica Haarlem

Vista espacial del área de trabajo en Haarlem

Estadísticas de vivienda y vecindario en Haarlem

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Haarlem. En 2026 había 168.946 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 505.000.

Inhabitantes

168.946

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 505.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 39.300

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

9.383

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Haarlem
Año Inhabitantes
2022 162.898
2023 165.396
2024 167.636
2025 168.743
2026 168.946

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Haarlem
Año Promedio WOZ
2021 EUR 380.000
2022 EUR 417.000
2023 EUR 479.000
2024 EUR 483.000
2025 EUR 505.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 29.690 0-15: 27.435 15-25: 17.630 25-45: 50.252 45-65: 43.736

Nivel académico

Hoger

45

Praktisch

22

Middelbaar

33

Origen de los residentes (2025)

Europa

22.013

Nederland

105.573

Buiten Europa

41.157

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 7.017
Appartementen 46.092
Tussenwoningen 31.049
Vrijstaande woningen 754
Twee-onder-één-kap woningen 940

Período de construcción del edificio

Voor 1700 386
1700 tot 1900 6.629
1900 tot 1925 12.304
1925 tot 1950 12.762
1950 tot 1970 7.294
1970 tot 1980 3.232
1980 tot 1990 3.433
1990 tot 2000 1.517
2000 tot 2010 1.737
2010 tot 2020 2.194
2020 en later 610

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

16.311

Etiqueta A

16.043

Etiqueta F

11.811

Etiqueta G

10.233

Etiqueta B

8.296

Etiqueta E

8.020

Etiqueta D

7.483

Etiqueta A+++

1.955

Etiqueta A++

1.470

Etiqueta A+

1.442

Etiqueta A++++

138

Etiqueta A+++++

16

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Haarlem
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.080 2.390
2021 1.220 2.450
2022 960 2.280
2023 840 2.140
2024 800 2.160

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.110 • Electricidad: 2.580

Huurwoning

Gas: 710 • Electricidad: 1.800

Koopwoning

Gas: 950 • Electricidad: 2.430

Appartement

Gas: 670 • Electricidad: 1.800

Tussenwoning

Gas: 950 • Electricidad: 2.400

Vrijstaande woning

Gas: 1.700 • Electricidad: 4.040

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.480 • Electricidad: 3.310

Actividad empresarial en Haarlem (2025)

Handel en HORECA 4.030
Nijverheid en energie 3.275
Zakelijke dienstverlening 8.770
Overheid, onderwijs en zorg 5.350
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 2.955
Financiele diensten en onroerendgoed 1.040
Cultuur, recreatie en overige diensten 3.405

Número total de establecimientos empresariales: 28.865

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Haarlem
Periodo Delitos
jan 2025 720
jan 2026 752
jul 2025 814
jun 2025 842
mei 2025 894
mrt 2025 813
nov 2024 773
nov 2025 709
okt 2024 880
okt 2025 776
sep 2024 777
sep 2025 800

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Haarlem.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Haarlem

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Haarlem?

Haarlem telt in 2026 ongeveer 168.946 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Haarlem?

De gemiddelde WOZ-waarde in Haarlem is in 2025 circa € 505.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Haarlem?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Haarlem ligt rond € 39.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Haarlem?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 9.383 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Haarlem?

In Haarlem komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 46.092 woningen.

Meer viviendas in Haarlem

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.