Inhabitantes
27.557
Último año: 2026
U HEEFT EEN OBJECTCODE NODIG ALS U ONS BELT. DE CODE IS: 9 0 2 2 9 Bezichtiging Wij plannen alleen een bezichtiging wanneer u een Qii account heeft aangemaakt en uw gegevens via DigiD aan ons, ter inzage, heeft vrijgegeven (reageer via 'Neem contact op' voor de vervolgstappen). LET OP: Minimaal inkomen van € 69.600,- Omschrijving Een ruim 3 kamer appartement gelegen Heemstede Indeling Gezamenlijke entree met trappenhuis. Hal met doorloop naar de slaapkamer(s), separaat toilet, badkamer, woonkamer met luxe open keuken. Externe berging. Bijzonderheden -Beschikbaar ca. per 10 juni (onder voorbehoud) -Bouwjaar 2013 -Label A -Lift wel aanwezig -2e etage -2 slaapkamers -Balkon -Luxe keuken met inbouwapparatuur -Badkamer met douche -Inpandige en externe berging -Appartement wordt ongemeubileerd verhuurd -Huurder dient zelf zorg te dragen voor het sauzen of behangen van de muren en wanden en het leggen van een vloerbedekking -Huurprijs per maand € 1.450,- (excl. servicekosten ) -Servicekosten per maand € 44,- (incl. BTW) -Naamplaatje indien het een woning in een complex betreft (éénmalig) € 16,50 -Huurder dient zelf gas en/of elektra en water aan te vragen Inkomenseis -Kredietwaardig en voldoet aan inkomensnormen (48x de netto huur als bruto jaarinkomen); -Bij één inkomen dient het bruto jaarsalaris minimaal ca. 48 keer de maandhuur van de woning te zijn (bij deze woning van € 1.450- huur per maand, is het bruto jaarsalaris dus minimaal € 69.600,-). Bij twee inkomens dienen de twee bruto jaarsalarissen samen minimaal 48 keer de maandhuur van de woning te zijn. -Waarborgsom van tweemaal de netto huur € 2.900,- Huurperiode -Een huurovereenkomst voor ten minste één jaar en wordt daarna automatisch verlengd voor onbepaalde tijd; -Na de minimale huurperiode van één jaar bedraagt de opzegtermijn voor de huurder één maand; -De huurperiode kan op elke dag van de maand ingaan. Yvastgoed bepaalt de ingangsdatum van de huur. Toewijzing -Maximaal twee volwassen personen op de huurovereenkomst; -Toetsing inkomen op alle contractanten, zegt één contractant op zal er opnieuw een toetsing worden gedaan, is het inkomen onvoldoende dienen alle contractanten op te zeggen; -Huurder dient stabiel, vast en toereikend inkomen uit werk te hebben; -Woning wordt niet verhuurd aan studenten; -Friends-contracten worden niet verstrekt; -Garantstelling (door bijvoorbeeld ouders) worden niet geaccepteerd; -De woning kan niet als pied-à-terre worden gehuurd; -Huurder dient zich op het adres in te schrijven bij de gemeente; -Huurders van Ymere die een sociale huurwoning achterlaten krijgen voorrang, met uitzondering van een tijdelijk contract; -Een creditcheck maakt onderdeel uit van onze toewijzingsprocedure, bij aanmelding verleent u hiervoor automatisch toestemming; Parkeren Op straat is het betaald vrij parkeren Overnames: Laminaat *Deze aanmelding is met zorg samengesteld, de informatie die wordt verstrekt is echter indicatief er kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Heemstede
Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Heemstede. En 2026 había 27.557 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 680.000.
Inhabitantes
27.557
Último año: 2026
Promedio WOZ
EUR 680.000
Último año: 2025
Ingreso promedio por persona
EUR 49.400
Fuente: AlleCijfers
Delitos (año actual)
1.071
Total registrado
| Año | Inhabitantes |
|---|---|
| 2022 | 27.557 |
| 2023 | 27.778 |
| 2024 | 27.593 |
| 2025 | 27.638 |
| 2026 | 27.557 |
| Año | Promedio WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 548.000 |
| 2022 | EUR 593.000 |
| 2023 | EUR 673.000 |
| 2024 | EUR 657.000 |
| 2025 | EUR 680.000 |
Hoger
55
Praktisch
16
Middelbaar
30
Europa
2.771
Nederland
20.631
Buiten Europa
4.236
Etiqueta C
2.961
Etiqueta A
2.291
Etiqueta G
2.026
Etiqueta F
1.719
Etiqueta E
1.508
Etiqueta D
1.308
Etiqueta B
1.165
Etiqueta A+
132
Etiqueta A+++
106
Etiqueta A++
83
Etiqueta A++++
7
Etiqueta A+++++
1
| Año | Gas (m3) | Electricidad (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.440 | 2.930 |
| 2021 | 1.640 | 3.000 |
| 2022 | 1.270 | 2.780 |
| 2023 | 1.100 | 2.600 |
| 2024 | 1.050 | 2.660 |
Hoekwoning
Gas: 1.350 • Electricidad: 3.010
Huurwoning
Gas: 740 • Electricidad: 1.800
Koopwoning
Gas: 1.280 • Electricidad: 3.020
Appartement
Gas: 710 • Electricidad: 1.800
Tussenwoning
Gas: 1.090 • Electricidad: 2.690
Vrijstaande woning
Gas: 2.190 • Electricidad: 4.680
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 1.640 • Electricidad: 3.650
Número total de establecimientos empresariales: 4.670
| Periodo | Delitos |
|---|---|
| jan 2025 | 99 |
| jan 2026 | 84 |
| jul 2025 | 92 |
| jun 2025 | 72 |
| mei 2025 | 85 |
| mrt 2025 | 103 |
| nov 2024 | 124 |
| nov 2025 | 69 |
| okt 2024 | 115 |
| okt 2025 | 102 |
| sep 2024 | 132 |
| sep 2025 | 94 |
Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Heemstede.
Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.
Heemstede telt in 2026 ongeveer 27.557 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Heemstede is in 2025 circa € 680.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Heemstede ligt rond € 49.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.071 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Heemstede komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 4.536 woningen.
Ver más viviendas en este lugar.
2101PL Heemstede
€ 500.000 k.k.
€ 6.757/m²
2101PB Heemstede
€ 485.000 k.k.
€ 7.029/m²
2106CM Heemstede
€ 2.685 p/m
€ 22/m²
2106CR Heemstede
€ 500.000 k.k.
€ 5.208/m²
2101AN Heemstede
€ 1.150.000 k.k.
€ 7.823/m²
2105ZG Heemstede
€ 1.200.000 k.k.
€ 6.557/m²
2103LV Heemstede
€ 795.000 k.k.
2103VS Heemstede
€ 1.000.000 k.k.