Direct naar de inhoud
Logo van Openbare Makelaardij

Händellaan 112

2102CW Heemstede • Noord-Holland

Beschikbaar

€ 1.450 p/m

Huurprijs /m²: € 19

Fotogalerij

Omschrijving

U HEEFT EEN OBJECTCODE NODIG ALS U ONS BELT. DE CODE IS: 9 0 2 2 9 Bezichtiging Wij plannen alleen een bezichtiging wanneer u een Qii account heeft aangemaakt en uw gegevens via DigiD aan ons, ter inzage, heeft vrijgegeven (reageer via 'Neem contact op' voor de vervolgstappen). LET OP: Minimaal inkomen van € 69.600,- Omschrijving Een ruim 3 kamer appartement gelegen Heemstede Indeling Gezamenlijke entree met trappenhuis. Hal met doorloop naar de slaapkamer(s), separaat toilet, badkamer, woonkamer met luxe open keuken. Externe berging. Bijzonderheden -Beschikbaar ca. per 10 juni (onder voorbehoud) -Bouwjaar 2013 -Label A -Lift wel aanwezig -2e etage -2 slaapkamers -Balkon -Luxe keuken met inbouwapparatuur -Badkamer met douche -Inpandige en externe berging -Appartement wordt ongemeubileerd verhuurd -Huurder dient zelf zorg te dragen voor het sauzen of behangen van de muren en wanden en het leggen van een vloerbedekking -Huurprijs per maand € 1.450,- (excl. servicekosten ) -Servicekosten per maand € 44,- (incl. BTW) -Naamplaatje indien het een woning in een complex betreft (éénmalig) € 16,50 -Huurder dient zelf gas en/of elektra en water aan te vragen Inkomenseis -Kredietwaardig en voldoet aan inkomensnormen (48x de netto huur als bruto jaarinkomen); -Bij één inkomen dient het bruto jaarsalaris minimaal ca. 48 keer de maandhuur van de woning te zijn (bij deze woning van € 1.450- huur per maand, is het bruto jaarsalaris dus minimaal € 69.600,-). Bij twee inkomens dienen de twee bruto jaarsalarissen samen minimaal 48 keer de maandhuur van de woning te zijn. -Waarborgsom van tweemaal de netto huur € 2.900,- Huurperiode -Een huurovereenkomst voor ten minste één jaar en wordt daarna automatisch verlengd voor onbepaalde tijd; -Na de minimale huurperiode van één jaar bedraagt de opzegtermijn voor de huurder één maand; -De huurperiode kan op elke dag van de maand ingaan. Yvastgoed bepaalt de ingangsdatum van de huur. Toewijzing -Maximaal twee volwassen personen op de huurovereenkomst; -Toetsing inkomen op alle contractanten, zegt één contractant op zal er opnieuw een toetsing worden gedaan, is het inkomen onvoldoende dienen alle contractanten op te zeggen; -Huurder dient stabiel, vast en toereikend inkomen uit werk te hebben; -Woning wordt niet verhuurd aan studenten; -Friends-contracten worden niet verstrekt; -Garantstelling (door bijvoorbeeld ouders) worden niet geaccepteerd; -De woning kan niet als pied-à-terre worden gehuurd; -Huurder dient zich op het adres in te schrijven bij de gemeente; -Huurders van Ymere die een sociale huurwoning achterlaten krijgen voorrang, met uitzondering van een tijdelijk contract; -Een creditcheck maakt onderdeel uit van onze toewijzingsprocedure, bij aanmelding verleent u hiervoor automatisch toestemming; Parkeren Op straat is het betaald vrij parkeren Overnames: Laminaat *Deze aanmelding is met zorg samengesteld, de informatie die wordt verstrekt is echter indicatief er kunnen geen rechten aan worden ontleend.

Alle kenmerken

Basis

Huurprijs
€ 1.450 p/m
Status
Beschikbaar
Aanbod type
huur
Type woning
Appartement

Indeling

Kamers
3 kamers
Slaapkamers
2 slaapkamers
Vloeren
1

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
76 m²
Inhoud
190 m³

Bouw en energie

Bouwjaar
2013
Bouwwijze
Bestaande bouw
Energielabel
A

Planning

Aangeboden sinds
12-05-2026

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 2102

Google Maps

Geografisch overzicht Heemstede

Geografische oriëntatie en makelaarsdichtheid in Heemstede

Woon- en buurtcijfers in Heemstede

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Heemstede. In 2026 waren er 27.557 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 680.000.

Inwoners

27.557

Laatste jaar: 2026

Gemiddelde WOZ

EUR 680.000

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 49.400

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

1.071

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Heemstede
Jaar Inwoners
2022 27.557
2023 27.778
2024 27.593
2025 27.638
2026 27.557

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Heemstede
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 548.000
2022 EUR 593.000
2023 EUR 673.000
2024 EUR 657.000
2025 EUR 680.000

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 7.776 0-15: 4.795 15-25: 2.588 25-45: 5.015 45-65: 7.464

Opleidingsniveau

Hoger

55

Praktisch

16

Middelbaar

30

Herkomst inwoners (2025)

Europa

2.771

Nederland

20.631

Buiten Europa

4.236

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 2.308
Appartementen 4.513
Tussenwoningen 4.536
Vrijstaande woningen 607
Twee-onder-één-kap woningen 1.055

Bouwperiode van panden

Voor 1700 13
1700 tot 1900 191
1900 tot 1925 1.584
1925 tot 1950 3.279
1950 tot 1970 2.312
1970 tot 1980 945
1980 tot 1990 1.128
1990 tot 2000 102
2000 tot 2010 270
2010 tot 2020 352
2020 en later 53

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label C

2.961

Label A

2.291

Label G

2.026

Label F

1.719

Label E

1.508

Label D

1.308

Label B

1.165

Label A+

132

Label A+++

106

Label A++

83

Label A++++

7

Label A+++++

1

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Heemstede
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.440 2.930
2021 1.640 3.000
2022 1.270 2.780
2023 1.100 2.600
2024 1.050 2.660

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 1.350 • Elektriciteit: 3.010

Huurwoning

Gas: 740 • Elektriciteit: 1.800

Koopwoning

Gas: 1.280 • Elektriciteit: 3.020

Appartement

Gas: 710 • Elektriciteit: 1.800

Tussenwoning

Gas: 1.090 • Elektriciteit: 2.690

Vrijstaande woning

Gas: 2.190 • Elektriciteit: 4.680

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.640 • Elektriciteit: 3.650

Bedrijvigheid in Heemstede (2025)

Handel en HORECA 595
Nijverheid en energie 340
Zakelijke dienstverlening 1.745
Overheid, onderwijs en zorg 945
Landbouw, bosbouw en visserij 10
Vervoer, informatie en communicatie 320
Financiele diensten en onroerendgoed 325
Cultuur, recreatie en overige diensten 390

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 4.670

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Heemstede
Periode Misdrijven
jan 2025 99
jan 2026 84
jul 2025 92
jun 2025 72
mei 2025 85
mrt 2025 103
nov 2024 124
nov 2025 69
okt 2024 115
okt 2025 102
sep 2024 132
sep 2025 94

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Heemstede.

Veelgestelde vragen over wonen in Heemstede

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Heemstede?

Heemstede telt in 2026 ongeveer 27.557 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Heemstede?

De gemiddelde WOZ-waarde in Heemstede is in 2025 circa € 680.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Heemstede?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Heemstede ligt rond € 49.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Heemstede?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.071 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Heemstede?

In Heemstede komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 4.536 woningen.

Meer woningen in Heemstede

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.