Ir directamente al contenido
Logotipo de Huysvisie, makelaar anno nu.

Goidschalxoordsedijk 38

3274BH Heinenoord • Zuid-Holland

Disponible

€ 399.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.830

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.980) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 408.830

Precio de compra /m²: € 3.627

Galería de fotos

Descripción

Op een rustige locatie staat deze karakteristieke 2-onder-1-kapwoning met een speelse indeling. De woning beschikt over een royale inpandige garage, vloerverwarming in meerdere ruimtes en is voorzien van 8 zonnepanelen, wat bijdraagt aan comfortabel wonen. De verschillende niveaus, zichtbare balken en prettige lichtinval geven de woning een eigen karakter. De ligging is zonder twijfel één van de grootste pluspunten. De achtertuin grenst direct aan het open polderlandschap van Heinenoord, waardoor u geniet van een weids, vrij uitzicht met de bijbehorende rust en privacy. Tegelijkertijd zijn dorpsvoorzieningen en uitvalswegen binnen handbereik. Een ideale combinatie van rustig wonen en dagelijks gemak. Indeling Bij binnenkomst komt u in de hal, die afloopt naar een lager gelegen niveau. Vanuit de hal is er toegang tot de inpandige garage, een praktische bergkast en de tussenhal. Deze tussenhal biedt toegang tot de woonkamer, keuken en serre. De inpandige garage heeft een oppervlakte van circa 37m² en biedt voldoende ruimte voor het stallen van een auto. Daarnaast is er spoelbak en zijn hier de aansluitingen voor wasmachine en droger aanwezig. Dankzij de ruime afmetingen en praktische indeling is de garage ook uitstekend te gebruiken als hobbyruimte, klusplek of extra opslag. Ook een kantoor of praktijk aan huis is een optie. Vanuit de garage is de vliering bereikbaar wat nog meer bergruimte oplevert. De woning is verdeeld over meerdere niveaus, wat zorgt voor een speelse indeling. De zichtbare balken in het plafond geven de leefruimtes karakter. De woonkamer heeft een oppervlakte van circa 33,5m² en beschikt over veel daglicht dankzij de raampartijen. Doordat de woonkamer een afzonderlijke ruimte vormt kunt u het woon- en eetgedeelte gescheiden houden. Hier bevindt zich tevens de trapopgang naar de eerste verdieping. De woonkamer is voorzien van vloerverwarming. De tussenhal wordt momenteel gebruikt als eetkamer en biedt voldoende ruimte voor een grote eettafel. Deze ruimte kan uiteraard ook anders worden ingedeeld. Via openslaande deuren is er toegang tot de serre, die aansluit op de achtertuin en een prettige overgang vormt tussen binnen en buiten. De keuken is uitgevoerd in een L-opstelling en voorzien van vloerverwarming. De keuken is uitgerust met een 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, spoelbak en oven. Vanuit de keuken is de badkamer bereikbaar. De volledig betegelde badkamer is eveneens voorzien van vloerverwarming en beschikt over een ligbad, toilet en dubbele wastafel. Een klein raam zorgt voor natuurlijke ventilatie. 1e verdieping De gehele eerste verdieping is afgewerkt met een houten vloer. Vanaf de overloop zijn drie slaapkamers bereikbaar. De hoofdslaapkamer aan de linkerzijde van de woning heeft een oppervlakte van circa 16,5m² en is voorzien van een inbouwkast. De cv-opstelling is hier netjes weggewerkt en een dakraam zorgt voor daglicht. De tweede slaapkamer, gelegen aan de voorzijde, meet circa 10m². Beide slaapkamers zijn vergroot met een dakkapel, welke is uitgerust met een rolluik. De derde slaapkamer bevindt zich aan de achterzijde, meet circa 9m² en is eveneens vergroot met een dakkapel. Vanuit deze kamer heeft u een vrij uitzicht over het omliggende groen en het polderlandschap. Daarnaast is er praktische bergruimte aanwezig onder het schuine dak. Tuin De achtertuin heeft een royaal oppervlak en grenst direct aan het open landschap. Hierdoor geniet u hier van rust, privacy en een vrij uitzicht zonder directe achterburen. Hier kunt u optimaal genieten van het buitenleven. Algemeen Bouwjaar 1908 Inhoud 523m³. 262m² eigen grond. De kozijnen zijn uitgevoerd in hout en voorzien van dubbel glas. De woning wordt verwarmd middels een gehuurde cv-combiketel met radiatoren (merk: Intergas, bouwjaar: 2020). Deze cv-combi levert ook het warme water in de woning. De 8 zonnepanelen worden gehuurd. Oplevering in overleg. Bij woningen welke gebouwd zijn voor 1980 zal er een ouderdomsclausule in de koopovereenkomst worden opgenomen. Bij woningen welke gebouwd zijn voor 1993 zal er ook een asbestclausule in de koopovereenkomst worden opgenomen.

Hipoteca berekenen

€ 399.000

Coste del comprador (estimado): € 9.830

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.980) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 408.830

2,78%

Anualmente

%

€ 19.950

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 399.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer
Pisos
2 woonlagen en een vliering

Áreas y volúmenes

Superficie construida
110 m²
Área del lote
262 m²
Contenido
523 m³
Otra zona interior
45 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
15 m²
Área del jardín trasero
117 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1908
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie en dubbel glas
Calefacción
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2020, huur)
Etiqueta energética
D

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
Jardín
Achtertuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het noorden
Aparcar
Openbaar parkeren en parkeergarage
Tipo de garaje
Inpandig
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
06-02-2026

Instalaciones del baño

Dubbele wastafel, ligbad, en toilet

Instalaciones de garaje

Vliering, elektra en stromend water

Características adicionales

  • Dakraam
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3274

Mapas de Google

Heinenoord en el mapa

Explora Heinenoord y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Heinenoord

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Heinenoord. En 2025 había 3.740 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 389.000.

Inhabitantes

3.740

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 389.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 37.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

180

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Heinenoord
Año Inhabitantes
2021 3.615
2022 3.615
2023 3.645
2024 3.615
2025 3.740

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Heinenoord
Año Promedio WOZ
2021 EUR 279.000
2022 EUR 306.000
2023 EUR 354.000
2024 EUR 378.000
2025 EUR 389.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 790 0-15: 580 15-25: 405 25-45: 890 45-65: 1.085

Nivel académico

Hoger

690

Praktisch

700

Middelbaar

1.330

Origen de los residentes (2025)

Europa

150

Nederland

3.205

Buiten Europa

390

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 370
Appartementen 105
Tussenwoningen 634
Vrijstaande woningen 406
Twee-onder-één-kap woningen 177

Período de construcción del edificio

Voor 1700 3
1700 tot 1900 116
1900 tot 1925 156
1925 tot 1950 90
1950 tot 1970 492
1970 tot 1980 318
1980 tot 1990 172
1990 tot 2000 174
2000 tot 2010 135
2010 tot 2020 99
2020 en later 186

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

443

Etiqueta A

412

Etiqueta G

230

Etiqueta B

214

Etiqueta D

153

Etiqueta F

112

Etiqueta A++++

91

Etiqueta E

77

Etiqueta A+++

30

Etiqueta A++

16

Etiqueta A+

12

Etiqueta A+++++

5

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Heinenoord
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.260 3.100
2021 1.440 3.220
2022 1.080 3.000
2023 910 2.830
2024 890 2.920

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 850 • Electricidad: 2.690

Huurwoning

Gas: 700 • Electricidad: 2.010

Koopwoning

Gas: 980 • Electricidad: 3.100

Appartement

Gas: 550 • Electricidad: 1.800

Tussenwoning

Gas: 730 • Electricidad: 2.460

Vrijstaande woning

Gas: 1.270 • Electricidad: 3.730

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.110 • Electricidad: 3.090

Actividad empresarial en Heinenoord (2025)

Handel en HORECA 175
Nijverheid en energie 135
Zakelijke dienstverlening 170
Overheid, onderwijs en zorg 75
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 75
Financiele diensten en onroerendgoed 45
Cultuur, recreatie en overige diensten 60

Número total de establecimientos empresariales: 760

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Heinenoord
Periodo Delitos
jan 2025 14
jan 2026 18
jul 2025 12
jun 2025 9
mei 2025 26
mrt 2025 8
nov 2024 9
nov 2025 23
okt 2024 13
okt 2025 16
sep 2024 19
sep 2025 17

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Heinenoord.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Heinenoord

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Heinenoord?

Heinenoord telt in 2025 ongeveer 3.740 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Heinenoord?

De gemiddelde WOZ-waarde in Heinenoord is in 2025 circa € 389.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Heinenoord?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Heinenoord ligt rond € 37.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Heinenoord?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 180 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Heinenoord?

In Heinenoord komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 634 woningen.

Meer viviendas in Heinenoord

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.