Ir directamente al contenido
Logotipo de Des Huizes Makelaars

Sloetsweg 134

7556HT Hengelo • Overijssel

Vendido

€ 539.500 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 12.640

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 10.790) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 552.140

Precio de compra /m²: € 3.289

Galería de fotos

Descripción

Op een goede locatie gelegen royale goed onderhouden en traditioneel gebouwde twee-onder-één kapwoning met veel leefruimte (maar liefst 164 m² woonoppervlakte), riante woonkeuken en een royale vrijstaande stenen garage met carport en overkapping. Deze energiezuinige woning heeft een energielabel A. De veel privacy biedende achtertuin heeft een sfeervolle overkapping, via de tuin en de achterzijde zijn de in spouw gebouwde garage en afsluitbare carport bereikbaar. Daarnaast heeft de woning een ideale ligging, een straat voor eenrichtingsverkeer op loopafstand van het het centrum met op korte afstand vele voorzieningen zoals winkels, scholen, kinderboerderij, sportvelden, station en uitvalswegen. Voor de natuur en wandel liefhebbers ligt het uitgestrekte buitengebied van het Weusthagpark en De Houtmaat binnen handbereik. Indeling: Begane grond: Zij-entree, riante hal met meterkast en trapopgang, toiletruimte voorzien van vrijhangend toilet en fontein, riante woonkamer voorzien van erker, schouw met gaskachel en deur naar de ruime gesloten woonkeuken voorzien van inbouwapparatuur en lichtkoepel, hal met deur naar de achtertuin, bijkeuken met opstelpaats voor cv-ketel en uitstortgootsteen, kelder. Eerste verdieping: Overloop, drie ruime slaapkamers, nette badkamer voorzien van ligbad, inloopdouche, vrijhangend toilet, vaste wastafel en vloerverwarming. Tweede verdieping: Middels vaste trap (op de achterste slaapkamer, eerste verdieping) bereikbaar. Ruime zolderverdieping met extra (slaap)kamer voorzien van dakraam. Bijzonderheden: * Bouwjaar: 1991; * Perceel dient nog uitgemeten te worden door het Kadaster, grootte circa 329 m²; * Woonoppervlakte: 164 m²; * Inhoud: 597 m³; * Verwarming en warm water door middel van cv-combiketel, bj 2013, eigendom; * Woonkamer en badkamer v.v. vloerverwarming; * Energielabel A; * Woning v.v. dakisolatie, vloerisolatie, muurisolatie en isolerende beglazing; * Zonnepanelen 16 stuks, 165 Wp, bj circa 2014; * Waterontharder aanwezig; * Woning is voorzien van betonvloeren; * Verzorgde veel privacy biedende achtertuin met achterom, overkapping, garage en carport; * Garage is voorzien van gas, water en elektra; * In de koopakte zal een deponering van 10% waarborgsom of bankgarantie door de koper worden opgenomen.

Hipoteca berekenen

€ 539.500

Coste del comprador (estimado): € 12.640

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 10.790) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 552.140

3,04%

Anualmente

%

€ 26.975

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 539.500 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
164 m²
Área del lote
351 m²
Contenido
597 m³
Espacio de almacenamiento externo
19 m²
Área del jardín trasero
155 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1991
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Samengesteld dak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Combiketel (gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Jardín
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Ubicación del jardín
gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Carport en vrijstaande stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
03-10-2025
Fecha de venta
16-03-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, ligbad, toilet, vloerverwarming, en wastafel

Instalaciones de garaje

Elektra en stromend water

Características adicionales

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • rookkanaal
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7556

Mapas de Google

Mapa de Hengelo

Explora Hengelo y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Hengelo

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Hengelo.

Inhabitantes

-

Sin datos

Promedio WOZ

-

Sin datos

Ingreso promedio por persona

EUR 27.100

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

3.895

Total registrado

Composición de los residentes

Nivel académico

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Período de construcción del edificio

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

11.376

Etiqueta A

8.336

Etiqueta B

6.524

Etiqueta G

4.757

Etiqueta E

3.318

Etiqueta D

3.052

Etiqueta F

2.891

Etiqueta A+

424

Etiqueta A+++

239

Etiqueta A++

155

Etiqueta A++++

19

Etiqueta A+++++

3

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Hengelo
Periodo Delitos
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Hengelo.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Hengelo

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer viviendas in Hengelo

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.