Ir directamente al contenido
Logotipo de CLAVEM MAKELAARS

Nicolaas Busiusstraat 2

5081JC Hilvarenbeek • Noord-Brabant

Disponible

€ 535.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 12.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 10.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 547.550

Precio de compra /m²: € 5.000

Galería de fotos

Descripción

Instapklare uitgebouwde energiezuinige (A+ label) twee-onder-één-kap woning met vrijstaande garage gelegen op een ruim hoekperceel in de woonwijk "Drie Eilanden". De woning ligt daardoor optimaal ten opzichte van alle voorzieningen zoals enerzijds de winkels en anderzijds de basisschool. De laatste jaren is deze woning gemoderniseerd en energiezuinig gemaakt met o.a. 18 zonnepanelen en een hybride warmtepomp. BEGANE GROND: Hal/entree met de trapopgang en de meterkast (Vernieuwd, 6 groepen en 2 aardlekschakelaars) toegang gevend tot het toilet en de woonkamer. Het toilet is geheel betegeld en uitgevoerd met een wandcloset en een fonteintje. De lichte ruime L- woonkamer beschikt over veel lichtinval middels de erker aan de voorzijde, de schuifpui aan de achterzijde en het zijraam. De erker beschikt over glas-in-lood ramen. In de woonkamer is er toegang tot de trapkast. De woonkamer is afgewerkt met spachtelputz wandafwerking en stucwerk plafond voorzien van inbouwspots. Vanuit de woonkamer is middels een grote doorgang met schuifdeuren de uitgebouwde woonkeuken te bereiken. De open keuken is opgesteld middels een aanrechtblok en kastenwand. In de keuken is tevens voldoende ruimte voor het opstellen van een eethoek. Ook geeft de keuken een fraai uitzicht op de achtertuin. De keuken beschikt over een keramische kookplaat, een afzuigkap, een vaatwasser, een Quooker kraan, een combi-oven en een koelkast. Aansluitend aan de keuken is de ruime bijkeuken gesitueerd. De bijkeuken biedt toegang tot de achtertuin en is zeer praktisch ingedeeld met 2 vaste kastenwanden. In de bijkeuken zijn de aansluitingen aanwezig voor de wasmachine en droger, tevens is hier een stortbak geplaatst. De gehele begane grond is afgewerkt met een tegelvloer met vloerverwarming. EERSTE VERDIEPING: Overloop toegang gevend tot drie slaapkamer, de badkamer en middels een vlizotrap is de bergzolder bereikbaar. Aan de voorzijde zijn de ouderslaapkamer en de badkamer gesitueerd. De andere twee slaapkamers zijn gesitueerd aan de achterzijde. Alle drie de slaapkamers en de overloop zijn afgewerkt met een PVC vloer en spachtelputz wandafwerking. De slaapkamers aan de achterzijde zijn voorzien van een kunststof kozijn met rolluiken en de kamer aan de voorzijde is voorzien van een screen. De ruime geheel betegelde badkamer is voorzien van een inloopdouche, een ligbad, een wastafel met meubel, een wandcloset en een designradiator. TWEEDE VERDIEPING: Via de vlizotrap is de geïsoleerde bergzolder te bereiken. Hier is de ATAG combi-ketel (bj 2018) geplaatst alsmede de hybride warmtepomp (Remeha, bj. 2023). BUITEN: Keurig aangelegde Voortuin met sierbeplanting en looppad tot de voordeur en achterom. De achtertuin is op het zuidwesten georiënteerd en is keurig ingericht middels sierbestrating, terrassen waaronder een overdekt terras, gazon, plantenborders en een overkapping/ fietsenstalling. Middels een poort is er toegang tot de voortuin. Aan de achterzijde is de aangebouwde garage gesitueerd. De garage is ingedeeld in twee ruimtes waaronder een kantoortje/ werkplek alsmede een garage deel. De werkplek is afgewerkt met een laminaatvloer, de garage met een tegelvloer. Tevens beschikt de garage over een elektrische op afstand bedienbare roldeur. De garage beschikt over een oprit vanuit de Van Aldeneyckstraat. ALGEMEEN: - Energiezuinige twee-onder-een-kapwoning gelegen op fijne woonlokatie. - Rustig gelegen in de woonwijk “Drie Eilanden”. - De woning is voorzien van een ATAG combiketel (2018) en hybride warmtepomp (2023). - Aan de achterzijde en op het platte dak liggen 18 zonnepanelen (bj. 2022). - Gehele begane grond voorzien van vloerverwarming. - Goed geïsoleerd, Energielabel A+ - Aangebouwde garage met eigen oprit. - Oplevering in overleg;

Hipoteca berekenen

€ 535.000

Coste del comprador (estimado): € 12.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 10.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 547.550

3,04%

Anualmente

%

€ 26.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 535.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een zolder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
107 m²
Área del lote
324 m²
Contenido
510 m³
Otra zona interior
32 m²
Área del jardín trasero
122 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1963
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
ATAG combiketel (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Etiqueta energética
A+

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Jardín
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Aangebouwde stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
02-05-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Instalaciones de garaje

Elektra

Características adicionales

  • Rolluiken
  • schuifpui
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 5081

Mapas de Google

Hilvarenbeek en el mapa

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Hilvarenbeek

Estadísticas de vivienda y vecindario en Hilvarenbeek

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Hilvarenbeek. En 2025 había 8.880 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 460.000.

Inhabitantes

8.880

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 460.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 36.800

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

565

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Hilvarenbeek
Año Inhabitantes
2021 8.755
2022 8.765
2023 8.800
2024 8.775
2025 8.880

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Hilvarenbeek
Año Promedio WOZ
2021 EUR 336.000
2022 EUR 379.000
2023 EUR 427.000
2024 EUR 443.000
2025 EUR 460.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 2.430 0-15: 1.260 15-25: 940 25-45: 1.735 45-65: 2.515

Nivel académico

Hoger

2.330

Praktisch

1.380

Middelbaar

2.670

Origen de los residentes (2025)

Europa

445

Nederland

7.875

Buiten Europa

560

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 712
Appartementen 827
Tussenwoningen 1.146
Vrijstaande woningen 991
Twee-onder-één-kap woningen 689

Período de construcción del edificio

Voor 1700 4
1700 tot 1900 94
1900 tot 1925 125
1925 tot 1950 252
1950 tot 1970 820
1970 tot 1980 823
1980 tot 1990 759
1990 tot 2000 445
2000 tot 2010 243
2010 tot 2020 473
2020 en later 246

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

1.149

Etiqueta A

1.060

Etiqueta B

673

Etiqueta D

463

Etiqueta F

325

Etiqueta A+

281

Etiqueta G

240

Etiqueta E

143

Etiqueta A+++

113

Etiqueta A++++

46

Etiqueta A++

33

Etiqueta A+++++

1

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Hilvarenbeek
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.400 3.190
2021 1.570 3.240
2022 1.230 3.030
2023 1.010 2.860
2024 980 2.940

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Electricidad: 2.790

Huurwoning

Gas: 720 • Electricidad: 1.940

Koopwoning

Gas: 1.140 • Electricidad: 3.250

Appartement

Gas: 630 • Electricidad: 1.680

Tussenwoning

Gas: 880 • Electricidad: 2.510

Vrijstaande woning

Gas: 1.390 • Electricidad: 4.140

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.080 • Electricidad: 2.880

Actividad empresarial en Hilvarenbeek (2025)

Handel en HORECA 240
Nijverheid en energie 175
Zakelijke dienstverlening 340
Overheid, onderwijs en zorg 235
Landbouw, bosbouw en visserij 85
Vervoer, informatie en communicatie 55
Financiele diensten en onroerendgoed 60
Cultuur, recreatie en overige diensten 160

Número total de establecimientos empresariales: 1.345

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Hilvarenbeek
Periodo Delitos
jan 2026 18
jul 2025 130
jun 2025 43
mei 2025 28
mrt 2025 32
mrt 2026 25
nov 2024 29
nov 2025 22
okt 2024 24
okt 2025 20
sep 2024 25
sep 2025 25

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Hilvarenbeek.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Hilvarenbeek

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Hilvarenbeek?

Hilvarenbeek telt in 2025 ongeveer 8.880 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hilvarenbeek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hilvarenbeek is in 2025 circa € 460.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hilvarenbeek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hilvarenbeek ligt rond € 36.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hilvarenbeek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 565 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hilvarenbeek?

In Hilvarenbeek komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.146 woningen.

Meer viviendas in Hilvarenbeek

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.