Ir directamente al contenido
Logotipo de CLAVEM MAKELAARS

Van Spreeuwelstraat 13

5081ZC Hilvarenbeek • Noord-Brabant

Disponible

€ 710.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 16.050

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 14.200) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 726.050

Precio de compra /m²: € 4.438

Galería de fotos

Descripción

Op een mooie woonlocatie nabij het centrum van Hilvarenbeek gelegen twee-onder-één-kapwoning. Deze fantastische woning is in 2024/2025 nagenoeg volledig herbouwd en verduurzaamd. Zo is de woning o.a. voorzien van 13 zonnepanelen, een luchtwarmtepomp, nieuwe kozijnen met triple glas, deuren, vloeren, keuken, badkamer, toiletten, elektra etc. Daarnaast beschikt zowel de begane grond als de verdiepingen over vloerverwarming. De woning is vrijwel energieneutraal (energielabel A+++), volledig van het gas af en werkelijk instapklaar te noemen! De extra kamer op de begane grond kan uitstekend gebruikt worden als slaapkamer en in de aansluitend gelegen ruimte bevinden zich alle benodigde aansluitingen om een badkamer te realiseren. Hierdoor behoort ook gelijkvloers wonen nu of in de toekomst tot de mogelijkheden. De ligging is op korte afstand van alle benodigde voorzieningen zoals een supermarkt, basisschool, kinderopvang, sportvoorzieningen en winkels. Werkelijk helemaal af! De indeling is als volgt: Begane grond: De entree/hal met trapopgang geeft toegang tot de woonkamer en de toiletruimte. Het luxe toilet is ingericht met een wandcloset en een betegelde achterwand. Aan de voorzijde van de woning is de woonkamer gelegen welke is afgewerkt met een lichte PVC vloer en vloerverwarming. De wanden en plafonds zijn voorzien van strak stucwerk en aan de straatzijde is het plafond met inbouwspots verlaagd. De mooie, luxe keuken in rechte parallelopstelling heeft een groot raam waardoor je vanuit hier zicht hebt richting de straat en het pleintje. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur zoals een inductie kookplaat, afzuigkap, combi-oven, koelkast en diepvriezer. Alle lades hebben een soft-close systeem en het aanwezige eiland met zitgedeelte en extra kastruimte is nog eenvoudig verplaatsbaar indien gewenst. Middels openslaande tuindeuren is de achtertuin te bereiken en een grote lichtkoepel zorgt voor extra lichtinval. Ook zijn hier op diverse plaatsen inbouwspots aanwezig. In de bijkeuken bevinden zich de opstelling van de luchtwarmtepomp en aansluitingen t.b.v. de wasapparatuur. De fraaie grijze tegelvloer loopt door in de aansluitend gelegen kamer. Deze kamer kan uitstekend gebruikt worden als speel-, hobby- of werkkamer. Maar is tevens een fantastische ruimte als slaapkamer. Ook vanuit hier is de tuin middels openslaande deuren te bereiken. Bij de verbouwing is er rekening mee gehouden dat de berging indien gewenst aangepast kan worden tot badkamer. Hier bevinden zich al aansluitingen voor een douche, toilet en wastafel. Eerste verdieping: Ruime overloop toegang gevend tot twee slaapkamers, een separate toiletruimte en de badkamer. Eén slaapkamer is aan de voorzijde gelegen en de tweede slaapkamer bevindt zich aan de achterzijde. Ook op deze verdieping is alles afgewerkt met strak stucwerk, vloerverwarming en eenzelfde PVC vloer. De geheel betegelde, luxe badkamer beschikt over een dubbele wastafel met meubel, ligbad en een inloopdouche met glazen wand. De separate toiletruimte heeft een deels betegelde achterwand en wandcloset. Tweede verdieping: Middels een vaste trap is de tweede verdieping te bereiken. Door een verhoging van de kap en een grote dakkapel over de volledige breedte van de woning is hier een volwaardige verdieping gerealiseerd. De grote voorzolder geeft toegang tot de ruime derde slaapkamer. De zolderverdieping is afgewerkt met vloerbedekking en ook weer strak gestuct. Onder de dakschuinte aan de achterzijde bevindt zich extra bergruimte. Buiten: De voortuin is ingericht met een haag, grote terrastegels en gebakken klinkers. Tevens is er een overdekte entree en een overkapping bij de oprit om bijvoorbeeld fietsen te plaatsen. De poort van de achterom bevindt zich langs de woning. De strakke achtertuin beschikt ook over grote terrastegels, in combinatie met gebakken klinkers, en een plantenborder. Een mooie zwarte schutting maakt het plaatje compleet. Zelfs de tuinverlichting is aanwezig. Bijzonderheden: • Royale twee-onder-één-kapwoning; • In 2024/2025 is de woning vrijwel compleet en hoogwaardig verbouwd; • Mogelijkheid voor gelijkvloers wonen met slaapkamer en badkamer op de begane grond; • Volledig voorzien van gevel/muurisolatie, triple glas, dakisolatie en vloerisolatie; • Voorzien van kunststof ramen en kozijnen; • Helemaal van het gas af met luchtwarmtepomp en 13 zonnepanelen; • Vloerverwarming op alle woonlagen; • Energielabel A+++

Hipoteca berekenen

€ 710.000

Coste del comprador (estimado): € 16.050

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 14.200) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 726.050

3,04%

Anualmente

%

€ 35.500

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 710.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
2 badkamers en 2 aparte toiletten
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
160 m²
Área del lote
211 m²
Contenido
569 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
11 m²
Área del jardín trasero
49 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2025
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Driedubbel glas, HR-glas en volledig geïsoleerd
Calefacción
Gehele vloerverwarming en warmtepomp
Agua tibia
Doorstroomboiler
Etiqueta energética
A+++

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
21-03-2025

Instalaciones del baño

Douche, toilet, wastafel, inloopdouche, ligbad, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 5081

Mapas de Google

Hilvarenbeek en el mapa

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Hilvarenbeek

Estadísticas de vivienda y vecindario en Hilvarenbeek

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Hilvarenbeek. En 2025 había 8.880 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 460.000.

Inhabitantes

8.880

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 460.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 36.800

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

565

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Hilvarenbeek
Año Inhabitantes
2021 8.755
2022 8.765
2023 8.800
2024 8.775
2025 8.880

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Hilvarenbeek
Año Promedio WOZ
2021 EUR 336.000
2022 EUR 379.000
2023 EUR 427.000
2024 EUR 443.000
2025 EUR 460.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 2.430 0-15: 1.260 15-25: 940 25-45: 1.735 45-65: 2.515

Nivel académico

Hoger

2.330

Praktisch

1.380

Middelbaar

2.670

Origen de los residentes (2025)

Europa

445

Nederland

7.875

Buiten Europa

560

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 712
Appartementen 827
Tussenwoningen 1.146
Vrijstaande woningen 991
Twee-onder-één-kap woningen 689

Período de construcción del edificio

Voor 1700 4
1700 tot 1900 94
1900 tot 1925 125
1925 tot 1950 252
1950 tot 1970 820
1970 tot 1980 823
1980 tot 1990 759
1990 tot 2000 445
2000 tot 2010 243
2010 tot 2020 473
2020 en later 246

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

1.149

Etiqueta A

1.060

Etiqueta B

673

Etiqueta D

463

Etiqueta F

325

Etiqueta A+

281

Etiqueta G

240

Etiqueta E

143

Etiqueta A+++

113

Etiqueta A++++

46

Etiqueta A++

33

Etiqueta A+++++

1

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Hilvarenbeek
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.400 3.190
2021 1.570 3.240
2022 1.230 3.030
2023 1.010 2.860
2024 980 2.940

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Electricidad: 2.790

Huurwoning

Gas: 720 • Electricidad: 1.940

Koopwoning

Gas: 1.140 • Electricidad: 3.250

Appartement

Gas: 630 • Electricidad: 1.680

Tussenwoning

Gas: 880 • Electricidad: 2.510

Vrijstaande woning

Gas: 1.390 • Electricidad: 4.140

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.080 • Electricidad: 2.880

Actividad empresarial en Hilvarenbeek (2025)

Handel en HORECA 240
Nijverheid en energie 175
Zakelijke dienstverlening 340
Overheid, onderwijs en zorg 235
Landbouw, bosbouw en visserij 85
Vervoer, informatie en communicatie 55
Financiele diensten en onroerendgoed 60
Cultuur, recreatie en overige diensten 160

Número total de establecimientos empresariales: 1.345

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Hilvarenbeek
Periodo Delitos
jan 2026 18
jul 2025 130
jun 2025 43
mei 2025 28
mrt 2025 32
mrt 2026 25
nov 2024 29
nov 2025 22
okt 2024 24
okt 2025 20
sep 2024 25
sep 2025 25

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Hilvarenbeek.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Hilvarenbeek

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Hilvarenbeek?

Hilvarenbeek telt in 2025 ongeveer 8.880 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hilvarenbeek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hilvarenbeek is in 2025 circa € 460.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hilvarenbeek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hilvarenbeek ligt rond € 36.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hilvarenbeek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 565 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hilvarenbeek?

In Hilvarenbeek komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.146 woningen.

Meer viviendas in Hilvarenbeek

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.