Ir directamente al contenido
Logotipo de Dichtbij Vastgoed

Hermanstraat 26

6433DE Hoensbroek • Limburg

Vendido bajo reserva

€ 455.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 10.950

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.100) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 465.950

Precio de compra /m²: € 3.555

Galería de fotos

Hermanstraat 26 Hoensbroek
Foto 60

Descripción

Hermanstraat 26 Hoensbroek Vraagprijs: € 455.000 euro k.k. Aanvaarding: 1 juni 2026 Starters opgelet!! De bezichtigingen zullen plaatsvinden op 1 en 2 april a.s. Ben je opzoek naar een ruime instapklare gemoderniseerde geschakelde 2 onder 1 kap woning in een geliefde woonwijk met garage, overkapping met energiebesparende voorzieningen ? In een rustige en kindvriendelijke woonomgeving staat deze moderne geschakelde twee-onder-een-kapwoning (bouwjaar 2011) met aangebouwde stenen garage, stijlvolle overkapping, vier slaapkamers, twee badkamers en een zonnige tuin op het zuidwesten. De woning is gebouwd met duurzame materialen en beschikt over HR++ en drievoudige beglazing, airconditioning, een eigendom Nefit HR-combiketel (2011), 19 zonnepanelen (2024) en uitstekende isolatie. Dit zorgt voor een comfortabel én energiezuinig thuis. Ligging: Nieuw Lotbroek is een geliefde wijk in Hoensbroek, dankzij de centrale ligging en het prettige buurtgevoel. Alle dagelijkse voorzieningen—zoals scholen, supermarkten, winkels en uitvalswegen—liggen op korte afstand, waardoor je rustig woont met alle gemakken binnen handbereik. De wijk heeft daarnaast een gunstige ligging met een eigen treinstation en goede verbindingen richting Heerlen en omliggende plaatsen. Ook sportfaciliteiten, winkelvoorzieningen en maatschappelijke diensten bevinden zich in de directe omgeving. De combinatie van bereikbaarheid, voorzieningen en een groene woonomgeving met parken en wandelgebieden maakt Nieuw Lotbroek aantrekkelijk voor zowel starters als gezinnen. INDELING Begane grond: • Ruime entree/hal met meterkast (13 groepen, 4 aardlekschakelaars en kookgroep). • Moderne toiletruimte met hangend toilet en fonteintje. • Sfeervolle woonkamer met veel lichtinval, vaste kastenwand en harmonica schuifpui in de open keuken, welke een prachtige verbinding met de tuin creëert. • Open moderne keuken, uitgerust met inductiekookplaat, oven, combimagnetron, koelkast, vriezer, vaatwasser en afzuigkap. Eerste verdieping: • Ruime overloop • Voorzien van eikenhouten parketvloer (overloop en slaapkamers). • Slaapkamer 1, voorzien van airconditioning. • Slaapkamer 2, voorzien van airconditioning. • Moderne badkamer (2026) met douchecabine met regendouche, ligbad, hangend toilet en spiegelkast. • Slaapkamer 3 met roomdivider en tv aansluiting, eveneens voorzien van airconditioning. Zolderverdieping: • Royale vierde slaapkamer (masterbedroom), voorzien van airconditioning. • Tweede badkamer en-suite, uitgerust met ligbad en wastafel. • Slim weggewerkte opbergmogelijkheden. • Technische ruimte met opstelplaats voor de HR-combiketel en de omvormer van de zonnepanelen. Buiten/ Tuin: De fraai aangelegde achtertuin (2023, gelegen op het zuidwesten) beschikt over een royaal terras met grote terrastegels en een luxe overkapping met lamellendak (Brustor, 2023). Een moderne houten schutting biedt extra privacy. Het gazon (kunstgras) wordt omrand door een natuurstenen border, terwijl volwassen bomen en hagen zorgen voor een groene en beschutte sfeer. Een onderhoudsvriendelijke tuin met meerdere zitplekken waar je volop kunt genieten. Bijzonderheden • Bouwjaar 2011 • Woonoppervlakte 128 m2/ perceel 230 m2 • Energielabel A+ • Inhoud 531 m3 • 19 eigendom zonnepanelen (geplaatst in 2024) • Badkamer op de 1e verdieping vernieuwd in 2026 • Airconditioning in alle slaapkamers • Garage met laadpaal voor het thuisladen van een elektrische auto of hybride • Energielabel A+ • Zonnige tuin op het zuidwesten Voor de exacte maten in deze presentatie zie bijgevoegde plattegronden. Voor het maken van een afspraak kunt u contact opnemen met verkopend makelaar: Tom van Houtem (06-20269830). Disclaimer; * Alle maten zijn circa maten; * Aan deze presentatie kunnen geen rechten worden ontleend; * De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze binnen 2 weken nadat het financieringsvoorbehoud is verlopen bij de desbetreffende notaris te deponeren; * Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen in de staat van onderhoud; * Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”)