Ir directamente al contenido
Logotipo de Berg Makelaardij

Wortmanstraat 81

8265AB Kampen • Overijssel

Disponible

€ 325.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 8.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 333.350

Precio de compra /m²: € 4.276

Galería de fotos

Descripción

Net gerenoveerd en daarna niet meer bewoond: aan de Wortmanstraat 81 in Kampen staat deze frisse tussenwoning klaar voor een nieuwe eigenaar. De woning is in 2026 vrijwel volledig gemoderniseerd, waarbij onder andere de keuken, badkamer en het toilet zijn vernieuwd, de trap is gerenoveerd en er een nieuwe PVC-vloer met hoge plinten is gelegd. Dat zie je én dat voel je: alles oogt schoon, strak en ongebruikt. Met drie slaapkamers, een ruime vernieuwde badkamer, een achtertuin op het zuidwesten, een stenen berging en een achterom is dit een instapklare woning op een centrale plek in Kampen. Ligging: De woning ligt op een rustige en centrale locatie in Kampen, met dagelijkse voorzieningen op korte loopafstand. Zo bereik je de supermarkt gemakkelijk te voet en heb je alles voor de dagelijkse boodschappen dichtbij huis. Ook het stadspark ligt om de hoek; ideaal voor een dagelijkse wandeling of gewoon een fijn rondje buiten. De binnenstad van Kampen ligt op korte fietsafstand. Hier vind je een gevarieerd aanbod aan winkels, horeca en andere voorzieningen. Daarnaast is er voldoende parkeergelegenheid in de directe omgeving van de woning, wat extra gemak biedt voor bewoners en bezoekers. Begane grond: Je komt binnen in de hal, waar de frisse afwerking direct opvalt. Hier bevinden zich het vernieuwde toilet, de meterkast en de trapopgang naar de eerste verdieping. De lichte basis, strakke afwerking en rustige kleurstelling zorgen voor een verzorgde binnenkomst. Vanuit de hal bereik je de woonkamer. Dankzij de brede raampartijen aan zowel de voor- als achterzijde heeft de ruimte het fijne karakter van een doorzonwoning: licht, open en prettig in gebruik. De nieuwe PVC-vloer met hoge plinten loopt mooi door en geeft de woonkamer een rustige, moderne uitstraling. Vanuit de woonkamer is er bovendien directe toegang tot de achtertuin, waardoor binnen en buiten praktisch met elkaar verbonden zijn. De keuken bevindt zich apart van de woonkamer en ligt aan de achterzijde van de woning. Deze is vernieuwd, modern uitgevoerd en sluit mooi aan bij de frisse afwerking van het geheel. Ook vanuit de keuken is er toegang tot de tuin. Het eetgedeelte krijgt hier een logische plek, met contact met de keuken en zicht richting de achtertuin. Doordat er na de renovatie nog niemand in de woning heeft gewoond, voelt de begane grond extra fris aan. Geen sporen van gebruik, geen gedateerde afwerking die eerst nog aangepakt moet worden, maar een woning waar de basis al helemaal staat. 1e verdieping: Op de eerste verdieping kom je uit op de overloop, die toegang geeft tot drie fijne slaapkamers en de vernieuwde badkamer. De slaapkamers zijn netjes afgewerkt en sluiten qua uitstraling mooi aan bij de frisse, rustige basis van de rest van de woning. Door de lichte afwerking voelen de kamers verzorgd aan en zijn ze direct klaar voor gebruik. De badkamer is ruim opgezet en volledig vernieuwd. De ruimte is voorzien van een douche, toilet, wastafelmeubel en een aansluiting voor de wasmachine. De moderne afwerking, strakke lijnen en frisse uitstraling maken dit een badkamer die helemaal past bij het instapklare karakter van de woning. 2e verdieping: Vanaf de overloop is de zolder bereikbaar via een vlizotrap. Deze ruimte is praktisch in gebruik en fijn voor het opbergen van spullen die je niet dagelijks nodig hebt. Denk aan seizoensspullen, koffers of voorraad; alles krijgt hier eenvoudig een eigen plek, waardoor de woonverdiepingen netjes en overzichtelijk blijven. Isolatie; Tijdens de renovatie zijn de plafonds vernieuwd. Op de 1e verdieping zijn de nieuwe plafonds bovendien geïsoleerd met 120 mm Knauf glaswol, wat bijdraagt aan extra comfort en een betere warmte-isolatie. Eventuele uitbreidingsmogelijkheden: In de straat en de buurt zijn veel woningen uitgebreid met een dakkapel, nokverhoging, vaste trap naar de zolder of een uitbouw aan de achterkant. Dit laat zien dat er volop mogelijkheden zijn om de woning in de toekomst te vergroten of aan te passen. Tuin & berging: De achtertuin ligt op het zuidwesten en is daarmee een fijne plek om van de zon te genieten. Door deze ligging profiteer je hier op zonnige dagen van prettig veel licht in de tuin. De tuin is grotendeels bestraat en voorzien van groene borders, waardoor de buitenruimte verzorgd en overzichtelijk is ingericht. Achter in de tuin staat een vrijstaande stenen berging. Deze biedt praktische ruimte voor het stallen van fietsen, tuingereedschap of andere spullen die je graag uit het zicht bewaart. Daarnaast beschikt de tuin over een achterom, waardoor je de berging en tuin ook gemakkelijk van buitenaf bereikt.

Hipoteca berekenen

€ 325.000

Coste del comprador (estimado): € 8.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 333.350

2,78%

Anualmente

%

€ 16.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 325.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, tussenwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een zolder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
76 m²
Área del lote
133 m²
Contenido
301 m³
Otra zona interior
9 m²
Espacio de almacenamiento externo
11 m²
Área del jardín trasero
35 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1963
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dubbel glas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas HRE 24/18 CW (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Etiqueta energética
C

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
12-05-2026

Instalaciones del baño

Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Rookkanaal

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 8265

Mapas de Google

Ubicación de Kampen

Ver la ubicación y descubre los agentes inmobiliarios en esta región

Estadísticas de vivienda y vecindario en Kampen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Kampen. En 2026 había 38.952 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 333.000.

Inhabitantes

38.952

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 333.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 30.300

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

1.297

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Kampen
Año Inhabitantes
2021 37.816
2022 37.890
2023 38.415
2024 38.595
2025 38.830
2026 38.952

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Kampen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 229.000
2022 EUR 252.000
2023 EUR 288.000
2024 EUR 310.000
2025 EUR 333.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 7.355 0-15: 6.705 15-25: 4.825 25-45: 10.460 45-65: 9.605

Nivel académico

Hoger

7.730

Praktisch

8.090

Middelbaar

12.740

Origen de los residentes (2025)

Europa

1.755

Nederland

32.725

Buiten Europa

4.345

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 3.000
Appartementen 5.208
Tussenwoningen 7.245
Vrijstaande woningen 1.024
Twee-onder-één-kap woningen 1.149

Período de construcción del edificio

Voor 1700 30
1700 tot 1900 1.768
1900 tot 1925 904
1925 tot 1950 1.653
1950 tot 1970 1.616
1970 tot 1980 2.291
1980 tot 1990 2.022
1990 tot 2000 1.183
2000 tot 2010 1.391
2010 tot 2020 1.469
2020 en later 691

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

5.716

Etiqueta C

3.685

Etiqueta B

2.802

Etiqueta F

1.599

Etiqueta G

1.494

Etiqueta D

1.130

Etiqueta E

822

Etiqueta A+++

494

Etiqueta A+

335

Etiqueta A++++

189

Etiqueta A++

123

Etiqueta A+++++

11

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Kampen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.120 2.540
2021 1.280 2.600
2022 1.000 2.450
2023 850 2.360
2024 820 2.410

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 940 • Electricidad: 2.530

Huurwoning

Gas: 720 • Electricidad: 1.860

Koopwoning

Gas: 930 • Electricidad: 2.710

Appartement

Gas: 650 • Electricidad: 1.740

Tussenwoning

Gas: 850 • Electricidad: 2.340

Vrijstaande woning

Gas: 1.290 • Electricidad: 3.980

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 990 • Electricidad: 3.220

Actividad empresarial en Kampen (2025)

Handel en HORECA 840
Nijverheid en energie 770
Zakelijke dienstverlening 935
Overheid, onderwijs en zorg 705
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 280
Financiele diensten en onroerendgoed 215
Cultuur, recreatie en overige diensten 520

Número total de establecimientos empresariales: 4.405

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Kampen
Periodo Delitos
jan 2026 114
jul 2025 106
jun 2025 119
mei 2025 113
mrt 2025 95
mrt 2026 111
nov 2024 88
nov 2025 95
okt 2024 114
okt 2025 128
sep 2024 93
sep 2025 116

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Kampen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Kampen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Kampen?

Kampen telt in 2026 ongeveer 38.952 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Kampen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Kampen is in 2025 circa € 333.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Kampen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Kampen ligt rond € 30.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Kampen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.297 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Kampen?

In Kampen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 7.245 woningen.

Meer viviendas in Kampen

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.