Aller directement au contenu
Logo de Berg Makelaardij

Wortmanstraat 81

8265AB Kampen • Overijssel

Disponible

€ 325.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 8.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 333.350

Prix d'achat /m²: € 4.276

Galerie de photos

Description

Net gerenoveerd en daarna niet meer bewoond: aan de Wortmanstraat 81 in Kampen staat deze frisse tussenwoning klaar voor een nieuwe eigenaar. De woning is in 2026 vrijwel volledig gemoderniseerd, waarbij onder andere de keuken, badkamer en het toilet zijn vernieuwd, de trap is gerenoveerd en er een nieuwe PVC-vloer met hoge plinten is gelegd. Dat zie je én dat voel je: alles oogt schoon, strak en ongebruikt. Met drie slaapkamers, een ruime vernieuwde badkamer, een achtertuin op het zuidwesten, een stenen berging en een achterom is dit een instapklare woning op een centrale plek in Kampen. Ligging: De woning ligt op een rustige en centrale locatie in Kampen, met dagelijkse voorzieningen op korte loopafstand. Zo bereik je de supermarkt gemakkelijk te voet en heb je alles voor de dagelijkse boodschappen dichtbij huis. Ook het stadspark ligt om de hoek; ideaal voor een dagelijkse wandeling of gewoon een fijn rondje buiten. De binnenstad van Kampen ligt op korte fietsafstand. Hier vind je een gevarieerd aanbod aan winkels, horeca en andere voorzieningen. Daarnaast is er voldoende parkeergelegenheid in de directe omgeving van de woning, wat extra gemak biedt voor bewoners en bezoekers. Begane grond: Je komt binnen in de hal, waar de frisse afwerking direct opvalt. Hier bevinden zich het vernieuwde toilet, de meterkast en de trapopgang naar de eerste verdieping. De lichte basis, strakke afwerking en rustige kleurstelling zorgen voor een verzorgde binnenkomst. Vanuit de hal bereik je de woonkamer. Dankzij de brede raampartijen aan zowel de voor- als achterzijde heeft de ruimte het fijne karakter van een doorzonwoning: licht, open en prettig in gebruik. De nieuwe PVC-vloer met hoge plinten loopt mooi door en geeft de woonkamer een rustige, moderne uitstraling. Vanuit de woonkamer is er bovendien directe toegang tot de achtertuin, waardoor binnen en buiten praktisch met elkaar verbonden zijn. De keuken bevindt zich apart van de woonkamer en ligt aan de achterzijde van de woning. Deze is vernieuwd, modern uitgevoerd en sluit mooi aan bij de frisse afwerking van het geheel. Ook vanuit de keuken is er toegang tot de tuin. Het eetgedeelte krijgt hier een logische plek, met contact met de keuken en zicht richting de achtertuin. Doordat er na de renovatie nog niemand in de woning heeft gewoond, voelt de begane grond extra fris aan. Geen sporen van gebruik, geen gedateerde afwerking die eerst nog aangepakt moet worden, maar een woning waar de basis al helemaal staat. 1e verdieping: Op de eerste verdieping kom je uit op de overloop, die toegang geeft tot drie fijne slaapkamers en de vernieuwde badkamer. De slaapkamers zijn netjes afgewerkt en sluiten qua uitstraling mooi aan bij de frisse, rustige basis van de rest van de woning. Door de lichte afwerking voelen de kamers verzorgd aan en zijn ze direct klaar voor gebruik. De badkamer is ruim opgezet en volledig vernieuwd. De ruimte is voorzien van een douche, toilet, wastafelmeubel en een aansluiting voor de wasmachine. De moderne afwerking, strakke lijnen en frisse uitstraling maken dit een badkamer die helemaal past bij het instapklare karakter van de woning. 2e verdieping: Vanaf de overloop is de zolder bereikbaar via een vlizotrap. Deze ruimte is praktisch in gebruik en fijn voor het opbergen van spullen die je niet dagelijks nodig hebt. Denk aan seizoensspullen, koffers of voorraad; alles krijgt hier eenvoudig een eigen plek, waardoor de woonverdiepingen netjes en overzichtelijk blijven. Isolatie; Tijdens de renovatie zijn de plafonds vernieuwd. Op de 1e verdieping zijn de nieuwe plafonds bovendien geïsoleerd met 120 mm Knauf glaswol, wat bijdraagt aan extra comfort en een betere warmte-isolatie. Eventuele uitbreidingsmogelijkheden: In de straat en de buurt zijn veel woningen uitgebreid met een dakkapel, nokverhoging, vaste trap naar de zolder of een uitbouw aan de achterkant. Dit laat zien dat er volop mogelijkheden zijn om de woning in de toekomst te vergroten of aan te passen. Tuin & berging: De achtertuin ligt op het zuidwesten en is daarmee een fijne plek om van de zon te genieten. Door deze ligging profiteer je hier op zonnige dagen van prettig veel licht in de tuin. De tuin is grotendeels bestraat en voorzien van groene borders, waardoor de buitenruimte verzorgd en overzichtelijk is ingericht. Achter in de tuin staat een vrijstaande stenen berging. Deze biedt praktische ruimte voor het stallen van fietsen, tuingereedschap of andere spullen die je graag uit het zicht bewaart. Daarnaast beschikt de tuin over een achterom, waardoor je de berging en tuin ook gemakkelijk van buitenaf bereikt.

Prêt immobilier berekenen

€ 325.000

Coûts d'achat (estimés): € 8.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 333.350

2,78%

Annuellement

%

€ 16.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 325.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, tussenwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
76 m²
Superficie du terrain
133 m²
Contenu
301 m³
Autre espace intérieur
9 m²
Espace de stockage externe
11 m²
Aire de la cour arrière
35 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1963
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas HRE 24/18 CW (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
12-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Rookkanaal

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 8265

Google Maps

Localisation de Kampen

Voir la localisation et découvrir les agents immobiliers dans cette région

Chiffres de logement et de quartier dans Kampen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Kampen. En 2026 étaient 38.952 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 333.000.

Résidents

38.952

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 333.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 30.300

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.297

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Kampen
Année Résidents
2021 37.816
2022 37.890
2023 38.415
2024 38.595
2025 38.830
2026 38.952

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Kampen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 229.000
2022 EUR 252.000
2023 EUR 288.000
2024 EUR 310.000
2025 EUR 333.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 7.355 0-15: 6.705 15-25: 4.825 25-45: 10.460 45-65: 9.605

Niveau d'enseignement

Hoger

7.730

Praktisch

8.090

Middelbaar

12.740

Origine des habitants (2025)

Europa

1.755

Nederland

32.725

Buiten Europa

4.345

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 3.000
Appartementen 5.208
Tussenwoningen 7.245
Vrijstaande woningen 1.024
Twee-onder-één-kap woningen 1.149

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 30
1700 tot 1900 1.768
1900 tot 1925 904
1925 tot 1950 1.653
1950 tot 1970 1.616
1970 tot 1980 2.291
1980 tot 1990 2.022
1990 tot 2000 1.183
2000 tot 2010 1.391
2010 tot 2020 1.469
2020 en later 691

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

5.716

Étiquette C

3.685

Étiquette B

2.802

Étiquette F

1.599

Étiquette G

1.494

Étiquette D

1.130

Étiquette E

822

Étiquette A+++

494

Étiquette A+

335

Étiquette A++++

189

Étiquette A++

123

Étiquette A+++++

11

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Kampen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.120 2.540
2021 1.280 2.600
2022 1.000 2.450
2023 850 2.360
2024 820 2.410

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 940 • Électricité: 2.530

Huurwoning

Gaz: 720 • Électricité: 1.860

Koopwoning

Gaz: 930 • Électricité: 2.710

Appartement

Gaz: 650 • Électricité: 1.740

Tussenwoning

Gaz: 850 • Électricité: 2.340

Vrijstaande woning

Gaz: 1.290 • Électricité: 3.980

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 990 • Électricité: 3.220

Activité dans Kampen (2025)

Handel en HORECA 840
Nijverheid en energie 770
Zakelijke dienstverlening 935
Overheid, onderwijs en zorg 705
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 280
Financiele diensten en onroerendgoed 215
Cultuur, recreatie en overige diensten 520

Nombre total d'établissements: 4.405

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Kampen
Période Délits
jan 2026 114
jul 2025 106
jun 2025 119
mei 2025 113
mrt 2025 95
mrt 2026 111
nov 2024 88
nov 2025 95
okt 2024 114
okt 2025 128
sep 2024 93
sep 2025 116

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Kampen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Kampen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Kampen?

Kampen telt in 2026 ongeveer 38.952 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Kampen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Kampen is in 2025 circa € 333.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Kampen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Kampen ligt rond € 30.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Kampen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.297 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Kampen?

In Kampen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 7.245 woningen.

Meer maisons in Kampen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.