Ir directamente al contenido
Logotipo de Steentjes & Scharenborg

Carel Looierstraat 3 18

7131DJ Lichtenvoorde • Gelderland

Disponible

€ 525.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 12.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 10.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 537.350

Precio de compra /m²: € 5.048

Galería de fotos

Descripción

Tijd voor de volgende stap? Op de tweede verdieping van het mooie appartementencomplex Richtershagen, ligt dit keurig onderhouden 3 kamer APPARTEMENT. De voordelen van een centrale ligging op loopafstand van het centrum en alles gelijkvloers, biedt het alle comfort die je nodig hebt. Via de centrale entree, die voorzien is van brievenbussen en een intercom-videosysteem, heb je de keuze om het appartement te bereiken via de trap of de ruime lift. In het appartement biedt de ruime hal o.a. toegang tot een praktische berging met cv-opstelling, aansluiting voor de wasmachine en extra opbergruimte. Een royale woonkamer heeft door de grote ramen veel lichtinval en biedt een fraai uitzicht. De schuifpui geeft toegang naar het riante balkon, dat op het zonnige zuidwesten ligt. De open keuken is uitgerust met inbouwapparaten met aangrenzend het eetgedeelte. Aan de achterzijde bevinden zich twee slaapkamers, waarvan de hoofdslaapkamer royaal te noemen is. Tussen de slaapkamers ligt de ruime, geheel betegelde badkamer. Op de begane grond bevindt zich de garage, die niet alleen ruimte biedt voor je auto, maar ook voor extra opslag. Bovendien wek je je eigen energie op met de 15 zonnepanelen die bij het appartement horen. Kortom, dit appartement combineert het gemak van levensloopbestendig wonen met de voorde-len van een centrale ligging, moderne voorzieningen en duurzaamheid. Maak snel een afspraak voor een bezichtiging! GLOBALE INDELING: BEGANE GROND: garage Middels vaste trap of lift te bereiken..… 2e VERDIEPING: entree/hal; inpandige berging met wasopstelling en cv installatie; woonkamer met aangrenzend een zonneterras en de open keuken met inductiekookplaat, afzuigkap, magnetron, oven en koel-/vriescombinatie; badkamer v.v. ligbad, dubbele wastafel en douchecabine; twee slaapkamers. ALGEMEEN: – Bouwjaar 1992 – Woonoppervlakte 104 m² – Inhoud 326 m³ – Energielabel A – De woning wordt verwarmd middels een cv ketel Aanvaarding in overleg. Tot zekerheid voor de nakoming van de verplichtingen van koper zal deze een schriftelijke door een bankinstelling afgegeven bankgarantie doen stellen ter hoogte van 10% van de overeengekomen koopsom. In plaats van deze bankgarantie te stellen kan koper een waarborgsom storten op de derdengeldenrekening van de notaris ter hoogte van 10% van de overeengekomen koopsom. Ouderdoms- en niet-bewonersclausule zijn hier van toepassing.

Hipoteca berekenen

€ 525.000

Coste del comprador (estimado): € 12.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 10.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 537.350

3,04%

Anualmente

%

€ 26.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 525.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Bovenwoning (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen
Ubicado en
3e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
104 m²
Contenido
326 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
14 m²
Espacio de almacenamiento externo
19 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1992
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas (gas gestookt uit 2008, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In centrum
Aparcar
Op afgesloten terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Vrijstaande stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
12-03-2026

Instalaciones del baño

Dubbele wastafel, inloopdouche, en ligbad

Instalaciones de garaje

Elektrische deur en elektra

Características adicionales

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • schuifpui
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7131

Mapas de Google

Lichtenvoorde en el mapa

Vista espacial del área de trabajo en Lichtenvoorde

Estadísticas de vivienda y vecindario en Lichtenvoorde

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Lichtenvoorde. En 2026 había 12.994 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 334.000.

Inhabitantes

12.994

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 334.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

241

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Lichtenvoorde
Año Inhabitantes
2021 12.905
2022 12.900
2023 13.010
2024 13.080
2025 13.135
2026 12.994

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Lichtenvoorde
Año Promedio WOZ
2021 EUR 242.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 285.000
2024 EUR 302.000
2025 EUR 334.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 3.470 0-15: 1.965 15-25: 1.365 25-45: 2.895 45-65: 3.295

Nivel académico

Hoger

2.670

Praktisch

2.340

Middelbaar

4.540

Origen de los residentes (2025)

Europa

520

Nederland

11.945

Buiten Europa

675

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 1.037
Appartementen 1.050
Tussenwoningen 1.824
Vrijstaande woningen 1.199
Twee-onder-één-kap woningen 888

Período de construcción del edificio

Voor 1700 4
1700 tot 1900 39
1900 tot 1925 159
1925 tot 1950 308
1950 tot 1970 1.429
1970 tot 1980 1.317
1980 tot 1990 1.006
1990 tot 2000 495
2000 tot 2010 398
2010 tot 2020 362
2020 en later 157

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

2.067

Etiqueta A

1.491

Etiqueta B

883

Etiqueta D

474

Etiqueta F

319

Etiqueta G

255

Etiqueta E

183

Etiqueta A++

141

Etiqueta A+

128

Etiqueta A++++

44

Etiqueta A+++

40

Etiqueta A+++++

3

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Lichtenvoorde
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.290 2.990
2021 1.460 3.030
2022 1.150 2.830
2023 920 2.690
2024 890 2.760

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 910 • Electricidad: 2.510

Huurwoning

Gas: 680 • Electricidad: 1.920

Koopwoning

Gas: 1.010 • Electricidad: 3.000

Appartement

Gas: 540 • Electricidad: 1.790

Tussenwoning

Gas: 840 • Electricidad: 2.420

Vrijstaande woning

Gas: 1.260 • Electricidad: 3.780

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.040 • Electricidad: 2.990

Actividad empresarial en Lichtenvoorde (2025)

Handel en HORECA 315
Nijverheid en energie 270
Zakelijke dienstverlening 375
Overheid, onderwijs en zorg 255
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 80
Financiele diensten en onroerendgoed 140
Cultuur, recreatie en overige diensten 180

Número total de establecimientos empresariales: 1.650

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Lichtenvoorde
Periodo Delitos
jan 2026 13
jul 2025 24
jun 2025 15
mei 2025 16
mrt 2025 20
mrt 2026 16
nov 2024 29
nov 2025 14
okt 2024 20
okt 2025 23
sep 2024 21
sep 2025 24

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Lichtenvoorde.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Lichtenvoorde

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Lichtenvoorde?

Lichtenvoorde telt in 2026 ongeveer 12.994 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Lichtenvoorde?

De gemiddelde WOZ-waarde in Lichtenvoorde is in 2025 circa € 334.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Lichtenvoorde?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Lichtenvoorde ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Lichtenvoorde?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 241 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Lichtenvoorde?

In Lichtenvoorde komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.824 woningen.

Meer viviendas in Lichtenvoorde

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.