Ir directamente al contenido
Logotipo de Timmermans Makelaardij

van den Hummelstraat 19

5175CL Loon op Zand • Noord-Brabant

Vendido

€ 375.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 384.350

Precio de compra /m²: € 4.746

Galería de fotos

Descripción

Welkom bij deze fijne gezinswoning in Loon op Zand, gelegen aan de rustige Van den Hummelstraat. Bij binnenkomst word je hartelijk verwelkomd door een goed onderhouden interieur. Met een sfeervolle woonkamer, die vol licht stroomt, biedt deze woning een ideale leefomgeving voor gezinnen en stellen. Met 3 slaapkamers en een berging over de volle breedte van het perceel met overkapping, is er voldoende ruimte voor iedereen. Deze woning is gelegen aan een rustige straat met voldoende parkeergelegenheid nabij de Loonse en Drunense Duinen en winkelvoorzieningen. Het is gelegen in een rustige woonwijk in de buurt van een basisschool en nabij het dorpscentrum. Maak een wandeling door de wijk en je zult snel merken hoe plezierig het hier wonen is. Verder is dit de perfecte locatie voor natuurliefhebbers, omdat het op korte afstand ligt van het Nationaal Park Loonse en Drunense Duinen. Uitvalswegen zijn makkelijk bereikbaar, waardoor je binnen enkele ogenblikken op weg kunt zijn naar omliggende steden. Begane grond: Hal/entree met een tegelvloer, meterkast (2019), trapkast en trapopgang naar de eerste verdieping. De gedeeltelijk betegelde moderne toiletruimte is voorzien van een wandcloset. Vanuit de hal is er toegang tot de woonkamer via een deur met melkglas inzet. De sfeervolle woonkamer heeft een raam aan de voorzijde en een raam aan de achterzijde met zicht op de tuin, waardoor er veel daglicht binnenvalt. De ruimte is voorzien van houten vloerdelen, gestucte wanden en een gestuct plafond. Via een doorgang is de keuken bereikbaar. De keuken is in 2020 gerenoveerd en voorzien van een tegelvloer. De hoekopgestelde keukeninrichting beschikt over diverse inbouwapparatuur, waaronder een gaskookplaat, plafondafzuiging, combioven, koelkast en vaatwasser. Vanuit de keuken is via een loopdeur de achtertuin bereikbaar. Eerste verdieping: Ook de bovenverdieping is netjes afgewerkt en straalt dezelfde verzorgde indruk uit als de rest van de woning. De overloop biedt toegang naar 3 slaapkamers en de badkamer. Slaapkamer I gelegen aan de voorzijde van de woning en slaapkamer II en III gelegen aan de achterzijde. Geheel betegelde badkamer met inloopdouche, wandcloset, wastafel met meubel en wandmeubel en handdoekradiator. De gehele 1e verdieping is voorzien van een laminaatvloer m.u.v. de badkamer. Tweede verdieping: Via een vlizotrap bereikt men de zolderverdieping. Vliering met c.v.-opstelling (Type Atag, bouwjaar 2023) Tuin: Buiten tref je een goed onderhouden achtertuin aan welke in 2021 opnieuw is aangelegd en voorzien van keramische tegels. De achtertuin is gelegen op het noordoosten met een gazon, plantenborder en een stenen berging (afm. ± 5.78 x 4.13 mtr) met sfeervolle overkapping (2021). De ruime berging beschikt over een keukenblok met water, elektra. aansluiting voor wassapparatuur, verwarming en is afgewerkt met een laminaatvloer. Dankzij de grootte en voorzieningen is deze ruimte ideaal voor opslag of als hobbyruimte te gebruiken. De beschutte ligging van de achtertuin zorgt voor veel privacy. Parkeren & extra voorzieningen Er is ruime mogelijkheid om te parkeren in de omgeving. De straat biedt voldoende parkeergelegenheid door middel van openbaar parkeren. Bijzonderheden & extra informatie - Berging over de volle breedte met overkapping; - Gelegen aan een brede straat met voldoende parkeergelegenheid; - Gelegen in een kindvriendelijke woonwijk nabij een basisschool en het centrum; - Moderne keuken, netjes afgewerkt; - Zonwering bij het terras en voorzijde van de woning; - Nabij Loonse en Drunense Duinen en winkelvoorzieningen; - De woning is in 2021 aan de buitenzijde geschilderd / deur en kozijn van de berging 2025 geschilderd; - Bedrading, stopcontacten, wanddozen zijn vernieuwd en geaard in 2019; - Vernieuwde stopcontacten en elektra (2022) berging Ben je gecharmeerd van de unieke eigenschappen van deze woning? Mis deze kans dan niet. Plan vandaag nog een bezichtiging en ervaar zelf de rust en charme van deze woning in Loon op Zand. Neem contact op met de makelaar om een afspraak te maken. We kijken ernaar uit om je te verwelkomen in Van den Hummelstraat 19! Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 375.000

Coste del comprador (estimado): € 9.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 384.350

2,78%

Anualmente

%

€ 18.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 375.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, tussenwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
79 m²
Área del lote
162 m²
Contenido
316 m³
Otra zona interior
10 m²
Espacio de almacenamiento externo
24 m²
Área del jardín trasero
51 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1964
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Gedeeltelijk dubbel glas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Atag Combiketel (gas gestookt uit 2023, eigendom)
Etiqueta energética
D

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
07-11-2025
Fecha de venta
05-04-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Buitenzonwering

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 5175

Mapas de Google

Vista geográfica Loon op Zand

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Loon op Zand

Estadísticas de vivienda y vecindario en Loon op Zand

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Loon op Zand. En 2025 había 6.270 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 420.000.

Inhabitantes

6.270

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 420.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 35.900

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

170

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Loon op Zand
Año Inhabitantes
2021 6.295
2022 6.255
2023 6.245
2024 6.190
2025 6.270

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Loon op Zand
Año Promedio WOZ
2021 EUR 301.000
2022 EUR 325.000
2023 EUR 377.000
2024 EUR 400.000
2025 EUR 420.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 1.785 0-15: 915 15-25: 610 25-45: 1.245 45-65: 1.715

Nivel académico

Hoger

1.420

Praktisch

970

Middelbaar

1.930

Origen de los residentes (2025)

Europa

375

Nederland

5.525

Buiten Europa

365

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 565
Appartementen 641
Tussenwoningen 914
Vrijstaande woningen 525
Twee-onder-één-kap woningen 365

Período de construcción del edificio

Voor 1700 2
1700 tot 1900 14
1900 tot 1925 76
1925 tot 1950 230
1950 tot 1970 527
1970 tot 1980 753
1980 tot 1990 379
1990 tot 2000 196
2000 tot 2010 177
2010 tot 2020 214
2020 en later 97

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

871

Etiqueta A

748

Etiqueta B

487

Etiqueta D

329

Etiqueta F

174

Etiqueta G

144

Etiqueta E

108

Etiqueta A++++

55

Etiqueta A+

34

Etiqueta A++

27

Etiqueta A+++

26

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Loon op Zand
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.310 3.190
2021 1.490 3.230
2022 1.150 3.030
2023 990 2.830
2024 960 2.930

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 970 • Electricidad: 2.790

Huurwoning

Gas: 790 • Electricidad: 2.010

Koopwoning

Gas: 1.080 • Electricidad: 3.230

Appartement

Gas: 740 • Electricidad: 1.850

Tussenwoning

Gas: 850 • Electricidad: 2.480

Vrijstaande woning

Gas: 1.430 • Electricidad: 4.350

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.130 • Electricidad: 3.240

Actividad empresarial en Loon op Zand (2025)

Handel en HORECA 170
Nijverheid en energie 125
Zakelijke dienstverlening 225
Overheid, onderwijs en zorg 145
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 55
Financiele diensten en onroerendgoed 55
Cultuur, recreatie en overige diensten 90

Número total de establecimientos empresariales: 885

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Loon op Zand
Periodo Delitos
jan 2025 19
jan 2026 19
jul 2025 26
jun 2025 17
mei 2025 12
mrt 2025 12
nov 2024 11
nov 2025 9
okt 2024 14
okt 2025 11
sep 2024 12
sep 2025 8

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Loon op Zand.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Loon op Zand

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Loon op Zand?

Loon op Zand telt in 2025 ongeveer 6.270 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Loon op Zand?

De gemiddelde WOZ-waarde in Loon op Zand is in 2025 circa € 420.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Loon op Zand?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Loon op Zand ligt rond € 35.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Loon op Zand?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 170 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Loon op Zand?

In Loon op Zand komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 914 woningen.

Meer viviendas in Loon op Zand

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.