Ir directamente al contenido
Logotipo de Stroomberg Makelaardij

Otterlaan 12

6741VD Lunteren • Gelderland

Disponible

€ 789.500 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 17.640

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 15.790) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 807.140

Precio de compra /m²: € 7.817

Galería de fotos

Descripción

Welkom aan de Otterlaan 12 in Lunteren: een ruim, licht en modern appartement van ruim 100 m², gelegen in het verzorgde appartementencomplex Residence De Posthoorn. Het gebouw is gebouwd in 2014, volledig geïsoleerd en voorzien van een lift, waardoor je hier comfortabel en levensloopbestendig woont. Het appartement beschikt over een royale woonkamer met open keuken, twee slaapkamers, een nette badkamer en een praktische wasruimte. Daarnaast zijn er een eigen parkeerplaats in de parkeergarage en een separate berging aanwezig. Dankzij de grote raampartijen voelt het appartement heerlijk licht en open aan. Tel daarbij het ruime balkon en de ligging op loopafstand van het centrum van Lunteren op, en je hebt een compleet appartement waar ruimte en gemak samenkomen. Het appartement Via de ruime entree kom je binnen in een appartement dat direct prettig aanvoelt: licht, ruim en overzichtelijk ingedeeld. Vanuit de hal zijn alle vertrekken bereikbaar en loop je door naar het royale leefgedeelte, waar wonen, koken en tafelen op een natuurlijke manier samenkomen. De woonkamer is een heerlijke lichte ruimte met grote raampartijen en openslaande deuren naar het balkon. Er is volop plek voor een comfortabele zithoek en een royale eettafel, waardoor de ruimte uitnodigt om te ontspannen, uitgebreid te dineren of gezellig gasten te ontvangen. De airconditioning zorgt voor extra comfort op warme dagen en dankzij de vloerverwarming in het gehele appartement is het hier het hele jaar door aangenaam wonen. De half open keuken sluit mooi aan op het leefgedeelte en heeft een moderne, praktische opstelling. De keuken is voorzien van een spoelbak met kraan, kookplaat, afzuigkap, combimagnetron, vaatwasser en koelkast. Alles is binnen handbereik, terwijl je altijd contact houdt met de woonkamer. Ook de rest van het appartement is doordacht ingedeeld. Er zijn twee slaapkamers, een separaat toilet en een ruime badkamer met inloopdouche, wastafelmeubel, lichtgevende spiegel en tweede toilet. De praktische wasruimte beschikt over aansluitingen voor wasmachine en droger en biedt daarnaast fijne extra opbergruimte. Het ruime balkon vormt een heerlijke verlenging van de woonkamer. Dankzij de openslaande deuren loop je op mooie dagen zo naar buiten, waar volop ruimte is voor een eettafel of comfortabele loungeset. De overkapping zorgt voor een beschutte zitplek, zodat je hier al snel in het seizoen prettig buiten kunt zitten. Met uitzicht op de verzorgde en groene woonomgeving is dit een fijne plek voor een kop koffie in de ochtend, een goed boek of een gezellige borrel aan het einde van de dag. De hoofdslaapkamer is een royale en stijlvolle ruimte met een rustige, luxe uitstraling. Dankzij de grote raampartijen en de openslaande deuren valt er veel daglicht naar binnen en voelt de kamer heerlijk open aan. Er is volop ruimte voor een groot bed en de aanwezige kastenwand biedt praktische bergruimte. De openslaande deuren geven de kamer bovendien een extra prettig karakter, met zicht op de groene omgeving. Exterieur Residentie De Posthoorn heeft een verzorgde en eigentijdse uitstraling, met een nette entree en een praktische opzet. Het gebouw is voorzien van een lift, waardoor het appartement comfortabel en goed bereikbaar is. Onder het complex bevindt zich een ruime parkeerkelder met een eigen parkeerplaats (extra breed). Zo staat de auto veilig, droog en altijd dichtbij. Daarnaast beschikt het appartement over een inpandige berging. Deze berging is praktisch van formaat en voorzien van elektra, ideaal voor fietsen, voorraad of extra opslag. Een fijne aanvulling op het wooncomfort van dit ruime appartement. Over de locatie Het appartement ligt op een fijne locatie in Lunteren, op loopafstand van het gezellige centrum. Hier vind je winkels, supermarkten, horeca en andere dagelijkse voorzieningen dichtbij huis. Ook het station van Lunteren is goed bereikbaar, wat de ligging extra praktisch maakt. Tegelijkertijd woon je hier rustig, in een groene en verzorgde woonomgeving. De prachtige natuur rondom Lunteren, waaronder bossen en wandelgebieden, ligt op korte afstand. Een ideale combinatie van dorps gemak, comfort en natuur dichtbij.

Hipoteca berekenen

€ 789.500

Coste del comprador (estimado): € 17.640

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 15.790) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 807.140

3,04%

Anualmente

%

€ 39.475

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 789.500 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Galerijflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
101 m²
Contenido
332 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
15 m²
Espacio de almacenamiento externo
25 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2014
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Samengesteld dak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Gas gestookt combiketel, eigendom
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Contribución periódica de la VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk
Rescate
Inpandig
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Parkeerkelder

Planificación

Ofrecido desde
11-05-2026

Instalaciones del baño

Douche, toilet, en wastafel

Características adicionales

  • Glasvezelkabel
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6741

Mapas de Google

Vista geográfica Lunteren

Explora Lunteren y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Lunteren

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Lunteren. En 2026 había 14.265 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 598.000.

Inhabitantes

14.265

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 598.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 33.300

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

345

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Lunteren
Año Inhabitantes
2021 13.775
2022 13.790
2023 13.875
2024 13.830
2025 14.055
2026 14.265

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Lunteren
Año Promedio WOZ
2021 EUR 445.000
2022 EUR 476.000
2023 EUR 536.000
2024 EUR 565.000
2025 EUR 598.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 2.905 0-15: 2.835 15-25: 1.895 25-45: 3.270 45-65: 3.350

Nivel académico

Hoger

2.100

Praktisch

3.200

Middelbaar

4.470

Origen de los residentes (2025)

Europa

485

Nederland

12.995

Buiten Europa

575

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 508
Appartementen 1.005
Tussenwoningen 993
Vrijstaande woningen 2.301
Twee-onder-één-kap woningen 529

Período de construcción del edificio

Voor 1700 5
1700 tot 1900 131
1900 tot 1925 306
1925 tot 1950 601
1950 tot 1970 1.140
1970 tot 1980 703
1980 tot 1990 691
1990 tot 2000 663
2000 tot 2010 501
2010 tot 2020 779
2020 en later 315

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

1.403

Etiqueta C

1.219

Etiqueta B

1.029

Etiqueta G

735

Etiqueta D

435

Etiqueta F

424

Etiqueta E

181

Etiqueta A+++

116

Etiqueta A+

115

Etiqueta A++

63

Etiqueta A++++

13

Etiqueta A+++++

9

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Lunteren
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.620 3.640
2021 1.810 3.740
2022 1.430 3.510
2023 1.180 3.320
2024 1.140 3.430

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 970 • Electricidad: 2.770

Huurwoning

Gas: 890 • Electricidad: 2.400

Koopwoning

Gas: 1.270 • Electricidad: 3.590

Appartement

Gas: 790 • Electricidad: 2.240

Tussenwoning

Gas: 850 • Electricidad: 2.460

Vrijstaande woning

Gas: 1.530 • Electricidad: 4.250

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.190 • Electricidad: 3.350

Actividad empresarial en Lunteren (2025)

Handel en HORECA 395
Nijverheid en energie 690
Zakelijke dienstverlening 560
Overheid, onderwijs en zorg 210
Landbouw, bosbouw en visserij 360
Vervoer, informatie en communicatie 105
Financiele diensten en onroerendgoed 185
Cultuur, recreatie en overige diensten 165

Número total de establecimientos empresariales: 2.675

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Lunteren
Periodo Delitos
jan 2026 21
jul 2025 39
jun 2025 24
mei 2025 25
mrt 2025 29
mrt 2026 22
nov 2024 33
nov 2025 26
okt 2024 33
okt 2025 27
sep 2024 16
sep 2025 23

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Lunteren.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Lunteren

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Lunteren?

Lunteren telt in 2026 ongeveer 14.265 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Lunteren?

De gemiddelde WOZ-waarde in Lunteren is in 2025 circa € 598.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Lunteren?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Lunteren ligt rond € 33.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Lunteren?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 345 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Lunteren?

In Lunteren komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 2.301 woningen.

Meer viviendas in Lunteren

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.