Aller directement au contenu
Logo de Stroomberg Makelaardij

Otterlaan 12

6741VD Lunteren • Gelderland

Disponible

€ 789.500 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 17.640

2 % de taxe sur le transfert (€ 15.790) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 807.140

Prix d'achat /m²: € 7.817

Galerie de photos

Description

Welkom aan de Otterlaan 12 in Lunteren: een ruim, licht en modern appartement van ruim 100 m², gelegen in het verzorgde appartementencomplex Residence De Posthoorn. Het gebouw is gebouwd in 2014, volledig geïsoleerd en voorzien van een lift, waardoor je hier comfortabel en levensloopbestendig woont. Het appartement beschikt over een royale woonkamer met open keuken, twee slaapkamers, een nette badkamer en een praktische wasruimte. Daarnaast zijn er een eigen parkeerplaats in de parkeergarage en een separate berging aanwezig. Dankzij de grote raampartijen voelt het appartement heerlijk licht en open aan. Tel daarbij het ruime balkon en de ligging op loopafstand van het centrum van Lunteren op, en je hebt een compleet appartement waar ruimte en gemak samenkomen. Het appartement Via de ruime entree kom je binnen in een appartement dat direct prettig aanvoelt: licht, ruim en overzichtelijk ingedeeld. Vanuit de hal zijn alle vertrekken bereikbaar en loop je door naar het royale leefgedeelte, waar wonen, koken en tafelen op een natuurlijke manier samenkomen. De woonkamer is een heerlijke lichte ruimte met grote raampartijen en openslaande deuren naar het balkon. Er is volop plek voor een comfortabele zithoek en een royale eettafel, waardoor de ruimte uitnodigt om te ontspannen, uitgebreid te dineren of gezellig gasten te ontvangen. De airconditioning zorgt voor extra comfort op warme dagen en dankzij de vloerverwarming in het gehele appartement is het hier het hele jaar door aangenaam wonen. De half open keuken sluit mooi aan op het leefgedeelte en heeft een moderne, praktische opstelling. De keuken is voorzien van een spoelbak met kraan, kookplaat, afzuigkap, combimagnetron, vaatwasser en koelkast. Alles is binnen handbereik, terwijl je altijd contact houdt met de woonkamer. Ook de rest van het appartement is doordacht ingedeeld. Er zijn twee slaapkamers, een separaat toilet en een ruime badkamer met inloopdouche, wastafelmeubel, lichtgevende spiegel en tweede toilet. De praktische wasruimte beschikt over aansluitingen voor wasmachine en droger en biedt daarnaast fijne extra opbergruimte. Het ruime balkon vormt een heerlijke verlenging van de woonkamer. Dankzij de openslaande deuren loop je op mooie dagen zo naar buiten, waar volop ruimte is voor een eettafel of comfortabele loungeset. De overkapping zorgt voor een beschutte zitplek, zodat je hier al snel in het seizoen prettig buiten kunt zitten. Met uitzicht op de verzorgde en groene woonomgeving is dit een fijne plek voor een kop koffie in de ochtend, een goed boek of een gezellige borrel aan het einde van de dag. De hoofdslaapkamer is een royale en stijlvolle ruimte met een rustige, luxe uitstraling. Dankzij de grote raampartijen en de openslaande deuren valt er veel daglicht naar binnen en voelt de kamer heerlijk open aan. Er is volop ruimte voor een groot bed en de aanwezige kastenwand biedt praktische bergruimte. De openslaande deuren geven de kamer bovendien een extra prettig karakter, met zicht op de groene omgeving. Exterieur Residentie De Posthoorn heeft een verzorgde en eigentijdse uitstraling, met een nette entree en een praktische opzet. Het gebouw is voorzien van een lift, waardoor het appartement comfortabel en goed bereikbaar is. Onder het complex bevindt zich een ruime parkeerkelder met een eigen parkeerplaats (extra breed). Zo staat de auto veilig, droog en altijd dichtbij. Daarnaast beschikt het appartement over een inpandige berging. Deze berging is praktisch van formaat en voorzien van elektra, ideaal voor fietsen, voorraad of extra opslag. Een fijne aanvulling op het wooncomfort van dit ruime appartement. Over de locatie Het appartement ligt op een fijne locatie in Lunteren, op loopafstand van het gezellige centrum. Hier vind je winkels, supermarkten, horeca en andere dagelijkse voorzieningen dichtbij huis. Ook het station van Lunteren is goed bereikbaar, wat de ligging extra praktisch maakt. Tegelijkertijd woon je hier rustig, in een groene en verzorgde woonomgeving. De prachtige natuur rondom Lunteren, waaronder bossen en wandelgebieden, ligt op korte afstand. Een ideale combinatie van dorps gemak, comfort en natuur dichtbij.

Prêt immobilier berekenen

€ 789.500

Coûts d'achat (estimés): € 17.640

2 % de taxe sur le transfert (€ 15.790) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 807.140

3,04%

Annuellement

%

€ 39.475

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 789.500 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Galerijflat (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
101 m²
Contenu
332 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
15 m²
Espace de stockage externe
25 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2014
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Samengesteld dak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Gas gestookt combiketel, eigendom
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
"VvE contribution périodique"
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk
Sauvetage
Inpandig
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Parkeerkelder

Planification

Proposé depuis
11-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, toilet, en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6741

Google Maps

Aperçu géographique Lunteren

Explorez Lunteren et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Lunteren

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Lunteren. En 2026 étaient 14.265 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 598.000.

Résidents

14.265

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 598.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 33.300

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

345

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Lunteren
Année Résidents
2021 13.775
2022 13.790
2023 13.875
2024 13.830
2025 14.055
2026 14.265

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Lunteren
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 445.000
2022 EUR 476.000
2023 EUR 536.000
2024 EUR 565.000
2025 EUR 598.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 2.905 0-15: 2.835 15-25: 1.895 25-45: 3.270 45-65: 3.350

Niveau d'enseignement

Hoger

2.100

Praktisch

3.200

Middelbaar

4.470

Origine des habitants (2025)

Europa

485

Nederland

12.995

Buiten Europa

575

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 508
Appartementen 1.005
Tussenwoningen 993
Vrijstaande woningen 2.301
Twee-onder-één-kap woningen 529

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 5
1700 tot 1900 131
1900 tot 1925 306
1925 tot 1950 601
1950 tot 1970 1.140
1970 tot 1980 703
1980 tot 1990 691
1990 tot 2000 663
2000 tot 2010 501
2010 tot 2020 779
2020 en later 315

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

1.403

Étiquette C

1.219

Étiquette B

1.029

Étiquette G

735

Étiquette D

435

Étiquette F

424

Étiquette E

181

Étiquette A+++

116

Étiquette A+

115

Étiquette A++

63

Étiquette A++++

13

Étiquette A+++++

9

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Lunteren
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.620 3.640
2021 1.810 3.740
2022 1.430 3.510
2023 1.180 3.320
2024 1.140 3.430

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 970 • Électricité: 2.770

Huurwoning

Gaz: 890 • Électricité: 2.400

Koopwoning

Gaz: 1.270 • Électricité: 3.590

Appartement

Gaz: 790 • Électricité: 2.240

Tussenwoning

Gaz: 850 • Électricité: 2.460

Vrijstaande woning

Gaz: 1.530 • Électricité: 4.250

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.190 • Électricité: 3.350

Activité dans Lunteren (2025)

Handel en HORECA 395
Nijverheid en energie 690
Zakelijke dienstverlening 560
Overheid, onderwijs en zorg 210
Landbouw, bosbouw en visserij 360
Vervoer, informatie en communicatie 105
Financiele diensten en onroerendgoed 185
Cultuur, recreatie en overige diensten 165

Nombre total d'établissements: 2.675

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Lunteren
Période Délits
jan 2026 21
jul 2025 39
jun 2025 24
mei 2025 25
mrt 2025 29
mrt 2026 22
nov 2024 33
nov 2025 26
okt 2024 33
okt 2025 27
sep 2024 16
sep 2025 23

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Lunteren.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Lunteren

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Lunteren?

Lunteren telt in 2026 ongeveer 14.265 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Lunteren?

De gemiddelde WOZ-waarde in Lunteren is in 2025 circa € 598.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Lunteren?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Lunteren ligt rond € 33.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Lunteren?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 345 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Lunteren?

In Lunteren komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 2.301 woningen.

Meer maisons in Lunteren

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.