Ir directamente al contenido
Logotipo de Damen Makelaardij | Maastricht

Adelbert van Scharnlaan F 62

6226HT Maastricht • Limburg

Vendido

€ 219.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 6.230

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 4.380) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 225.230

Precio de compra /m²: € 3.910

Galería de fotos

Descripción

Instapklaar en zeer stijlvol afgewerkt appartement met twee slaapkamers op geliefde locatie in Maastricht-Scharn. Aan de Adelbert van Scharnlaan, op een centrale en goed bereikbare locatie in de wijk Scharn, bevindt zich dit stijlvol afgewerkte en volledig instapklare 3-kamerappartement. Het appartement is gelegen op de derde verdieping van het complex en beschikt onder andere over een lichte woonkamer met eetgedeelte, moderne en recent gerenoveerde keuken, stijlvolle badkamer, twee slaapkamers, airco, balkon, zonwering en een privéberging in het souterrain. Dankzij de praktische indeling, de hoogwaardige afwerking en de gunstige ligging nabij uitvalswegen, openbaar vervoer en winkelvoorzieningen is dit een ideale woning voor starters, alleenstaanden of stellen. INDELING Souterrain: Ruime privéberging (ca. 7m²), ideaal voor fietsen en extra opslag. Begane grond: Representatieve hoofdentree met bellentableau, brievenbussen, lift en trappenhuis. Derde verdieping (appartement): Bij binnenkomst betreedt u een ruime hal met vernieuwde meterkast (2024) en toegang tot vrijwel alle vertrekken. Middels moderne staallook deur bereikt men de woonkamer met aangrenzend eetgedeelte (totaal ca. 24m²) gesitueerd aan de voorzijde van het appartement. Vanuit hier is er toegang tot een gezellig balkon op het zuiden. De ruimte is aangenaam licht en neutraal afgewerkt. De recent geplaatste keuken (2024), uitgevoerd in hoekopstelling, is voorzien van diverse inbouwapparatuur: een koelkast, vriezer, spoelbak, vaatwasser, 4-zone inductiekookplaat met afzuigkap en een combi-oven. Via een schuifdeur bereikt u de ruime hoofdslaapkamer (ca. 12m²), die in directe verbinding staat met de badkamer (ca. 4m²). Deze badkamer is in 2023 volledig vernieuwd en stijlvol ingericht met een inloopdouche, wandcloset, wastafelmeubel en een elektrisch verwarmbare spiegel met verlichting. De slaapkamer beschikt over een krachtige airco-installatie (Mitsubishi, 2023) die het hele appartement efficiënt kan koelen en verwarmen. De tweede slaapkamer (ca. 6m²), gelegen aan de galerijzijde, wordt momenteel gebruikt als thuiswerkplek en kastenkamer, maar is ook uitstekend te benutten als logeer- of kinderkamer. Via de hal is eveneens de praktische technische ruimte bereikbaar. Deze is voorzien van een op maat gemaakte kastenwand met ingebouwde witgoedaansluiting en biedt plaats voor de elektrische boiler (huur). Nadere bijzonderheden: - Instapklaar appartement met twee slaapkamers; - Voorzien van glad stucwerk en recent gerenoveerd; - Airconditioning (Mitsubishi, 2023) in eigendom; - Moderne keuken (2024) en badkamer (2023); - Vernieuwde meterkast (2024); - Privéberging in het souterrain (ca. 7m²); - Volledig voorzien van houten kozijnen, grotendeels met HR-glas; - Verwarming via blokverwarming, warm water via elektrische boiler (huur via Volta Limburg, € 19,- p.m.); - Balkon op het zuiden; - VvE-bijdrage: € 195,14 per maand (appartement) + € 19,23 (berging), inclusief o.a. waterverbruik, opstal- en glasverzekering, reservering groot onderhoud en schoonmaak algemene ruimtes; - Voorschot stookkosten: € 150,- per maand; - Momenteel voorzien van energielabel F, echter staan er verduurzamingsmaatregelen op de planning en zou dit het energielabel aanzienlijk verbeteren; - Alle afmetingen zijn indicatief en hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Omgeving: Scharn is een wijk in het oostelijke deel van Maastricht. De wijk beschikt over een hoog voorzieningsniveau. Naast meerdere winkel- en horecavoorzieningen zijn er drie basisscholen. De wijk heeft enkele huisartsen en tandartsen binnen haar grenzen. Tevens heeft wijk een aantal sportverenigingen. De omgeving van de wijk kenmerkt zich door veel groen, perken, bomen en plantsoenen. Tevens zijn uitvalswegen richting Maastricht- centrum, Eindhoven, Heerlen en Aken snel te bereiken. Bedrijven als het MECC, MUMC+ en Universiteit zijn op fietsafstand.

Hipoteca berekenen

€ 219.000

Coste del comprador (estimado): € 6.230

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 4.380) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 225.230

2,78%

Anualmente

%

€ 10.950

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 219.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, galerijflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer
Pisos
1 woonlaag en een kelder
Ubicado en
4e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
56 m²
Contenido
175 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
4 m²
Espacio de almacenamiento externo
7 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1976
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
HR-glas
Calefacción
Blokverwarming
Agua tibia
Elektrische boiler (huur)
Etiqueta energética
F

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Rescate
Inpandig
Aparcar
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Planificación

Ofrecido desde
29-07-2025
Fecha de venta
30-08-2025

Instalaciones del baño

Inloopdouche, toilet, en wastafel

Características adicionales

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • lift
  • en natuurlijke ventilatie

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6226

Mapas de Google

Vista geográfica Maastricht

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Maastricht

Estadísticas de vivienda y vecindario en Maastricht

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Maastricht. En 2026 había 126.026 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 313.000.

Inhabitantes

126.026

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 313.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.900

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

7.537

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Maastricht
Año Inhabitantes
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Maastricht
Año Promedio WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Nivel académico

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origen de los residentes (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Período de construcción del edificio

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

15.755

Etiqueta A

13.753

Etiqueta B

10.777

Etiqueta D

6.853

Etiqueta G

6.274

Etiqueta E

5.553

Etiqueta F

5.314

Etiqueta A+

1.868

Etiqueta A+++

1.155

Etiqueta A++

762

Etiqueta A++++

196

Etiqueta A+++++

5

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Maastricht
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Electricidad: 2.720

Huurwoning

Gas: 690 • Electricidad: 1.900

Koopwoning

Gas: 980 • Electricidad: 2.780

Appartement

Gas: 600 • Electricidad: 1.760

Tussenwoning

Gas: 910 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.580 • Electricidad: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricidad: 2.970

Actividad empresarial en Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Número total de establecimientos empresariales: 14.555

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Maastricht
Periodo Delitos
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Maastricht.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Maastricht

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer viviendas in Maastricht

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.