Aller directement au contenu
Logo de Damen Makelaardij | Maastricht

Adelbert van Scharnlaan F 62

6226HT Maastricht • Limburg

Vendu

€ 219.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 6.230

2 % de taxe sur le transfert (€ 4.380) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 225.230

Prix d'achat /m²: € 3.910

Galerie de photos

Description

Instapklaar en zeer stijlvol afgewerkt appartement met twee slaapkamers op geliefde locatie in Maastricht-Scharn. Aan de Adelbert van Scharnlaan, op een centrale en goed bereikbare locatie in de wijk Scharn, bevindt zich dit stijlvol afgewerkte en volledig instapklare 3-kamerappartement. Het appartement is gelegen op de derde verdieping van het complex en beschikt onder andere over een lichte woonkamer met eetgedeelte, moderne en recent gerenoveerde keuken, stijlvolle badkamer, twee slaapkamers, airco, balkon, zonwering en een privéberging in het souterrain. Dankzij de praktische indeling, de hoogwaardige afwerking en de gunstige ligging nabij uitvalswegen, openbaar vervoer en winkelvoorzieningen is dit een ideale woning voor starters, alleenstaanden of stellen. INDELING Souterrain: Ruime privéberging (ca. 7m²), ideaal voor fietsen en extra opslag. Begane grond: Representatieve hoofdentree met bellentableau, brievenbussen, lift en trappenhuis. Derde verdieping (appartement): Bij binnenkomst betreedt u een ruime hal met vernieuwde meterkast (2024) en toegang tot vrijwel alle vertrekken. Middels moderne staallook deur bereikt men de woonkamer met aangrenzend eetgedeelte (totaal ca. 24m²) gesitueerd aan de voorzijde van het appartement. Vanuit hier is er toegang tot een gezellig balkon op het zuiden. De ruimte is aangenaam licht en neutraal afgewerkt. De recent geplaatste keuken (2024), uitgevoerd in hoekopstelling, is voorzien van diverse inbouwapparatuur: een koelkast, vriezer, spoelbak, vaatwasser, 4-zone inductiekookplaat met afzuigkap en een combi-oven. Via een schuifdeur bereikt u de ruime hoofdslaapkamer (ca. 12m²), die in directe verbinding staat met de badkamer (ca. 4m²). Deze badkamer is in 2023 volledig vernieuwd en stijlvol ingericht met een inloopdouche, wandcloset, wastafelmeubel en een elektrisch verwarmbare spiegel met verlichting. De slaapkamer beschikt over een krachtige airco-installatie (Mitsubishi, 2023) die het hele appartement efficiënt kan koelen en verwarmen. De tweede slaapkamer (ca. 6m²), gelegen aan de galerijzijde, wordt momenteel gebruikt als thuiswerkplek en kastenkamer, maar is ook uitstekend te benutten als logeer- of kinderkamer. Via de hal is eveneens de praktische technische ruimte bereikbaar. Deze is voorzien van een op maat gemaakte kastenwand met ingebouwde witgoedaansluiting en biedt plaats voor de elektrische boiler (huur). Nadere bijzonderheden: - Instapklaar appartement met twee slaapkamers; - Voorzien van glad stucwerk en recent gerenoveerd; - Airconditioning (Mitsubishi, 2023) in eigendom; - Moderne keuken (2024) en badkamer (2023); - Vernieuwde meterkast (2024); - Privéberging in het souterrain (ca. 7m²); - Volledig voorzien van houten kozijnen, grotendeels met HR-glas; - Verwarming via blokverwarming, warm water via elektrische boiler (huur via Volta Limburg, € 19,- p.m.); - Balkon op het zuiden; - VvE-bijdrage: € 195,14 per maand (appartement) + € 19,23 (berging), inclusief o.a. waterverbruik, opstal- en glasverzekering, reservering groot onderhoud en schoonmaak algemene ruimtes; - Voorschot stookkosten: € 150,- per maand; - Momenteel voorzien van energielabel F, echter staan er verduurzamingsmaatregelen op de planning en zou dit het energielabel aanzienlijk verbeteren; - Alle afmetingen zijn indicatief en hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Omgeving: Scharn is een wijk in het oostelijke deel van Maastricht. De wijk beschikt over een hoog voorzieningsniveau. Naast meerdere winkel- en horecavoorzieningen zijn er drie basisscholen. De wijk heeft enkele huisartsen en tandartsen binnen haar grenzen. Tevens heeft wijk een aantal sportverenigingen. De omgeving van de wijk kenmerkt zich door veel groen, perken, bomen en plantsoenen. Tevens zijn uitvalswegen richting Maastricht- centrum, Eindhoven, Heerlen en Aken snel te bereiken. Bedrijven als het MECC, MUMC+ en Universiteit zijn op fietsafstand.

Prêt immobilier berekenen

€ 219.000

Coûts d'achat (estimés): € 6.230

2 % de taxe sur le transfert (€ 4.380) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 225.230

2,78%

Annuellement

%

€ 10.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 219.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, galerijflat (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer
Parquets
1 woonlaag en een kelder
Situé à
4e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
56 m²
Contenu
175 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
4 m²
Espace de stockage externe
7 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1976
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
HR-glas
Chauffage
Blokverwarming
Eau chaude
Elektrische boiler (huur)
Label\u00e9nergie
F

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Sauvetage
Inpandig
Parkieren
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Planification

Proposé depuis
29-07-2025
Date de vente
30-08-2025

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, toilet, en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • lift
  • en natuurlijke ventilatie

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6226

Google Maps

Aperçu géographique Maastricht

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Maastricht

Chiffres de logement et de quartier dans Maastricht

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Maastricht. En 2026 étaient 126.026 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 313.000.

Résidents

126.026

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 313.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.900

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

7.537

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Maastricht
Année Résidents
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Maastricht
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Niveau d'enseignement

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origine des habitants (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

15.755

Étiquette A

13.753

Étiquette B

10.777

Étiquette D

6.853

Étiquette G

6.274

Étiquette E

5.553

Étiquette F

5.314

Étiquette A+

1.868

Étiquette A+++

1.155

Étiquette A++

762

Étiquette A++++

196

Étiquette A+++++

5

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Maastricht
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.020 • Électricité: 2.720

Huurwoning

Gaz: 690 • Électricité: 1.900

Koopwoning

Gaz: 980 • Électricité: 2.780

Appartement

Gaz: 600 • Électricité: 1.760

Tussenwoning

Gaz: 910 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.580 • Électricité: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.170 • Électricité: 2.970

Activité dans Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Nombre total d'établissements: 14.555

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Maastricht
Période Délits
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Maastricht.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Maastricht

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer maisons in Maastricht

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.