Ir directamente al contenido
Logotipo de Tijs & Cyril Makelaardij

Graaf van Waldeckstraat 49 B

6212AN Maastricht • Limburg

Disponible

€ 989.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 21.630

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 19.780) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 1.010.630

Precio de compra /m²: € 5.046

Galería de fotos

Graaf van Waldeckstraat 49 B Maastricht

Día abierto

Vrijdag 15-05 van 16:00 tot 17:00

Foto 37

Descripción

Día abierto

Vrijdag 15-05 van 16:00 tot 17:00

DEZE WONING WORDT U AANGEBODEN DOOR TIJS & CYRIL MAKELAARDIJ: Royaal wonen, met inpandige garage, in een van de mooiste straten van Villapark/Sint Pieter. Rust, ruimte en prachtige bomen kenmerken de Graaf van Waldeckstraat, die door velen als een van de mooiste straten van het Villapark wordt beschouwd. Hier staan prachtige villa’s en herenhuizen, in verschillende bouwstijlen. Dit herenhuis op nummer 49b is niet, zoals de meeste huizen, in het begin van de vorige eeuw gebouwd, maar in de jaren ’50. Met maar liefst 5 slaapkamers, 2 badkamers, 2 toiletruimtes en een groot souterrain is dit huis perfect voor een gezin en om vanuit huis te werken. OPEN HUIS: Vrijdag 15 mei van 16:00u tot 17:00u Maandag 18 mei van 09:00u tot 10:00u Komt u een kijkje nemen? Laat het ons weten, mail uw gegevens naar en dan ontvangt u van ons de aanvullende informatie. Typering: Het Villapark werd eind 19e eeuw aangelegd op de geslechte vestingwerken van Maastricht, aan de zuidrand van de stad. Het was de eerste moderne stadsuitbreiding van Maastricht, waar de beter gesitueerde Maastrichtenaren prachtige herenhuizen en villa’s lieten bouwen. Ook nu, meer dan 100 jaar later, is het nog altijd een zeer geliefde plek om te wonen. Medische voorzieningen, een basisschool, de Maasoever en de Sint-Pietersberg zijn op loopafstand. Dit geldt ook voor de winkels en speciaalzaken, vlak om de hoek van deze straat. Indeling: Souterrain: Vanuit de hal is er een trap naar het ruime souterrain, met maar liefst vijf ruimtes. De grootste ruimte is de garage (circa 6,32 x 4,01), met genoeg plek voor de auto en fietsen. Aan de achterzijde zijn kelder I (circa 4,76 x 4,01) en kelder II (circa 3,77 x 2,33), met de opstelling van de HR-ketel (Remeha, eigendom). In kelder III (circa 3,69 x 2,3) is de trap naar de begane grond en kelder IV (circa 2,84 x 2,33) is onder andere geschikt als wijn-/provisieruimte. Begane grond: Via een buitentrap van enkele treden is de entree te bereiken, met een hardhouten voordeur en een opvallende omlijsting van beton. De hal (circa 5,35 x 2,33) is een lichte en fraaie ontvangstruimte, met een vestibule en de bordestrap naar de eerste verdieping. Vanuit de hal is er onder andere toegang tot het gastentoilet. Links in de hal is een deur naar de royale woon-/eetkamer (circa 11,46 x 4,09), met een open haard en een strakke afwerking. Vanaf de bank heeft u prachtig uitzicht op de brede, rustige straat en aan de achterzijde op de sfeervolle tuin met veel groen. Het plafond heeft een hoogte van ruim 3 meter, waardoor de woonkamer heel ruimtelijk oogt. Naast de woonkamer is de keuken (circa 4,93 x 2,18), met toegang tot het souterrain en de hal. Aan de andere zijde is een deur naar de overkapping in de achtertuin. De keukenopstelling, met een kook-/spoelgedeelte en een extra kastenwand, is uitgevoerd met diverse inbouwapparatuur: een 6-pits gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, oven, magnetron en een koelkast. De achtertuin, op het oosten, heeft een breedte van meer dan 6,50 meter. Er is een groot terras op niveau van de woonkamer en keuken, met grote tegels en een gedeeltelijke overkapping. Het achterste deel van de tuin is ingericht met een zonneterras, gevarieerde beplanting en meerdere bomen. Dit is een tuin die niet al te veel onderhoud vraagt, waardoor er genoeg tijd is om te borrelen, eten en barbecueën. Eerste verdieping: De overloop is het hart van deze verdieping, met een dubbele bordestrap naar de begane grond en tweede verdieping. Vanaf de overloop is er toegang tot drie slaapkamers, de badkamer en een inbouwkast. Aan de achterzijde zijn slaapkamer I (circa 5,43 x 4,11) en slaapkamer II (circa 2,97 x 2,26), in gebruik als tweepersoons slaapkamer en kleedruimte. Slaapkamer III (circa 4,43 x 3,69), met dubbele deuren naar het balkon, is aan de voorzijde. De badkamer (circa 2,86 x 2,26), met een groot raam in de voorgevel, heeft een uitstekende indeling. Naast het toilet is een bidet, er zijn twee wastafels en de douche oogt heel ruimtelijk dankzij de glazen wand. Tweede verdieping: Is er meer ruimte? Jazeker! Op de tweede verdieping zijn nog twee slaapkamers, een badkamer en een toiletruimte. Slaapkamer IV (circa 4,11 x 3,21) is aan de voorzijde, en slaapkamer V (circa 4,88 x 4,11) aan de achterzijde. Beide kamers hebben een dakkapel en een brede inbouwkast. De badkamer (circa 3,44 x 2,31) op deze etage is ingedeeld met een ligbad/douchecombinatie en twee wastafels. Aan de andere zijde van de overloop is een grote toiletruimte, in dezelfde stijl als de badkamer op deze etage. Algemeen: Bouwjaar: 1952 Gebruiksoppervlakte wonen: circa 196 m2, inhoud circa 971 m3 Perceeloppervlakte: 238 m2 Verwarming en warm water via een HR-ketel (Remeha, eigendom) Groot, stahoog souterrain met een garage en meerdere multifunctionele ruimtes Vijf slaapkamers, twee badkamers en twee toiletruimtes Toplocatie in Villapark/Sint Pieter, nabij voorzieningen en het historische centrum Asbest: Nee Olietank: Nee Energielabel: C Aanvaarding: in onderling overleg De NVM-vragenlijst Deel B en de Lijst van Zaken zijn niet van toepassing, aangezien de woning wordt verkocht met een niet-zelfbewoningsclausule. Verkoper heeft de woning zelf niet bewoond en kan derhalve koper niet informeren over eigenschappen en/of gebreken waarvan hij niet op de hoogte is. In de Gemeente Maastricht geldt vanaf 1 oktober 2022 een Huisvestingsverordening - opkoopbescherming voor woningen (dit kan bij deze woning van toepassing zijn). Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”). Indien er in de woning huurtoestellen aanwezig zijn zoals CV-ketel, boiler, zonnepanelen, mechanische ventilatie etc. dan dienen deze door de koper te worden overgenomen. De termijn die wordt opgenomen voor eventuele (overeengekomen) ontbindende voorwaarden (bv. Financiering) is in de regel 4 tot 6 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst. De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 3 dagen ná het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren. Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud. Deze informatie is door ons, Tijs & Cyril Makelaardij met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuist of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.

Hipoteca berekenen

€ 989.000

Coste del comprador (estimado): € 21.630

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 19.780) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 1.010.630

3,04%

Anualmente

%

€ 49.450

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 989.000 k.k.
Estado
Disponible
Día abierto
Vrijdag 15-05 van 16:00 tot 17:00
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Herenhuis, tussenwoning

Índice

Habitaciones
6 habitaciones
Habitaciones de dormir
5 dormitorios
Baños
2 badkamers en 2 aparte toiletten
Pisos
3 woonlagen en een zolder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
196 m²
Área del lote
238 m²
Contenido
971 m³
Otra zona interior
85 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
10 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1952
Método de construcción
Bestaande bouw
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha (gas gestookt combiketel, eigendom)
Etiqueta energética
C

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Aparcar
Parkeervergunningen

Planificación

Ofrecido desde
12-05-2026

Instalaciones del baño

2 douches, toilet, wastafel, dubbele wastafel, en ligbad

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6212

Mapas de Google

Vista geográfica Maastricht

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Maastricht

Estadísticas de vivienda y vecindario en Maastricht

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Maastricht. En 2026 había 126.026 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 313.000.

Inhabitantes

126.026

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 313.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.900

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

7.537

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Maastricht
Año Inhabitantes
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Maastricht
Año Promedio WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Nivel académico

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origen de los residentes (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Período de construcción del edificio

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

15.755

Etiqueta A

13.753

Etiqueta B

10.777

Etiqueta D

6.853

Etiqueta G

6.274

Etiqueta E

5.553

Etiqueta F

5.314

Etiqueta A+

1.868

Etiqueta A+++

1.155

Etiqueta A++

762

Etiqueta A++++

196

Etiqueta A+++++

5

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Maastricht
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Electricidad: 2.720

Huurwoning

Gas: 690 • Electricidad: 1.900

Koopwoning

Gas: 980 • Electricidad: 2.780

Appartement

Gas: 600 • Electricidad: 1.760

Tussenwoning

Gas: 910 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.580 • Electricidad: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricidad: 2.970

Actividad empresarial en Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Número total de establecimientos empresariales: 14.555

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Maastricht
Periodo Delitos
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Maastricht.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Maastricht

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer viviendas in Maastricht

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.