Ir directamente al contenido
Logotipo de Aelmans Woningmakelaars Voerendaal

Tongerseweg 251

6213GC Maastricht • Limburg

Disponible

€ 895.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 19.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 17.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 914.750

Precio de compra /m²: € 3.552

Galería de fotos

Descripción

Deze zeer riante carréboerderij bestaat uit een woning, een inpandig appartement én zeven studentenkamers. Een object van deze omvang en veelzijdigheid is nagenoeg onvindbaar in en rond Maastricht en zeker niet in de geliefde woonwijk Wolder/Campagne. De fraaie boerderij biedt uitstekende mogelijkheden voor wie royaal wil wonen en dit wil combineren met een aantrekkelijke belegging. Ook bestaat de mogelijkheid om het geheel voor beleggingsdoeleinden te gebruiken. De hoofdwoning beschikt over vijf slaapkamers, waaronder één slaapkamer en een badkamer op de begane grond. Daarnaast is er een inpandig appartement aanwezig met eigen voorzieningen. De zeven studentenkamers maken gebruik van een gezamenlijke keuken, drie badkamers, drie separate toiletten en een wasruimte. De bruto huuropbrengst bedraagt op jaarbasis ca. € 33.000,-. De aangrenzend gelegen schuren bieden verder nog legio aan mogelijkheden. Bent u na het doornemen van de verkoopinformatie net zo enthousiast als wij? Neem dan gerust contact met ons op! Algemeen: Bouwjaar: 1936 Inhoud woning 251: circa 1.263 m³ Inhoud woning 251 B: circa 890 m³ Gebruiksoppervlakte woning 251: circa 252 m² Gebruiksoppervlakte woning 251 B: circa 239 m² Overige inpandige ruimte: circa 90 m² Gebouwgebonden buitenruimte: circa 6 m² Externe bergruimte: circa 252 m² Perceeloppervlakte: 890 m² Aanvaarding: in overleg Voorzieningen en installaties: Elektriciteit: aanwezig Wateraansluiting: aanwezig Gasaansluiting: aanwezig Riolering: aanwezig Kozijnen: houten kozijnen overwegend bezet met dubbel glas Energielabel 251: F Energielabel 251 B: F Centrale verwarming: middels gasgestookte cv-ketel Warm water voorziening: via elektrisch boiler Indeling: • Begane grond Via de voordeur bereikt u de lange centrale hal. Vanuit deze centrale hal heeft u toegang tot de woonkamer, keuken, hobby-/slaapkamer en de badkamer met separaat toilet. De woonkamer is licht dankzij de grote raampartijen en afgewerkt met een houten vloer. Een authentieke vouwdeur geeft toegang tot de leefkeuken. De keuken is degelijk uitgevoerd en voorzien van een inductiekook-plaat, afzuigkap, vaatwasser, oven en gootsteen. Vanuit de keuken is er zicht op de binnenplaats. Tevens is vanuit de keuken de kelder bereikbaar via een vaste trap. De kelder is opgedeeld in twee ruimtes en heeft stahoogte, ideaal als provisiekelder. De hobby-/slaapkamer op de begane grond maakt de woning geschikt voor levensloopbestendig wonen. Vanuit de hal komt u in een tussenhal die toegang geeft tot een separaat toilet met fonteintje en de badkamer, voorzien van een inloopdouche, wastafel en toilet. Een andere tussenhal biedt toegang tot het inpandige appartement (op de eerste etage) en tot de binnenplaats. • Eerste verdieping & Zolder Via de vaste trap bereikt u de eerste verdieping. De overloop geeft toegang tot vier slaapkamers, waarvan één is voorzien van een wastafel. De kamers hebben een oppervlakte van respectievelijk circa 6 m², 13 m², 14 m² en 18 m². De zolder is bereikbaar via een vaste trap vanaf de overloop. Vanuit de overloop komt u in de zolderkamer, die momenteel wordt gebruikt als bergruimte, maar uitstekend geschikt is als slaapkamer of werk-/hobbykamer. Vanuit deze ruimte zijn de cv-ruimte en de bergzolder bereikbaar. De bergzolder heeft een totale oppervlakte van circa 63 m² en is geschikt om meerdere (slaap)kamer te realiseren. • Eerste verdieping van het appartement Aan de achterzijde van de woning geeft een achterdeur toegang tot een tussenhal. Vanuit deze hal is het appartement te bereiken. De overloop biedt toegang tot de woon-/slaapkamer en de keuken met eetkamer. De woon-/slaapkamer is circa 30 m² groot en beschikt aan de straatzijde over twee ramen voor voldoende daglichttoetreding. De keuken is voorzien van een eenvoudig keukenblok. Vanuit de keuken zijn de badkamer en het separate toilet bereikbaar. De badkamer is uitgerust met een douche en wastafel. • De studenten kamers Via de binnenplaats zijn de studentenkamers bereikbaar. Het gebouw beschikt over zeven kamers, verdeeld over twee verdiepingen. Op de begane grond bevindt zich de gezamenlijke keuken. Tevens bevinden zich op de begane grond een gezamenlijke wasruimte, twee badkamers (beide voorzien van douche en wastafel) en twee toiletten. Op deze verdieping zijn vier studentenkamers gesitueerd. Één van de slaapkamers heeft toegang tot de tuin. Via de centrale hal bereikt u een tussenhal met berging, waarin de cv-installatie is geplaatst, en de vaste trap naar de eerste verdieping. Op de eerste verdieping komt u uit op de overloop. Op de eerste verdieping zijn de overige drie kamers bereikbaar, evenals een badkamer met douche, wastafel en een separaat toilet met wastafel. • Bijgebouwen: Bij de woning horen twee bergingen en twee schuren. Deze zijn ideaal te gebruiken voor opslag, garage, beroep aan huis of hobbymatig gebruik. In de schuur bevindt zich tevens een vaste trap naar de bergzolder met stahoogte. Ligging: De woonwijk Wolder/Campagne behoort tot de betere wijken van Maastricht en kenmerkt zich door uitstekende voorzieningen en een goede bereikbaarheid. De A2 is binnen enkele minuten bereikbaar, het stadscentrum ligt op fietsafstand en België bevindt zich op slechts één minuut rijden. Kadastrale gegevens: Het perceel is kadastraal bekend als gemeente Maastricht, sectie O, nummer 6011, ter grootte van 890 m². Inlichtingen: Indien u meer wilt weten over het object of een bezichtiging wilt aanvragen, kunt u contact opnemen met de heer S.E.E. (Stef) Limpens van het kantoor te Voerendaal, bereikbaar op telefoonnummer: 045-5753255. Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle maten zijn bij benadering weergegeven. Deze aanbieding mag slechts worden gezien als een uitnodiging tot bezichtiging. Een afspraak hiertoe kunt u maken bij ons kantoor.

Hipoteca berekenen

€ 895.000

Coste del comprador (estimado): € 19.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 17.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 914.750

3,04%

Anualmente

%

€ 44.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 895.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Woonboerderij, geschakelde woning

Índice

Habitaciones
19 habitaciones
Habitaciones de dormir
12 dormitorios
Baños
3 badkamers en 2 aparte toiletten
Pisos
2 woonlagen, een zolder, en een kelder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
252 m²
Área del lote
890 m²
Contenido
1263 m³
Otra zona interior
90 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
6 m²
Espacio de almacenamiento externo
252 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1936
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dubbel glas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Elektrische boiler
Caldera CV
Gas gestookt, eigendom
Etiqueta energética
F

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Jardín
Achtertuin, patio/atrium en plaats
Rescate
Aangebouwde stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
12-03-2026

Instalaciones del baño

3 douches, 2 toiletten, en 3 wastafels

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6213

Mapas de Google

Vista geográfica Maastricht

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Maastricht

Estadísticas de vivienda y vecindario en Maastricht

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Maastricht. En 2026 había 126.026 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 313.000.

Inhabitantes

126.026

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 313.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.900

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

7.537

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Maastricht
Año Inhabitantes
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Maastricht
Año Promedio WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Nivel académico

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origen de los residentes (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Período de construcción del edificio

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

15.755

Etiqueta A

13.753

Etiqueta B

10.777

Etiqueta D

6.853

Etiqueta G

6.274

Etiqueta E

5.553

Etiqueta F

5.314

Etiqueta A+

1.868

Etiqueta A+++

1.155

Etiqueta A++

762

Etiqueta A++++

196

Etiqueta A+++++

5

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Maastricht
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Electricidad: 2.720

Huurwoning

Gas: 690 • Electricidad: 1.900

Koopwoning

Gas: 980 • Electricidad: 2.780

Appartement

Gas: 600 • Electricidad: 1.760

Tussenwoning

Gas: 910 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.580 • Electricidad: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricidad: 2.970

Actividad empresarial en Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Número total de establecimientos empresariales: 14.555

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Maastricht
Periodo Delitos
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Maastricht.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Maastricht

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer viviendas in Maastricht

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.