Ir directamente al contenido
Logotipo de Evelien Ploegmakers Makelaardij

Caspar Boshartstraat 15

5367AC Macharen • Noord-Brabant

Vendido

€ 415.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 10.150

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.300) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 425.150

Precio de compra /m²: € 3.915

Galería de fotos

Descripción

Thuis in Macharen: ruimte, rust en een fijn dorpsgevoel Ruimte binnen, vrijheid buiten én een fijne buurt: dat is wat de Caspar Boshartstraat 15 in Macharen biedt. Niet voor niets woonden de vorige bewoners hier 55 (!) jaar. Een huis dat altijd met veel zorg en liefde is onderhouden. Wat maakt het huis zo prettig? “Binnen is veel leefruimte en buiten volop vrijheid in de tuin. Hiermee betrek je de tuin het hele jaar door bij het huis. Daarnaast is er een ruime garage, die ideaal is voor klussen, hobby’s of opslag.” Zijn er in de loop der jaren dingen vernieuwd? “Zeker, de bewoners zijn altijd met de tijd meegegaan. Zo hebben ze al heel vroeg het dak geïsoleerd, de voordeur en een deel van de kozijnen vervangen en spouwisolatie aangebracht. Ook is anderhalf jaar geleden een nieuwe cv-ketel geplaatst.” “Verder is in 2014 de badkamer gemoderniseerd en die ziet er nog steeds fris uit. En weer vier jaar later is de vloer vernieuwd én hebben ze alles laten schilderen.” Hoe is het om in Macharen te wonen? “Macharen is een klein, gezellig en gemoedelijk dorp. Je woont aan het Burgemeester Delenkanaal, een aftakking van de Maas, waardoor water en groen altijd dichtbij zijn. Tegelijkertijd ben je zo in Oss voor werk, scholen, winkels of het station: de stad is slechts een kwartiertje fietsen.” Wat moeten kopers zeker nog weten? “De vele mogelijkheden. Op de eerste verdieping zijn nu drie slaapkamers, maar er is ruimte voor een vierde. De zolder is bereikbaar via een vaste trap en kan ook eenvoudig worden omgebouwd tot extra slaapkamer of werkplek. Zeker met de garage en de serre erbij heb je hier talloze opties!” Feiten en cijfers: - Voordeur en deels kozijnen vervangen in 2006 - Ruime serre/tuinkamer - Spouwisolatie in de gevels - Drie slaapkamers op de eerste verdieping - Mogelijkheid voor het realiseren van een vierde slaapkamer op zolder - Moderne badkamer - Vaste trap naar zolder - CV-ketel vervangen in 2023 - Ruime garage – geschikt voor allerlei doeleinden - Tuin gelegen op het zuiden - Eigen oprit - Gelegen op steenworp afstand van de Maas en op 15 minuten fietsafstand van Oss - Woonoppervlakte: circa 106 m² - Inhoud: circa 546 m³ - Perceel: 353 m² Aanvaarding in overleg

Hipoteca berekenen

€ 415.000

Coste del comprador (estimado): € 10.150

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.300) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 425.150

2,78%

Anualmente

%

€ 20.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 415.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
6 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een zolder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
106 m²
Área del lote
353 m²
Contenido
546 m³
Otra zona interior
48 m²
Espacio de almacenamiento externo
64 m²
Área del jardín trasero
155 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1970
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Atag (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Op eigen terrein
Tipo de garaje
Vrijstaande stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
14-07-2025
Fecha de venta
20-09-2025

Instalaciones del baño

Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Instalaciones de garaje

Elektra

Características adicionales

  • Dakraam en rolluiken

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 5367

Mapas de Google

Ubicación de Macharen

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Macharen

Estadísticas de vivienda y vecindario en Macharen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Macharen. En 2025 había 745 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 445.000.

Inhabitantes

745

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 445.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 30.900

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

12

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Macharen
Año Inhabitantes
2021 745
2022 750
2023 755
2024 745
2025 745

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Macharen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 318.000
2022 EUR 358.000
2023 EUR 406.000
2024 EUR 422.000
2025 EUR 445.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 220 0-15: 105 15-25: 70 25-45: 145 45-65: 195

Nivel académico

Hoger

150

Praktisch

150

Middelbaar

260

Origen de los residentes (2025)

Europa

40

Nederland

655

Buiten Europa

45

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 24
Appartementen 3
Tussenwoningen 19
Vrijstaande woningen 144
Twee-onder-één-kap woningen 118

Período de construcción del edificio

Voor 1700 1
1700 tot 1900 9
1900 tot 1925 5
1925 tot 1950 20
1950 tot 1970 98
1970 tot 1980 82
1980 tot 1990 24
1990 tot 2000 29
2000 tot 2010 17
2010 tot 2020 26
2020 en later 10

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

89

Etiqueta C

79

Etiqueta D

49

Etiqueta B

34

Etiqueta F

21

Etiqueta G

16

Etiqueta E

8

Etiqueta A+

6

Etiqueta A++

2

Etiqueta A+++

2

Etiqueta A++++

0

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Macharen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.590 3.730
2021 1.780 3.720
2022 1.380 3.470
2023 1.110 3.260
2024 1.110 3.420

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricidad: 2.530

Huurwoning

Gas: 860 • Electricidad: 2.460

Koopwoning

Gas: 1.200 • Electricidad: 3.540

Appartement

Gas: 920 • Electricidad: 4.020

Tussenwoning

Gas: 970 • Electricidad: 3.460

Vrijstaande woning

Gas: 1.350 • Electricidad: 3.850

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 890 • Electricidad: 2.570

Actividad empresarial en Macharen (2025)

Handel en HORECA 15
Nijverheid en energie 25
Zakelijke dienstverlening 25
Overheid, onderwijs en zorg 15
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 5
Financiele diensten en onroerendgoed 5
Cultuur, recreatie en overige diensten 10

Número total de establecimientos empresariales: 115

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Macharen
Periodo Delitos
jan 2025 3
jan 2026 1
jul 2025 2
jun 2025 0
mei 2025 1
mrt 2025 1
nov 2024 1
nov 2025 0
okt 2024 2
okt 2025 0
sep 2024 0
sep 2025 0

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Macharen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Macharen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Macharen?

Macharen telt in 2025 ongeveer 745 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Macharen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Macharen is in 2025 circa € 445.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Macharen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Macharen ligt rond € 30.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Macharen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 12 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Macharen?

In Macharen komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 144 woningen.

Meer viviendas in Macharen

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.