Ir directamente al contenido
Logotipo de Van Zandwijk Makelaardij

Molenstraat 13

3417HR Montfoort • Utrecht

Disponible

€ 529.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 12.430

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 10.580) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 541.430

Precio de compra /m²: € 5.454

Galería de fotos

Descripción

Een prachtige kans op levensloopbestendig wonen. Deze semibungalow met een oprit en schuur is gelegen op een hoek met een zij- en achtertuin. De perceelgrootte is liefst 220 m2. Vanuit de achtertuin heeft u open zicht op het park van Montfoort. Het is de ideale woning voor nu en voor in de toekomst. Het gehele woonprogramma inclusief slaap- en badkamer vindt u op de begane grond, daarnaast biedt de bovenverdieping met een nokhoogte van circa 3,5 meter nog volop extra ruimte. Het bouwjaar van de woning is 2000, dit betekent dat de woning is voorzien van vloer-, dak-, en gevelisolatie en HR-beglazing. In 2019 zijn er 10 zonnepanelen op het dak gelegd. Dit alles heeft geresulteerd in een energielabel A. We geven alvast een indruk wat u in en om deze woning mag verwachten. Entree via de voordeur of zoals dat In Montfoort gebruikelijk is, achterom via het smeedijzeren hek naast het huis. Met een of twee parkeerplekken op eigen terrein is interessant om wellicht nu of in de toekomst een laadpaal te plaatsen. Met de reeds aanwezige tien zonnepanelen is dit een win-win situatie. Omschrijving woonverdieping: Voordeur, riante hal met de trapopgang, een kast onder de trap, een meter(schakels)kast, nog een vaste kast en ruimte voor de garderobe. Toiletruimte met een raampje, een fonteintje en een hangend toilet. Een glazen paneeldeur geeft toegang tot de woonkamer. Wat een verrassende ruimte en wat een licht. Door de hoekligging zijn er extra ramen in de zijgevel gesitueerd. Op de vloer ligt een laminaatvloer die netjes doorloopt in de keuken. De keuken is gesitueerd aan de tuinzijde. Het is een open keuken en toch via een halfhoog muurtje onttrokken aan het directe zicht vanuit de woonkamer. De inrichting van de keuken is in 2018 vernieuwd. De neutrale lichte hoekopstelling is voorzien van diverse laden, kasten en een ruim werkblad met een strakke vierkante gootsteen. Aan de andere zijde is nog een praktisch keukenmeubel geplaatst. De inbouwapparatuur bestaat onder andere uit een inductiekookplaat, een afzuigschouw, een combioven, een koel-/vrieskast, een Siemens vaatwasmachine en een close-in-boiler. De slaapkamer van ongeveer 15 m2 heeft een kamerhoge mooie vaste kastenwand. Twee ramen aan de tuinzijde zorgen voor het nodige licht. Inpandige toegang naar de badkamer. Het is ideaal om in de badkamer een tweede toilet te hebben. Een groot wastafelmeubel, een handdoekradiator en een douche maken de inrichting compleet. Vanuit de keuken is de deur naar de tuin. Wat een luxe zo’n grote achtertuin. Er is veel om van te genieten. Over de volle breedte van de woning is een overkapping gemaakt zodat bij iets mindere dagen alsnog buiten kan worden genoten. Wie kan zeggen dat zijn tuin begrensd wordt door een vele honderden jaren oude stadsmuur. Omdat de muur de status van Rijksmonument heeft, mag de muur niet zomaar aangepast, veranderd, beschadigd of gesloopt worden. Daar zijn strenge wettelijke richtlijnen voor, des te meer bijzonder dat je er zomaar van mag genieten. De schuur heeft momenteel twee ruimtes. De voorzijde is bereikbaar via een verbrede deur. Vanuit de tuin zijn er twee loopdeuren. De ene zijde is momenteel in gebruik als praktische bijkeuken met kasten, een keukenblok en de aansluiting voor de wasmachine. Je loopt door de overkapping immers altijd droog over. De achterste schuur is een echte hobbyschuur. Weer terug in huis is er een hardhouten trapopgang naar een serieus functionele verdieping. Overloop en een deur naar een grote open zolderruimte. Door de ruime nokhoogte zijn er allerlei gebruiksmogelijkheden zoals bijvoorbeeld een extra slaapkamer en/of voor hobby en berging. U treft hier de opstelling van de CV ketel (Remeha 2008), de mechanische ventilatie unit en de omvormer van de zonnepanelen. Een ideale woonomgeving aan de rand van het centrum, de Jumbo supermarkt en de bushalte liggen vlak om de hoek. De straat doet zijn naam eer aan met de aanwezigheid van de Rijks monumentale molen De Valk. Bent u serieus geïnteresseerd geraakt? U bent van harte welkom voor een rustig bezoek.

Hipoteca berekenen

€ 529.000

Coste del comprador (estimado): € 12.430

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 10.580) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 541.430

3,04%

Anualmente

%

€ 26.450

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 529.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, hoekwoning

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
97 m²
Área del lote
220 m²
Contenido
350 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
15 m²
Espacio de almacenamiento externo
19 m²
Área del jardín trasero
90 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2000
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Aislamiento
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2008, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Open ligging
Jardín
Achtertuin en zijtuin
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
14-05-2026

Instalaciones del baño

Douche, toilet, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Buitenzonwering
  • mechanische ventilatie
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3417

Mapas de Google

Vista geográfica Montfoort

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Montfoort

Estadísticas de vivienda y vecindario en Montfoort

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Montfoort. En 2025 había 9.840 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 483.554.

Inhabitantes

9.840

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 483.554

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 28.786

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

201

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Montfoort
Año Inhabitantes
2021 9.885
2022 9.850
2023 9.920
2024 9.900
2025 9.840

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Montfoort
Año Promedio WOZ
2021 EUR 342.577
2022 EUR 375.403
2023 EUR 430.517
2024 EUR 458.291
2025 EUR 483.554

Composición de los residentes

Edad

65+: 2.095 0-15: 1.555 15-25: 1.275 25-45: 2.135 45-65: 2.770

Nivel académico

Hoger

1.600

Praktisch

1.890

Middelbaar

3.260

Origen de los residentes (2025)

Europa

500

Nederland

8.550

Buiten Europa

795

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 867
Appartementen 693
Tussenwoningen 1.786
Vrijstaande woningen 729
Twee-onder-één-kap woningen 300

Período de construcción del edificio

Voor 1700 16
1700 tot 1900 141
1900 tot 1925 235
1925 tot 1950 140
1950 tot 1970 932
1970 tot 1980 1.025
1980 tot 1990 553
1990 tot 2000 524
2000 tot 2010 337
2010 tot 2020 205
2020 en later 192

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

1.292

Etiqueta A

1.022

Etiqueta B

795

Etiqueta D

399

Etiqueta G

283

Etiqueta F

242

Etiqueta E

180

Etiqueta A+

47

Etiqueta A+++

47

Etiqueta A++

44

Etiqueta A+++++

8

Etiqueta A++++

6

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Montfoort
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.248 3.192
2021 1.411 3.201
2022 1.081 2.959
2023 935 2.798
2024 908 2.796

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 956 • Electricidad: 2.849

Huurwoning

Gas: 794 • Electricidad: 2.293

Koopwoning

Gas: 995 • Electricidad: 3.001

Appartement

Gas: 639 • Electricidad: 1.984

Tussenwoning

Gas: 780 • Electricidad: 2.589

Vrijstaande woning

Gas: 1.363 • Electricidad: 3.644

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.124 • Electricidad: 3.422

Actividad empresarial en Montfoort (2025)

Handel en HORECA 270
Nijverheid en energie 310
Zakelijke dienstverlening 370
Overheid, onderwijs en zorg 165
Landbouw, bosbouw en visserij 70
Vervoer, informatie en communicatie 95
Financiele diensten en onroerendgoed 105
Cultuur, recreatie en overige diensten 125

Número total de establecimientos empresariales: 1.510

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Montfoort
Periodo Delitos
jan 2025 16
jan 2026 17
jul 2025 21
jun 2025 20
mei 2025 17
mrt 2025 23
nov 2024 18
nov 2025 14
okt 2024 11
okt 2025 19
sep 2024 19
sep 2025 7

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Montfoort.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Montfoort

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Montfoort?

Montfoort telt in 2025 ongeveer 9.840 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Montfoort?

De gemiddelde WOZ-waarde in Montfoort is in 2025 circa € 483.554.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Montfoort?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Montfoort ligt rond € 28.786 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Montfoort?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 201 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Montfoort?

In Montfoort komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.786 woningen.

Meer viviendas in Montfoort

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.