Ir directamente al contenido
Logotipo de Kolpa van Leeuwen | Moordrecht

Hazenleger 31

2841MT Moordrecht • Zuid-Holland

Disponible

€ 495.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 11.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 506.750

Precio de compra /m²: € 6.266

Galería de fotos

Descripción

Wonen in alle rust, met vrij uitzicht over uitgestrekte weilanden en voorzien van alle moderne luxe? Dit recent gebouwde (2022) en energiezuinige appartement op de 3e woonlaag combineert comfort, stijl en duurzaamheid op een unieke manier. Met een hoogwaardige afwerking, luxe keuken en een zonnig balkon is dit een woning waar je zó in kunt trekken. Entree met een lange hal aan de galerijzijde, die toegang biedt tot vrijwel alle vertrekken. Hier bevinden zich twee slaapkamers, waarvan de ruime hoofdslaapkamer als enige direct toegang heeft tot de moderne badkamer. Deze is stijlvol uitgevoerd en beschikt over een royale inloopdouche, een dubbele wastafel met meubel en een handdoekradiator. Vanuit de hal bereik je tevens het separate toilet met fonteintje, de moderne meterkast met omvormer en de lichte woonkamer met open keuken. De leefruimte is circa 35 m² groot en vormt het hart van de woning. Dankzij de grote raampartijen geniet je hier van veel lichtinval en een prachtig uitzicht. De keuken is een echte eyecatcher: luxe, modern en van alle gemakken voorzien. Denk aan inbouwapparatuur zoals een oven, stoomoven, bordenwarmer, vaatwasser, Bora inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, Quooker, koelkast en een wijnklimaatkast. Het spanplafond met ingebouwde spotjes en geluiddemping geeft de ruimte een strakke en comfortabele uitstraling. Via een schuifpui bereik je het balkon, waar je in alle rust kunt genieten van een vrij uitzicht over de weilanden. Dankzij de ligging op het noordwesten profiteer je hier van heerlijke middag- en avondzon. De technische ruimte/bijkeuken is bereikbaar via de keuken en biedt plaats aan de warmtepomp, de warmte-terugwininstallatie, wasmachine en droger, evenals extra bergruimte. VVE Het betreft een jonge en gezonde VVE met een actief bestuur. De maandelijkse VVE kosten zijn voor 2026 € 184,00. Kenmerken Bouwjaar: 2022 Woonoppervlakte: 79 m² Energielabel A+++ 2 slaapkamers Luxe badkamer met inloopdouche en dubbele wastafel Moderne open keuken met hoogwaardige inbouwapparatuur Leefruimte van ca. 35 m² Balkon met vrij uitzicht over weilanden en middag-/avondzon Spanplafonds met spotjes en geluiddemping in gehele woning Vloerverwarming en vloerkoeling Warmtepomp en warmte-terugwininstallatie 3 zonnepanelen toegewezen aan het appartement Houten kozijnen met HR++ beglazing Volledig voorzien van horren Eigen parkeerplaats met mogelijkheid tot laadpaal Berging in de onderbouw Afsluiting Kortom: een instapklaar, luxe en energiezuinig appartement op een prachtige, rustige locatie. Maak snel een afspraak en ervaar zelf het comfort en de kwaliteit van deze woning!

Hipoteca berekenen

€ 495.000

Coste del comprador (estimado): € 11.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 506.750

3,04%

Anualmente

%

€ 24.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 495.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Bovenwoning (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
3e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
79 m²
Contenido
256 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
8 m²
Espacio de almacenamiento externo
7 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2022
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Calefacción
Aardwarmte, gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie
Agua tibia
Aardwarmte
Etiqueta energética
A+++

Catastral y VvE

VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, in woonwijk, landelijk gelegen en vrij uitzicht
Rescate
Inpandig
Aparcar
Op afgesloten terrein en openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
12-05-2026

Instalaciones del baño

Dubbele wastafel, inloopdouche, vloerverwarming, en wastafel

Características adicionales

  • Balansventilatie
  • glasvezelkabel
  • schuifpui
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 2841

Mapas de Google

Ver Moordrecht en el mapa

Vista espacial del área de trabajo en Moordrecht

Estadísticas de vivienda y vecindario en Moordrecht

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Moordrecht. En 2025 había 9.200 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 412.000.

Inhabitantes

9.200

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 412.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 35.100

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

247

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Moordrecht
Año Inhabitantes
2021 8.840
2022 8.965
2023 9.015
2024 9.040
2025 9.200

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Moordrecht
Año Promedio WOZ
2021 EUR 277.000
2022 EUR 306.000
2023 EUR 362.000
2024 EUR 384.000
2025 EUR 412.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 1.830 0-15: 1.575 15-25: 995 25-45: 2.320 45-65: 2.485

Nivel académico

Hoger

1.990

Praktisch

1.870

Middelbaar

2.950

Origen de los residentes (2025)

Europa

525

Nederland

7.005

Buiten Europa

1.670

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 733
Appartementen 906
Tussenwoningen 1.590
Woningtype onbekend 15
Vrijstaande woningen 357
Twee-onder-één-kap woningen 279

Período de construcción del edificio

Voor 1700 1
1700 tot 1900 90
1900 tot 1925 70
1925 tot 1950 135
1950 tot 1970 1.012
1970 tot 1980 357
1980 tot 1990 640
1990 tot 2000 532
2000 tot 2010 257
2010 tot 2020 422
2020 en later 313

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

1.107

Etiqueta C

971

Etiqueta B

636

Etiqueta D

343

Etiqueta E

267

Etiqueta F

155

Etiqueta G

145

Etiqueta A+++

145

Etiqueta A++++

114

Etiqueta A+

92

Etiqueta A++

45

Etiqueta A+++++

6

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Moordrecht
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.120 2.930
2021 1.250 2.950
2022 940 2.760
2023 800 2.590
2024 770 2.660

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricidad: 2.690

Huurwoning

Gas: 710 • Electricidad: 1.920

Koopwoning

Gas: 840 • Electricidad: 2.930

Appartement

Gas: 550 • Electricidad: 1.830

Tussenwoning

Gas: 750 • Electricidad: 2.490

Vrijstaande woning

Gas: 1.280 • Electricidad: 3.950

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 950 • Electricidad: 3.360

Actividad empresarial en Moordrecht (2025)

Handel en HORECA 285
Nijverheid en energie 335
Zakelijke dienstverlening 340
Overheid, onderwijs en zorg 225
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 130
Financiele diensten en onroerendgoed 75
Cultuur, recreatie en overige diensten 125

Número total de establecimientos empresariales: 1.545

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Moordrecht
Periodo Delitos
jan 2025 20
jan 2026 21
jul 2025 23
jun 2025 17
mei 2025 22
mrt 2025 18
nov 2024 28
nov 2025 28
okt 2024 27
okt 2025 21
sep 2024 32
sep 2025 25

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Moordrecht.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Moordrecht

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Moordrecht?

Moordrecht telt in 2025 ongeveer 9.200 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Moordrecht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Moordrecht is in 2025 circa € 412.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Moordrecht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Moordrecht ligt rond € 35.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Moordrecht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 247 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Moordrecht?

In Moordrecht komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.590 woningen.

Meer viviendas in Moordrecht

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.