Direkt zum Inhalt
Logo von Kolpa van Leeuwen | Moordrecht

Hazenleger 31

2841MT Moordrecht • Zuid-Holland

Verfügbar

€ 495.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.750

2 % Übertragungssteuer (€ 9.900) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 506.750

Kaufpreis /m²: € 6.266

Fotoalbum

Beschreibung

Wonen in alle rust, met vrij uitzicht over uitgestrekte weilanden en voorzien van alle moderne luxe? Dit recent gebouwde (2022) en energiezuinige appartement op de 3e woonlaag combineert comfort, stijl en duurzaamheid op een unieke manier. Met een hoogwaardige afwerking, luxe keuken en een zonnig balkon is dit een woning waar je zó in kunt trekken. Entree met een lange hal aan de galerijzijde, die toegang biedt tot vrijwel alle vertrekken. Hier bevinden zich twee slaapkamers, waarvan de ruime hoofdslaapkamer als enige direct toegang heeft tot de moderne badkamer. Deze is stijlvol uitgevoerd en beschikt over een royale inloopdouche, een dubbele wastafel met meubel en een handdoekradiator. Vanuit de hal bereik je tevens het separate toilet met fonteintje, de moderne meterkast met omvormer en de lichte woonkamer met open keuken. De leefruimte is circa 35 m² groot en vormt het hart van de woning. Dankzij de grote raampartijen geniet je hier van veel lichtinval en een prachtig uitzicht. De keuken is een echte eyecatcher: luxe, modern en van alle gemakken voorzien. Denk aan inbouwapparatuur zoals een oven, stoomoven, bordenwarmer, vaatwasser, Bora inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, Quooker, koelkast en een wijnklimaatkast. Het spanplafond met ingebouwde spotjes en geluiddemping geeft de ruimte een strakke en comfortabele uitstraling. Via een schuifpui bereik je het balkon, waar je in alle rust kunt genieten van een vrij uitzicht over de weilanden. Dankzij de ligging op het noordwesten profiteer je hier van heerlijke middag- en avondzon. De technische ruimte/bijkeuken is bereikbaar via de keuken en biedt plaats aan de warmtepomp, de warmte-terugwininstallatie, wasmachine en droger, evenals extra bergruimte. VVE Het betreft een jonge en gezonde VVE met een actief bestuur. De maandelijkse VVE kosten zijn voor 2026 € 184,00. Kenmerken Bouwjaar: 2022 Woonoppervlakte: 79 m² Energielabel A+++ 2 slaapkamers Luxe badkamer met inloopdouche en dubbele wastafel Moderne open keuken met hoogwaardige inbouwapparatuur Leefruimte van ca. 35 m² Balkon met vrij uitzicht over weilanden en middag-/avondzon Spanplafonds met spotjes en geluiddemping in gehele woning Vloerverwarming en vloerkoeling Warmtepomp en warmte-terugwininstallatie 3 zonnepanelen toegewezen aan het appartement Houten kozijnen met HR++ beglazing Volledig voorzien van horren Eigen parkeerplaats met mogelijkheid tot laadpaal Berging in de onderbouw Afsluiting Kortom: een instapklaar, luxe en energiezuinig appartement op een prachtige, rustige locatie. Maak snel een afspraak en ervaar zelf het comfort en de kwaliteit van deze woning!

Hypothek berekenen

€ 495.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.750

2 % Übertragungssteuer (€ 9.900) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 506.750

3,04%

Jährlich

%

€ 24.750

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 495.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Bovenwoning (appartement)

Indelung

Zimmer
3 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
1 woonlaag
Lage in
3e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
79 m²
Inhalt
256 m³
Gebäude mit Außenbereich
8 m²
Externe Berghalle
7 m²

Bau und Energie

Baujahr
2022
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolierung
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Heizung
Aardwarmte, gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie
Warmes Wasser
Aardwarmte
Energieausweis
A+++

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg, in woonwijk, landelijk gelegen en vrij uitzicht
Bergung
Inpandig
Parken
Op afgesloten terrein en openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
12-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Dubbele wastafel, inloopdouche, vloerverwarming, en wastafel

Zusätzliche Merkmale

  • Balansventilatie
  • glasvezelkabel
  • schuifpui
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 2841

Google Karten

Betrachten Sie Moordrecht auf der Karte

Räumliche Übersicht des Arbeitsgebiets in Moordrecht

Wohn- und Viertelzahlen in Moordrecht

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Moordrecht. In 2025 waren da 9.200 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 412.000.

Einwohner

9.200

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 412.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 35.100

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

247

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Moordrecht
Jahr Einwohner
2021 8.840
2022 8.965
2023 9.015
2024 9.040
2025 9.200

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Moordrecht
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 277.000
2022 EUR 306.000
2023 EUR 362.000
2024 EUR 384.000
2025 EUR 412.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 1.830 0-15: 1.575 15-25: 995 25-45: 2.320 45-65: 2.485

Ausbildungsstufe

Hoger

1.990

Praktisch

1.870

Middelbaar

2.950

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

525

Nederland

7.005

Buiten Europa

1.670

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 733
Appartementen 906
Tussenwoningen 1.590
Woningtype onbekend 15
Vrijstaande woningen 357
Twee-onder-één-kap woningen 279

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 1
1700 tot 1900 90
1900 tot 1925 70
1925 tot 1950 135
1950 tot 1970 1.012
1970 tot 1980 357
1980 tot 1990 640
1990 tot 2000 532
2000 tot 2010 257
2010 tot 2020 422
2020 en later 313

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

1.107

Bezeichnung C

971

Bezeichnung B

636

Bezeichnung D

343

Bezeichnung E

267

Bezeichnung F

155

Bezeichnung G

145

Bezeichnung A+++

145

Bezeichnung A++++

114

Bezeichnung A+

92

Bezeichnung A++

45

Bezeichnung A+++++

6

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Moordrecht
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.120 2.930
2021 1.250 2.950
2022 940 2.760
2023 800 2.590
2024 770 2.660

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 860 • Strom: 2.690

Huurwoning

Gas: 710 • Strom: 1.920

Koopwoning

Gas: 840 • Strom: 2.930

Appartement

Gas: 550 • Strom: 1.830

Tussenwoning

Gas: 750 • Strom: 2.490

Vrijstaande woning

Gas: 1.280 • Strom: 3.950

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 950 • Strom: 3.360

Betriebsaktivität in Moordrecht (2025)

Handel en HORECA 285
Nijverheid en energie 335
Zakelijke dienstverlening 340
Overheid, onderwijs en zorg 225
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 130
Financiele diensten en onroerendgoed 75
Cultuur, recreatie en overige diensten 125

Gesamtanzahl der Firmensitze: 1.545

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Moordrecht
Periode Verbrechen
jan 2025 20
jan 2026 21
jul 2025 23
jun 2025 17
mei 2025 22
mrt 2025 18
nov 2024 28
nov 2025 28
okt 2024 27
okt 2025 21
sep 2024 32
sep 2025 25

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Moordrecht.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Moordrecht

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Moordrecht?

Moordrecht telt in 2025 ongeveer 9.200 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Moordrecht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Moordrecht is in 2025 circa € 412.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Moordrecht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Moordrecht ligt rond € 35.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Moordrecht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 247 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Moordrecht?

In Moordrecht komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.590 woningen.

Meer Häuser in Moordrecht

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.