Jump to content
Logo of Kolpa van Leeuwen | Moordrecht

Hazenleger 31

2841MT Moordrecht • Zuid-Holland

Available

€ 495.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 11.750

2% transfer tax (€ 9.900) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 506.750

Purchase price /m²: € 6.266

Photo Gallery

Description

Wonen in alle rust, met vrij uitzicht over uitgestrekte weilanden en voorzien van alle moderne luxe? Dit recent gebouwde (2022) en energiezuinige appartement op de 3e woonlaag combineert comfort, stijl en duurzaamheid op een unieke manier. Met een hoogwaardige afwerking, luxe keuken en een zonnig balkon is dit een woning waar je zó in kunt trekken. Entree met een lange hal aan de galerijzijde, die toegang biedt tot vrijwel alle vertrekken. Hier bevinden zich twee slaapkamers, waarvan de ruime hoofdslaapkamer als enige direct toegang heeft tot de moderne badkamer. Deze is stijlvol uitgevoerd en beschikt over een royale inloopdouche, een dubbele wastafel met meubel en een handdoekradiator. Vanuit de hal bereik je tevens het separate toilet met fonteintje, de moderne meterkast met omvormer en de lichte woonkamer met open keuken. De leefruimte is circa 35 m² groot en vormt het hart van de woning. Dankzij de grote raampartijen geniet je hier van veel lichtinval en een prachtig uitzicht. De keuken is een echte eyecatcher: luxe, modern en van alle gemakken voorzien. Denk aan inbouwapparatuur zoals een oven, stoomoven, bordenwarmer, vaatwasser, Bora inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, Quooker, koelkast en een wijnklimaatkast. Het spanplafond met ingebouwde spotjes en geluiddemping geeft de ruimte een strakke en comfortabele uitstraling. Via een schuifpui bereik je het balkon, waar je in alle rust kunt genieten van een vrij uitzicht over de weilanden. Dankzij de ligging op het noordwesten profiteer je hier van heerlijke middag- en avondzon. De technische ruimte/bijkeuken is bereikbaar via de keuken en biedt plaats aan de warmtepomp, de warmte-terugwininstallatie, wasmachine en droger, evenals extra bergruimte. VVE Het betreft een jonge en gezonde VVE met een actief bestuur. De maandelijkse VVE kosten zijn voor 2026 € 184,00. Kenmerken Bouwjaar: 2022 Woonoppervlakte: 79 m² Energielabel A+++ 2 slaapkamers Luxe badkamer met inloopdouche en dubbele wastafel Moderne open keuken met hoogwaardige inbouwapparatuur Leefruimte van ca. 35 m² Balkon met vrij uitzicht over weilanden en middag-/avondzon Spanplafonds met spotjes en geluiddemping in gehele woning Vloerverwarming en vloerkoeling Warmtepomp en warmte-terugwininstallatie 3 zonnepanelen toegewezen aan het appartement Houten kozijnen met HR++ beglazing Volledig voorzien van horren Eigen parkeerplaats met mogelijkheid tot laadpaal Berging in de onderbouw Afsluiting Kortom: een instapklaar, luxe en energiezuinig appartement op een prachtige, rustige locatie. Maak snel een afspraak en ervaar zelf het comfort en de kwaliteit van deze woning!

Mortgage berekenen

€ 495.000

Cost of copper (estimated): € 11.750

2% transfer tax (€ 9.900) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 506.750

3,04%

Yearly

%

€ 24.750

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (zonder NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). For non-NHG, an 80% mortgage of the market value has been used in this indication.

Alle features

Basis

Asking price
€ 495.000 k.k.
Status
Available
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
Bovenwoning (appartement)

Index

Rooms
3 rooms
Bedrooms
2 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
1 woonlaag
Located on
3e woonlaag

Areas and volumes

Living area
79 m²
Content
256 m³
Building bound outdoor space
8 m²
External storage space
7 m²

Construction and Energy

Year of construction
2022
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Insulation
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Heating
Aardwarmte, gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie
Warm water
Aardwarmte
Energy label
A+++

Land Registry and VvE

Registered VvE KvK
Yes
VvE annual meeting
Yes
VvE reserve fund present
Yes
VvE maintenance plan
Yes
VvE opstalverzekering
Yes

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan rustige weg, in woonwijk, landelijk gelegen en vrij uitzicht
Salvage
Inpandig
Parking
Op afgesloten terrein en openbaar parkeren

Planning

Available since
12-05-2026

Bathroom facilities

Dubbele wastafel, inloopdouche, vloerverwarming, en wastafel

Additional features

  • Balansventilatie
  • glasvezelkabel
  • schuifpui
  • en zonnepanelen

Maps

Postal code map

Postcode map for 2841

Google Maps

View Moordrecht on the map

Spatial overview of the work area in Moordrecht

Residential and neighborhood statistics in Moordrecht

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Moordrecht. In 2025 were there 9.200 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 412.000.

Residents

9.200

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 412.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 35.100

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

247

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Moordrecht
Year Residents
2021 8.840
2022 8.965
2023 9.015
2024 9.040
2025 9.200

Annual WOZ value

WOZ value per year in Moordrecht
Year Average WOZ
2021 EUR 277.000
2022 EUR 306.000
2023 EUR 362.000
2024 EUR 384.000
2025 EUR 412.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 1.830 0-15: 1.575 15-25: 995 25-45: 2.320 45-65: 2.485

Education level

Hoger

1.990

Praktisch

1.870

Middelbaar

2.950

Origin of residents (2025)

Europa

525

Nederland

7.005

Buiten Europa

1.670

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 733
Appartementen 906
Tussenwoningen 1.590
Woningtype onbekend 15
Vrijstaande woningen 357
Twee-onder-één-kap woningen 279

Construction period of buildings

Voor 1700 1
1700 tot 1900 90
1900 tot 1925 70
1925 tot 1950 135
1950 tot 1970 1.012
1970 tot 1980 357
1980 tot 1990 640
1990 tot 2000 532
2000 tot 2010 257
2010 tot 2020 422
2020 en later 313

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label A

1.107

Label C

971

Label B

636

Label D

343

Label E

267

Label F

155

Label G

145

Label A+++

145

Label A++++

114

Label A+

92

Label A++

45

Label A+++++

6

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Moordrecht
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.120 2.930
2021 1.250 2.950
2022 940 2.760
2023 800 2.590
2024 770 2.660

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricity: 2.690

Huurwoning

Gas: 710 • Electricity: 1.920

Koopwoning

Gas: 840 • Electricity: 2.930

Appartement

Gas: 550 • Electricity: 1.830

Tussenwoning

Gas: 750 • Electricity: 2.490

Vrijstaande woning

Gas: 1.280 • Electricity: 3.950

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 950 • Electricity: 3.360

Business activity in Moordrecht (2025)

Handel en HORECA 285
Nijverheid en energie 335
Zakelijke dienstverlening 340
Overheid, onderwijs en zorg 225
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 130
Financiele diensten en onroerendgoed 75
Cultuur, recreatie en overige diensten 125

Total number of company establishments: 1.545

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Moordrecht
Period Crimes
jan 2025 20
jan 2026 21
jul 2025 23
jun 2025 17
mei 2025 22
mrt 2025 18
nov 2024 28
nov 2025 28
okt 2024 27
okt 2025 21
sep 2024 32
sep 2025 25

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Moordrecht.

Frequently asked questions about living in Moordrecht

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Moordrecht?

Moordrecht telt in 2025 ongeveer 9.200 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Moordrecht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Moordrecht is in 2025 circa € 412.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Moordrecht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Moordrecht ligt rond € 35.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Moordrecht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 247 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Moordrecht?

In Moordrecht komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.590 woningen.

Meer houses in Moordrecht

View more homes in this location.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.