Ir directamente al contenido
Logotipo de Van den Hardenberg makelaars & taxateurs

Wagenweg 14

8071XD Nunspeet • Gelderland

Disponible

€ 569.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 13.230

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 11.380) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 582.230

Precio de compra /m²: € 4.480

Galería de fotos

Descripción

Maar liefst ca. 570 vierkante meter telt de kaveloppervlakte bij deze UITGEBOUWDE TWEE-ONDER-ÉÉN-KAPWONING met garage en houten veranda/schuur! Omstreeks 2020 is deze van oorsprong met plat dak gebouwde woning van een forse geïsoleerde zadelkap met pannen voorzien. Deze nader in te delen ruimte biedt voldoende mogelijkheden om één of meer slaapkamers te realiseren. Door de uitbouw aan de achterzijde van de woning is een ruime woonkeuken met bijkeuken en inpandig te bereiken garage gerealiseerd. Kortom, zowel binnen als buiten vind je hier verrassend veel ruimte. De prettige locatie (hoek Feithenhofweg/Wagenweg) zorgt voor een ruimtelijke ligging in een ruim opgezet wijkgedeelte met de dorps-/winkelvoorzieningen op loop- en fietsafstand. Behalve de geïsoleerde zadelkap is ook glasisolatie toegepast. Verwarming middels een gasgestookte c.v.-installatie via een HR-combi-ketel (2024). Wat zeker ook niet onvermeld mag blijven is het feit dat voor- en achterpui van dit fijne gezinshuis van kunststof kozijnen en borstwering zijn voorzien. De brede oprit biedt plaats aan meerdere auto's en de in de achtertuin aanwezige houten schuur met veranda biedt samen met de garage de hobbyist de gewenste ruimte. Indeling: via de hal met toilet en meterkast kom je in de ruime woonkamer met houtkachelaansluiting (aanwezige houtkachel kan eventueel overgenomen worden), dubbele tuindeuren en via en-suite schuifdeuren in de ruime woonkeuken. Deze is van een keuken in hoekopstelling voorzien en beschikt over inbouwapparatuur en een fraaie tegelvloer. De vloeren in de woonkamer en de hal zijn in houten vloerdelen uitgevoerd. Vanuit de keuken toegang tot de achter-entree en de bijkeuken met aansluitmogelijkheid voor wasmachine en c.v.-kast. Via de bijkeuken is inpandig de garage bereikbaar. 1e etage: overloop met toegang tot 3 slaapkamers en badkamer welke van een douchecabine, toilet en wastafel met badkamermeubel is voorzien. 2e etage: via vaste trap naar de overloop met zijgevelraam en daarachter de riante zolderruimte met tuimeldakraam met mogelijkheid tot realisatie van slaapkamer(s). OP ZOEK NAAR LEEFRUIMTE ZOWEL BINNEN ALS BUITEN? WIJ HETEN JE GRAAG WELKOM BIJ WAGENWEG 14!

Hipoteca berekenen

€ 569.000

Coste del comprador (estimado): € 13.230

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 11.380) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 582.230

3,04%

Anualmente

%

€ 28.450

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 569.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een zolder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
127 m²
Área del lote
570 m²
Contenido
518 m³
Otra zona interior
20 m²
Espacio de almacenamiento externo
30 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1958
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie en dubbel glas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha Avanta Ace 28c (gas gestookt combiketel uit 2024)
Etiqueta energética
E

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht
Jardín
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het noordwesten
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Op eigen terrein
Tipo de garaje
Aangebouwde stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
11-05-2026

Instalaciones del baño

Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Instalaciones de garaje

Elektra

Características adicionales

  • Glasvezelkabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 8071

Mapas de Google

Ver Nunspeet en el mapa

Ver la ubicación y descubre los agentes inmobiliarios en esta región

Estadísticas de vivienda y vecindario en Nunspeet

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Nunspeet. En 2026 había 21.692 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 421.313.

Inhabitantes

21.692

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 421.313

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 30.460

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

725

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Nunspeet
Año Inhabitantes
2021 20.520
2022 20.640
2023 21.030
2024 21.235
2025 21.505
2026 21.692

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Nunspeet
Año Promedio WOZ
2021 EUR 296.910
2022 EUR 328.274
2023 EUR 371.395
2024 EUR 398.051
2025 EUR 421.313

Composición de los residentes

Edad

65+: 5.070 0-15: 3.865 15-25: 2.500 25-45: 4.965 45-65: 5.315

Nivel académico

Hoger

3.620

Praktisch

4.720

Middelbaar

6.810

Origen de los residentes (2025)

Europa

790

Nederland

19.200

Buiten Europa

1.525

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 1.693
Appartementen 1.900
Tussenwoningen 2.729
Vrijstaande woningen 1.636
Twee-onder-één-kap woningen 1.224

Período de construcción del edificio

Voor 1700 3
1700 tot 1900 113
1900 tot 1925 255
1925 tot 1950 549
1950 tot 1970 2.452
1970 tot 1980 1.879
1980 tot 1990 1.219
1990 tot 2000 745
2000 tot 2010 613
2010 tot 2020 771
2020 en later 437

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

2.720

Etiqueta A

2.625

Etiqueta B

1.428

Etiqueta D

757

Etiqueta G

478

Etiqueta F

427

Etiqueta E

364

Etiqueta A+++

300

Etiqueta A++

252

Etiqueta A+

138

Etiqueta A++++

23

Etiqueta A+++++

6

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Nunspeet
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.275 2.928
2021 1.417 2.978
2022 1.122 2.809
2023 925 2.659
2024 896 2.751

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 877 • Electricidad: 2.680

Huurwoning

Gas: 742 • Electricidad: 2.036

Koopwoning

Gas: 1.045 • Electricidad: 3.028

Appartement

Gas: 662 • Electricidad: 1.867

Tussenwoning

Gas: 787 • Electricidad: 2.349

Vrijstaande woning

Gas: 1.394 • Electricidad: 3.623

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.069 • Electricidad: 3.069

Actividad empresarial en Nunspeet (2025)

Handel en HORECA 535
Nijverheid en energie 505
Zakelijke dienstverlening 635
Overheid, onderwijs en zorg 395
Landbouw, bosbouw en visserij 70
Vervoer, informatie en communicatie 160
Financiele diensten en onroerendgoed 195
Cultuur, recreatie en overige diensten 225

Número total de establecimientos empresariales: 2.730

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Nunspeet
Periodo Delitos
jan 2026 45
jul 2025 69
jun 2025 70
mei 2025 39
mrt 2025 73
mrt 2026 72
nov 2024 63
nov 2025 70
okt 2024 49
okt 2025 64
sep 2024 60
sep 2025 70

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Nunspeet.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Nunspeet

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Nunspeet?

Nunspeet telt in 2026 ongeveer 21.692 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Nunspeet?

De gemiddelde WOZ-waarde in Nunspeet is in 2025 circa € 421.313.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Nunspeet?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Nunspeet ligt rond € 30.460 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Nunspeet?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 725 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Nunspeet?

In Nunspeet komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 2.729 woningen.

Meer viviendas in Nunspeet

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.