Aller directement au contenu
Logo de Van den Hardenberg makelaars & taxateurs

Wagenweg 14

8071XD Nunspeet • Gelderland

Disponible

€ 569.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 13.230

2 % de taxe sur le transfert (€ 11.380) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 582.230

Prix d'achat /m²: € 4.480

Galerie de photos

Description

Maar liefst ca. 570 vierkante meter telt de kaveloppervlakte bij deze UITGEBOUWDE TWEE-ONDER-ÉÉN-KAPWONING met garage en houten veranda/schuur! Omstreeks 2020 is deze van oorsprong met plat dak gebouwde woning van een forse geïsoleerde zadelkap met pannen voorzien. Deze nader in te delen ruimte biedt voldoende mogelijkheden om één of meer slaapkamers te realiseren. Door de uitbouw aan de achterzijde van de woning is een ruime woonkeuken met bijkeuken en inpandig te bereiken garage gerealiseerd. Kortom, zowel binnen als buiten vind je hier verrassend veel ruimte. De prettige locatie (hoek Feithenhofweg/Wagenweg) zorgt voor een ruimtelijke ligging in een ruim opgezet wijkgedeelte met de dorps-/winkelvoorzieningen op loop- en fietsafstand. Behalve de geïsoleerde zadelkap is ook glasisolatie toegepast. Verwarming middels een gasgestookte c.v.-installatie via een HR-combi-ketel (2024). Wat zeker ook niet onvermeld mag blijven is het feit dat voor- en achterpui van dit fijne gezinshuis van kunststof kozijnen en borstwering zijn voorzien. De brede oprit biedt plaats aan meerdere auto's en de in de achtertuin aanwezige houten schuur met veranda biedt samen met de garage de hobbyist de gewenste ruimte. Indeling: via de hal met toilet en meterkast kom je in de ruime woonkamer met houtkachelaansluiting (aanwezige houtkachel kan eventueel overgenomen worden), dubbele tuindeuren en via en-suite schuifdeuren in de ruime woonkeuken. Deze is van een keuken in hoekopstelling voorzien en beschikt over inbouwapparatuur en een fraaie tegelvloer. De vloeren in de woonkamer en de hal zijn in houten vloerdelen uitgevoerd. Vanuit de keuken toegang tot de achter-entree en de bijkeuken met aansluitmogelijkheid voor wasmachine en c.v.-kast. Via de bijkeuken is inpandig de garage bereikbaar. 1e etage: overloop met toegang tot 3 slaapkamers en badkamer welke van een douchecabine, toilet en wastafel met badkamermeubel is voorzien. 2e etage: via vaste trap naar de overloop met zijgevelraam en daarachter de riante zolderruimte met tuimeldakraam met mogelijkheid tot realisatie van slaapkamer(s). OP ZOEK NAAR LEEFRUIMTE ZOWEL BINNEN ALS BUITEN? WIJ HETEN JE GRAAG WELKOM BIJ WAGENWEG 14!

Prêt immobilier berekenen

€ 569.000

Coûts d'achat (estimés): € 13.230

2 % de taxe sur le transfert (€ 11.380) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 582.230

3,04%

Annuellement

%

€ 28.450

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 569.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
127 m²
Superficie du terrain
570 m²
Contenu
518 m³
Autre espace intérieur
20 m²
Espace de stockage externe
30 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1958
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie en dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha Avanta Ace 28c (gas gestookt combiketel uit 2024)
Label\u00e9nergie
E

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht
Jardin
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Emplacement jardin
Gelegen op het noordwesten
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Aangebouwde stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
11-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Équipements de garage

Elektra

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 8071

Google Maps

Voir Nunspeet sur la carte

Voir la localisation et découvrir les agents immobiliers dans cette région

Chiffres de logement et de quartier dans Nunspeet

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Nunspeet. En 2026 étaient 21.692 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 421.313.

Résidents

21.692

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 421.313

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 30.460

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

725

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Nunspeet
Année Résidents
2021 20.520
2022 20.640
2023 21.030
2024 21.235
2025 21.505
2026 21.692

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Nunspeet
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 296.910
2022 EUR 328.274
2023 EUR 371.395
2024 EUR 398.051
2025 EUR 421.313

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 5.070 0-15: 3.865 15-25: 2.500 25-45: 4.965 45-65: 5.315

Niveau d'enseignement

Hoger

3.620

Praktisch

4.720

Middelbaar

6.810

Origine des habitants (2025)

Europa

790

Nederland

19.200

Buiten Europa

1.525

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 1.693
Appartementen 1.900
Tussenwoningen 2.729
Vrijstaande woningen 1.636
Twee-onder-één-kap woningen 1.224

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 3
1700 tot 1900 113
1900 tot 1925 255
1925 tot 1950 549
1950 tot 1970 2.452
1970 tot 1980 1.879
1980 tot 1990 1.219
1990 tot 2000 745
2000 tot 2010 613
2010 tot 2020 771
2020 en later 437

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

2.720

Étiquette A

2.625

Étiquette B

1.428

Étiquette D

757

Étiquette G

478

Étiquette F

427

Étiquette E

364

Étiquette A+++

300

Étiquette A++

252

Étiquette A+

138

Étiquette A++++

23

Étiquette A+++++

6

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Nunspeet
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.275 2.928
2021 1.417 2.978
2022 1.122 2.809
2023 925 2.659
2024 896 2.751

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 877 • Électricité: 2.680

Huurwoning

Gaz: 742 • Électricité: 2.036

Koopwoning

Gaz: 1.045 • Électricité: 3.028

Appartement

Gaz: 662 • Électricité: 1.867

Tussenwoning

Gaz: 787 • Électricité: 2.349

Vrijstaande woning

Gaz: 1.394 • Électricité: 3.623

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.069 • Électricité: 3.069

Activité dans Nunspeet (2025)

Handel en HORECA 535
Nijverheid en energie 505
Zakelijke dienstverlening 635
Overheid, onderwijs en zorg 395
Landbouw, bosbouw en visserij 70
Vervoer, informatie en communicatie 160
Financiele diensten en onroerendgoed 195
Cultuur, recreatie en overige diensten 225

Nombre total d'établissements: 2.730

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Nunspeet
Période Délits
jan 2026 45
jul 2025 69
jun 2025 70
mei 2025 39
mrt 2025 73
mrt 2026 72
nov 2024 63
nov 2025 70
okt 2024 49
okt 2025 64
sep 2024 60
sep 2025 70

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Nunspeet.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Nunspeet

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Nunspeet?

Nunspeet telt in 2026 ongeveer 21.692 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Nunspeet?

De gemiddelde WOZ-waarde in Nunspeet is in 2025 circa € 421.313.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Nunspeet?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Nunspeet ligt rond € 30.460 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Nunspeet?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 725 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Nunspeet?

In Nunspeet komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 2.729 woningen.

Meer maisons in Nunspeet

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.