Ir directamente al contenido
Logotipo de Silderhuis Makelaardij

H.M. Corwinstraat 20

7576ZD Oldenzaal • Overijssel

Disponible

€ 345.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 8.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 353.750

Precio de compra /m²: € 2.828

Galería de fotos

Descripción

Licht, ruimte en groen komen hier op een prettige manier samen. Deze tussenwoning aan de H.M. Corwinstraat in Oldenzaal biedt een verrassend ruime indeling, een diepe achtertuin en volop mogelijkheden voor wie comfortabel wil wonen met meerdere werk-, slaap- of hobbyruimtes. De woonkamer voelt direct aangenaam aan door de grote raampartijen aan zowel de voor- als achterzijde. De lichte vloer, rustige wandafwerking en het zicht op het groen geven de ruimte een open en huiselijke sfeer. Aan de tuinzijde is plek voor een royale eethoek, met direct contact met buiten. De keuken ligt apart aan de achterzijde en is uitgevoerd in een lichte opstelling met veel kastruimte, een inductiekookplaat, afzuigkap en diverse inbouwapparatuur. Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers en de badkamer. De kamers zijn praktisch ingedeeld en bieden ruimte voor slapen, werken of kledingopslag. Eén van de kamers heeft toegang tot het balkon aan de voorzijde. De badkamer is voorzien van een wastafelmeubel, toilet, douchecabine en raam voor daglicht en ventilatie. De tweede verdieping voegt extra gebruiksmogelijkheden toe. Hier bevindt zich een multifunctionele ruimte met dakraam, geschikt als werkplek, hobbyruimte, sportruimte of extra slaapkamer, afhankelijk van de woonwensen. Daarnaast is er een wasruimte en extra bergruimte aanwezig. Buiten is de diepe achtertuin een duidelijke plus. Met meerdere zitplekken, groen, bestrating en een stenenberging is dit een fijne plek om beschut te zitten of te ontspannen. Ook de voortuin draagt bij aan de groene uitstraling van de woning. Een complete woning met veel leefruimte, vier bruikbare woonlagen en een tuin die echt iets toevoegt aan het dagelijks wonen. Bijzonderheden - Bouwjaar: 1970 - Perceeloppervlakte: 174 m2 - Woonoppervlakte: 122 m2 - Sfeervolle doorzon woonkamer - Moderne keuken met inbouwapparatuur (2023) - Drie slaapkamers op de eerste verdieping - Extra slaapkamer en bergruimte op zolder - Achtertuin op het zuiden met stenen berging - Intergas CV-ketel (2011, eigendom) - V.v. Energielabel B i.c.m. 9 zonnepanelen (2023) - Aanvaarding in overleg - Bij koop is een waarborgsom/bankgarantie vereist van 10% van de koopsom

Hipoteca berekenen

€ 345.000

Coste del comprador (estimado): € 8.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 353.750

2,78%

Anualmente

%

€ 17.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 345.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, tussenwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een zolder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
122 m²
Área del lote
174 m²
Contenido
435 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
3 m²
Espacio de almacenamiento externo
13 m²
Área del jardín trasero
48 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1970
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met overig en pannen
Aislamiento
Dubbel glas, HR-glas en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom)
Etiqueta energética
B

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Rescate
Aangebouwde stenen berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
13-05-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7576

Mapas de Google

Oldenzaal en el mapa

Vista espacial del área de trabajo en Oldenzaal

Estadísticas de vivienda y vecindario en Oldenzaal

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Oldenzaal. En 2026 había 32.033 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 360.000.

Inhabitantes

32.033

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 360.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 33.200

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

936

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Oldenzaal
Año Inhabitantes
2022 31.741
2023 31.925
2024 31.794
2025 32.021
2026 32.033

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Oldenzaal
Año Promedio WOZ
2021 EUR 251.000
2022 EUR 280.000
2023 EUR 332.000
2024 EUR 352.000
2025 EUR 360.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 8.214 0-15: 4.447 15-25: 3.764 25-45: 6.911 45-65: 8.697

Nivel académico

Hoger

33

Praktisch

25

Middelbaar

42

Origen de los residentes (2025)

Europa

2.328

Nederland

26.365

Buiten Europa

3.328

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 2.829
Appartementen 3.456
Tussenwoningen 5.126
Vrijstaande woningen 1.991
Twee-onder-één-kap woningen 1.628

Período de construcción del edificio

Voor 1700 5
1700 tot 1900 107
1900 tot 1925 614
1925 tot 1950 1.110
1950 tot 1970 3.561
1970 tot 1980 3.038
1980 tot 1990 1.679
1990 tot 2000 1.434
2000 tot 2010 857
2010 tot 2020 504
2020 en later 408

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

4.491

Etiqueta A

3.114

Etiqueta B

2.641

Etiqueta D

1.594

Etiqueta G

902

Etiqueta F

840

Etiqueta E

823

Etiqueta A+++

297

Etiqueta A+

248

Etiqueta A++

194

Etiqueta A++++

55

Etiqueta A+++++

8

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Oldenzaal
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.220 2.850
2021 1.480 2.890
2022 1.160 2.710
2023 950 2.610
2024 920 2.710

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.010 • Electricidad: 2.650

Huurwoning

Gas: 740 • Electricidad: 1.910

Koopwoning

Gas: 1.080 • Electricidad: 3.040

Appartement

Gas: 640 • Electricidad: 1.860

Tussenwoning

Gas: 880 • Electricidad: 2.440

Vrijstaande woning

Gas: 1.420 • Electricidad: 3.930

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.130 • Electricidad: 3.070

Actividad empresarial en Oldenzaal (2025)

Handel en HORECA 795
Nijverheid en energie 465
Zakelijke dienstverlening 950
Overheid, onderwijs en zorg 705
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 275
Financiele diensten en onroerendgoed 270
Cultuur, recreatie en overige diensten 400

Número total de establecimientos empresariales: 3.895

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Oldenzaal
Periodo Delitos
jan 2026 74
jul 2025 78
jun 2025 93
mei 2025 76
mrt 2025 104
mrt 2026 84
nov 2024 69
nov 2025 68
okt 2024 65
okt 2025 58
sep 2024 98
sep 2025 54

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Oldenzaal.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Oldenzaal

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Oldenzaal?

Oldenzaal telt in 2026 ongeveer 32.033 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Oldenzaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Oldenzaal is in 2025 circa € 360.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Oldenzaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Oldenzaal ligt rond € 33.200 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Oldenzaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 936 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Oldenzaal?

In Oldenzaal komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 5.126 woningen.

Meer viviendas in Oldenzaal

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.