Ir directamente al contenido
Logotipo de Kingma & Walinga makelaars en taxateurs

Jetze Veldstraweg 14

8513CH Ouwsterhaule • Fryslân

Vendido

€ 260.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 7.050

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.200) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 267.050

Precio de compra /m²: € 2.708

Galería de fotos

Descripción

LET OP: * Tot en met 5 december 2025 wordt deze woning gereserveerd voor huurders van sociale huurwoningen in De Fryske Marren en Sud West Fryslân. Huurt u momenteel een sociale huurwoning in bovenstaande gemeente(s) en heeft u interesse in deze woning? Neem dan contact met ons (Kingma & Walinga makelaars en taxateurs) op voor het inplannen van een afspraak en de verkoopvoorwaarden. * Wanneer u geen huurder bent van een van bovengenoemde verhuurders, maar toch interesse heeft in deze woning kunt u zich bij ons (Kingma & Walinga makelaars en taxateurs) via e-mail inschrijven. Wij zullen dan na 5 december 2025 contact met u opnemen en/of een bezichtiging inplannen. * Bij meerdere koop-gegadigden volgt een inschrijving met een minimum van € 260.000,-- k.k. * Verkoop geschiedt onder voorbehoud gunning verkoper. * Bijzondere bepalingen Stichting Dynhus zijn van toepassing, voor eigen gebruik aan te wenden; wat inhoud dat o.a. verhuur niet is toegestaan en dat doorverkoop binnen 12 maanden eveneens niet is toegestaan! * Akte dient te worden gepasseerd via een "huisnotaris" van Stichting Dynhus. Algemeen Aan de Jetze Veldstraweg 14 in Ouwsterhaule direct nabij Joure staat deze hoekwoning met carport, bijkeuken en een tuin met vrij uitzicht over de weilanden. De woning is voorzien van 8 zonnepanelen, heeft een lichte woonkamer en een open keuken. Een fijn huis met mogelijkheden op een rustige plek met praktische voorzieningen in de omgeving. Wonen in Ouwsterhaule en voorzieningen in de buurt Ouwsterhaule is een rustig dorp in de gemeente De Fryske Marren, centraal gelegen tussen Joure, Sint Nicolaasga en Heerenveen. De omgeving is landelijk en groen, met volop mogelijkheden om te wandelen en fietsen. Voorzieningen zoals winkels, scholen en sportverenigingen zijn te vinden in de nabijgelegen dorpen Joure, Oudehaske en Sint Nicolaasga. Dankzij de ligging nabij de A6 en A7 zijn ook grotere plaatsen goed bereikbaar. Indeling van de woning Begane grond: Entree met hal, toilet, meterkast en kastruimte. Doorzon woonkamer met veel lichtinval. Open keuken voorzien van inductiekookplaat en oven als inbouwapparatuur. Vanuit de keuken toegang tot de aangebouwde bijkeuken met wasmachine- en drogeraansluiting en een achterom naar de tuin. Eerste verdieping: Overloop, drie slaapkamers en een badkamer met douchecabine, tweede toilet en wastafelmeubel. Tweede verdieping: Vaste trap naar zolder met dakraam. Hier bevindt zich ook de ventilatiebox. Buitenruimte: De achtertuin ligt op het noordwesten en biedt een vrij uitzicht over de weilanden. Aan de voorzijde bevinden zich een carport en oprit met ruimte voor meerdere auto’s. Bijzonderheden • C.V.-ketel (Nefit Proline-HCR-CW3 van 2011) • 8 zonnepanelen • Begane grond: deels beton- en deels houten vloer, houten kozijnen met dubbel glas, radiatoren verwarming • Eerste verdieping: betonvloer, houten kozijnen met dubbel glas, radiatoren verwarming • Vrij uitzicht Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 260.000

Coste del comprador (estimado): € 7.050

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.200) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 267.050

2,78%

Anualmente

%

€ 13.000

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 260.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, hoekwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een zolder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
96 m²
Área del lote
224 m²
Contenido
420 m³
Otra zona interior
12 m²
Área del jardín trasero
100 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1971
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom)
Etiqueta energética
E

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en vrij uitzicht
Jardín
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Ubicación del jardín
gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein

Planificación

Ofrecido desde
07-11-2025
Fecha de venta
26-02-2026

Instalaciones del baño

Douche, toilet, en wastafelmeubel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 8513

Mapas de Google

Vista geográfica Ouwsterhaule

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Ouwsterhaule

Estadísticas de vivienda y vecindario en Ouwsterhaule

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Ouwsterhaule. En 2025 había 360 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 337.000.

Inhabitantes

360

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 337.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 26.700

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

3

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Ouwsterhaule
Año Inhabitantes
2021 350
2022 345
2023 345
2024 360
2025 360

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Ouwsterhaule
Año Promedio WOZ
2021 EUR 237.000
2022 EUR 260.000
2023 EUR 298.000
2024 EUR 314.000
2025 EUR 337.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 55 0-15: 70 15-25: 40 25-45: 95 45-65: 95

Nivel académico

Hoger

80

Praktisch

50

Middelbaar

140

Origen de los residentes (2025)

Europa

5

Nederland

345

Buiten Europa

5

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 10
Tussenwoningen 9
Vrijstaande woningen 68
Twee-onder-één-kap woningen 56

Período de construcción del edificio

Voor 1700 1
1700 tot 1900 14
1900 tot 1925 11
1925 tot 1950 8
1950 tot 1970 21
1970 tot 1980 26
1980 tot 1990 11
1990 tot 2000 33
2000 tot 2010 20
2010 tot 2020 1
2020 en later 3

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

36

Etiqueta A

35

Etiqueta B

22

Etiqueta G

22

Etiqueta D

8

Etiqueta F

8

Etiqueta E

7

Etiqueta A+

1

Etiqueta A++

0

Etiqueta A+++

0

Etiqueta A++++

0

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Ouwsterhaule
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.390 3.080
2021 1.550 3.140
2022 1.250 3.080
2023 1.060 2.920
2024 1.010 3.020

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.050 • Electricidad: 2.520

Huurwoning

Gas: 860 • Electricidad: 2.160

Koopwoning

Gas: 1.100 • Electricidad: 3.100

Tussenwoning

Gas: 790 • Electricidad: 1.710

Vrijstaande woning

Gas: 1.180 • Electricidad: 3.330

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 920 • Electricidad: 2.720

Actividad empresarial en Ouwsterhaule (2025)

Handel en HORECA 0
Nijverheid en energie 10
Zakelijke dienstverlening 10
Overheid, onderwijs en zorg 5
Landbouw, bosbouw en visserij 10
Vervoer, informatie en communicatie 5
Financiele diensten en onroerendgoed 0
Cultuur, recreatie en overige diensten 5

Número total de establecimientos empresariales: 45

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Ouwsterhaule
Periodo Delitos
jan 2025 0
jan 2026 0
jul 2025 2
jun 2025 0
mei 2025 0
mrt 2025 1
nov 2024 0
nov 2025 0
okt 2024 0
okt 2025 0
sep 2024 0
sep 2025 0

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Ouwsterhaule.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Ouwsterhaule

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Ouwsterhaule?

Ouwsterhaule telt in 2025 ongeveer 360 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Ouwsterhaule?

De gemiddelde WOZ-waarde in Ouwsterhaule is in 2025 circa € 337.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Ouwsterhaule?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Ouwsterhaule ligt rond € 26.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Ouwsterhaule?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Ouwsterhaule?

In Ouwsterhaule komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 68 woningen.

Meer viviendas in Ouwsterhaule

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.