Aller directement au contenu
Logo de Kingma & Walinga makelaars en taxateurs

Jetze Veldstraweg 14

8513CH Ouwsterhaule • Fryslân

Vendu

€ 260.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 7.050

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.200) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 267.050

Prix d'achat /m²: € 2.708

Galerie de photos

Description

LET OP: * Tot en met 5 december 2025 wordt deze woning gereserveerd voor huurders van sociale huurwoningen in De Fryske Marren en Sud West Fryslân. Huurt u momenteel een sociale huurwoning in bovenstaande gemeente(s) en heeft u interesse in deze woning? Neem dan contact met ons (Kingma & Walinga makelaars en taxateurs) op voor het inplannen van een afspraak en de verkoopvoorwaarden. * Wanneer u geen huurder bent van een van bovengenoemde verhuurders, maar toch interesse heeft in deze woning kunt u zich bij ons (Kingma & Walinga makelaars en taxateurs) via e-mail inschrijven. Wij zullen dan na 5 december 2025 contact met u opnemen en/of een bezichtiging inplannen. * Bij meerdere koop-gegadigden volgt een inschrijving met een minimum van € 260.000,-- k.k. * Verkoop geschiedt onder voorbehoud gunning verkoper. * Bijzondere bepalingen Stichting Dynhus zijn van toepassing, voor eigen gebruik aan te wenden; wat inhoud dat o.a. verhuur niet is toegestaan en dat doorverkoop binnen 12 maanden eveneens niet is toegestaan! * Akte dient te worden gepasseerd via een "huisnotaris" van Stichting Dynhus. Algemeen Aan de Jetze Veldstraweg 14 in Ouwsterhaule direct nabij Joure staat deze hoekwoning met carport, bijkeuken en een tuin met vrij uitzicht over de weilanden. De woning is voorzien van 8 zonnepanelen, heeft een lichte woonkamer en een open keuken. Een fijn huis met mogelijkheden op een rustige plek met praktische voorzieningen in de omgeving. Wonen in Ouwsterhaule en voorzieningen in de buurt Ouwsterhaule is een rustig dorp in de gemeente De Fryske Marren, centraal gelegen tussen Joure, Sint Nicolaasga en Heerenveen. De omgeving is landelijk en groen, met volop mogelijkheden om te wandelen en fietsen. Voorzieningen zoals winkels, scholen en sportverenigingen zijn te vinden in de nabijgelegen dorpen Joure, Oudehaske en Sint Nicolaasga. Dankzij de ligging nabij de A6 en A7 zijn ook grotere plaatsen goed bereikbaar. Indeling van de woning Begane grond: Entree met hal, toilet, meterkast en kastruimte. Doorzon woonkamer met veel lichtinval. Open keuken voorzien van inductiekookplaat en oven als inbouwapparatuur. Vanuit de keuken toegang tot de aangebouwde bijkeuken met wasmachine- en drogeraansluiting en een achterom naar de tuin. Eerste verdieping: Overloop, drie slaapkamers en een badkamer met douchecabine, tweede toilet en wastafelmeubel. Tweede verdieping: Vaste trap naar zolder met dakraam. Hier bevindt zich ook de ventilatiebox. Buitenruimte: De achtertuin ligt op het noordwesten en biedt een vrij uitzicht over de weilanden. Aan de voorzijde bevinden zich een carport en oprit met ruimte voor meerdere auto’s. Bijzonderheden • C.V.-ketel (Nefit Proline-HCR-CW3 van 2011) • 8 zonnepanelen • Begane grond: deels beton- en deels houten vloer, houten kozijnen met dubbel glas, radiatoren verwarming • Eerste verdieping: betonvloer, houten kozijnen met dubbel glas, radiatoren verwarming • Vrij uitzicht Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 260.000

Coûts d'achat (estimés): € 7.050

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.200) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 267.050

2,78%

Annuellement

%

€ 13.000

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 260.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, hoekwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
96 m²
Superficie du terrain
224 m²
Contenu
420 m³
Autre espace intérieur
12 m²
Aire de la cour arrière
100 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1971
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom)
Label\u00e9nergie
E

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en vrij uitzicht
Jardin
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Emplacement jardin
gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Op eigen terrein

Planification

Proposé depuis
07-11-2025
Date de vente
26-02-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, toilet, en wastafelmeubel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 8513

Google Maps

Aperçu géographique Ouwsterhaule

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans Ouwsterhaule

Chiffres de logement et de quartier dans Ouwsterhaule

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Ouwsterhaule. En 2025 étaient 360 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 337.000.

Résidents

360

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 337.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 26.700

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Ouwsterhaule
Année Résidents
2021 350
2022 345
2023 345
2024 360
2025 360

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Ouwsterhaule
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 237.000
2022 EUR 260.000
2023 EUR 298.000
2024 EUR 314.000
2025 EUR 337.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 55 0-15: 70 15-25: 40 25-45: 95 45-65: 95

Niveau d'enseignement

Hoger

80

Praktisch

50

Middelbaar

140

Origine des habitants (2025)

Europa

5

Nederland

345

Buiten Europa

5

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 10
Tussenwoningen 9
Vrijstaande woningen 68
Twee-onder-één-kap woningen 56

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 1
1700 tot 1900 14
1900 tot 1925 11
1925 tot 1950 8
1950 tot 1970 21
1970 tot 1980 26
1980 tot 1990 11
1990 tot 2000 33
2000 tot 2010 20
2010 tot 2020 1
2020 en later 3

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

36

Étiquette A

35

Étiquette B

22

Étiquette G

22

Étiquette D

8

Étiquette F

8

Étiquette E

7

Étiquette A+

1

Étiquette A++

0

Étiquette A+++

0

Étiquette A++++

0

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Ouwsterhaule
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.390 3.080
2021 1.550 3.140
2022 1.250 3.080
2023 1.060 2.920
2024 1.010 3.020

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.050 • Électricité: 2.520

Huurwoning

Gaz: 860 • Électricité: 2.160

Koopwoning

Gaz: 1.100 • Électricité: 3.100

Tussenwoning

Gaz: 790 • Électricité: 1.710

Vrijstaande woning

Gaz: 1.180 • Électricité: 3.330

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 920 • Électricité: 2.720

Activité dans Ouwsterhaule (2025)

Handel en HORECA 0
Nijverheid en energie 10
Zakelijke dienstverlening 10
Overheid, onderwijs en zorg 5
Landbouw, bosbouw en visserij 10
Vervoer, informatie en communicatie 5
Financiele diensten en onroerendgoed 0
Cultuur, recreatie en overige diensten 5

Nombre total d'établissements: 45

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Ouwsterhaule
Période Délits
jan 2025 0
jan 2026 0
jul 2025 2
jun 2025 0
mei 2025 0
mrt 2025 1
nov 2024 0
nov 2025 0
okt 2024 0
okt 2025 0
sep 2024 0
sep 2025 0

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Ouwsterhaule.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Ouwsterhaule

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Ouwsterhaule?

Ouwsterhaule telt in 2025 ongeveer 360 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Ouwsterhaule?

De gemiddelde WOZ-waarde in Ouwsterhaule is in 2025 circa € 337.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Ouwsterhaule?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Ouwsterhaule ligt rond € 26.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Ouwsterhaule?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Ouwsterhaule?

In Ouwsterhaule komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 68 woningen.

Meer maisons in Ouwsterhaule

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.