Direkt zum Inhalt
Logo von Kingma & Walinga makelaars en taxateurs

Jetze Veldstraweg 14

8513CH Ouwsterhaule • Fryslân

Verkauft

€ 260.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 7.050

2 % Übertragungssteuer (€ 5.200) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 267.050

Kaufpreis /m²: € 2.708

Fotoalbum

Beschreibung

LET OP: * Tot en met 5 december 2025 wordt deze woning gereserveerd voor huurders van sociale huurwoningen in De Fryske Marren en Sud West Fryslân. Huurt u momenteel een sociale huurwoning in bovenstaande gemeente(s) en heeft u interesse in deze woning? Neem dan contact met ons (Kingma & Walinga makelaars en taxateurs) op voor het inplannen van een afspraak en de verkoopvoorwaarden. * Wanneer u geen huurder bent van een van bovengenoemde verhuurders, maar toch interesse heeft in deze woning kunt u zich bij ons (Kingma & Walinga makelaars en taxateurs) via e-mail inschrijven. Wij zullen dan na 5 december 2025 contact met u opnemen en/of een bezichtiging inplannen. * Bij meerdere koop-gegadigden volgt een inschrijving met een minimum van € 260.000,-- k.k. * Verkoop geschiedt onder voorbehoud gunning verkoper. * Bijzondere bepalingen Stichting Dynhus zijn van toepassing, voor eigen gebruik aan te wenden; wat inhoud dat o.a. verhuur niet is toegestaan en dat doorverkoop binnen 12 maanden eveneens niet is toegestaan! * Akte dient te worden gepasseerd via een "huisnotaris" van Stichting Dynhus. Algemeen Aan de Jetze Veldstraweg 14 in Ouwsterhaule direct nabij Joure staat deze hoekwoning met carport, bijkeuken en een tuin met vrij uitzicht over de weilanden. De woning is voorzien van 8 zonnepanelen, heeft een lichte woonkamer en een open keuken. Een fijn huis met mogelijkheden op een rustige plek met praktische voorzieningen in de omgeving. Wonen in Ouwsterhaule en voorzieningen in de buurt Ouwsterhaule is een rustig dorp in de gemeente De Fryske Marren, centraal gelegen tussen Joure, Sint Nicolaasga en Heerenveen. De omgeving is landelijk en groen, met volop mogelijkheden om te wandelen en fietsen. Voorzieningen zoals winkels, scholen en sportverenigingen zijn te vinden in de nabijgelegen dorpen Joure, Oudehaske en Sint Nicolaasga. Dankzij de ligging nabij de A6 en A7 zijn ook grotere plaatsen goed bereikbaar. Indeling van de woning Begane grond: Entree met hal, toilet, meterkast en kastruimte. Doorzon woonkamer met veel lichtinval. Open keuken voorzien van inductiekookplaat en oven als inbouwapparatuur. Vanuit de keuken toegang tot de aangebouwde bijkeuken met wasmachine- en drogeraansluiting en een achterom naar de tuin. Eerste verdieping: Overloop, drie slaapkamers en een badkamer met douchecabine, tweede toilet en wastafelmeubel. Tweede verdieping: Vaste trap naar zolder met dakraam. Hier bevindt zich ook de ventilatiebox. Buitenruimte: De achtertuin ligt op het noordwesten en biedt een vrij uitzicht over de weilanden. Aan de voorzijde bevinden zich een carport en oprit met ruimte voor meerdere auto’s. Bijzonderheden • C.V.-ketel (Nefit Proline-HCR-CW3 van 2011) • 8 zonnepanelen • Begane grond: deels beton- en deels houten vloer, houten kozijnen met dubbel glas, radiatoren verwarming • Eerste verdieping: betonvloer, houten kozijnen met dubbel glas, radiatoren verwarming • Vrij uitzicht Lees de volledige omschrijving

Hypothek berekenen

€ 260.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 7.050

2 % Übertragungssteuer (€ 5.200) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 267.050

2,78%

Jährlich

%

€ 13.000

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 260.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, hoekwoning

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen en een zolder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
96 m²
Fläche des Grundstücks
224 m²
Inhalt
420 m³
Sonstiger Innenraum
12 m²
Hinterhof Fläche
100 m²

Bau und Energie

Baujahr
1971
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom)
Energieausweis
E

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en vrij uitzicht
Garten
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Gartenlage
gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Bergung
Vrijstaande stenen berging
Parken
Op eigen terrein

Planung

Seit dem Angebot
07-11-2025
Verkaufsdatum
26-02-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, toilet, en wastafelmeubel

Karten

Postkarten

Postkarten für 8513

Google Karten

Geografische Übersicht Ouwsterhaule

Entdecken Sie, wo Makler in Ouwsterhaule aktiv sind

Wohn- und Viertelzahlen in Ouwsterhaule

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Ouwsterhaule. In 2025 waren da 360 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 337.000.

Einwohner

360

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 337.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 26.700

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

3

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Ouwsterhaule
Jahr Einwohner
2021 350
2022 345
2023 345
2024 360
2025 360

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Ouwsterhaule
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 237.000
2022 EUR 260.000
2023 EUR 298.000
2024 EUR 314.000
2025 EUR 337.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 55 0-15: 70 15-25: 40 25-45: 95 45-65: 95

Ausbildungsstufe

Hoger

80

Praktisch

50

Middelbaar

140

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

5

Nederland

345

Buiten Europa

5

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 10
Tussenwoningen 9
Vrijstaande woningen 68
Twee-onder-één-kap woningen 56

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 1
1700 tot 1900 14
1900 tot 1925 11
1925 tot 1950 8
1950 tot 1970 21
1970 tot 1980 26
1980 tot 1990 11
1990 tot 2000 33
2000 tot 2010 20
2010 tot 2020 1
2020 en later 3

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

36

Bezeichnung A

35

Bezeichnung B

22

Bezeichnung G

22

Bezeichnung D

8

Bezeichnung F

8

Bezeichnung E

7

Bezeichnung A+

1

Bezeichnung A++

0

Bezeichnung A+++

0

Bezeichnung A++++

0

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Ouwsterhaule
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.390 3.080
2021 1.550 3.140
2022 1.250 3.080
2023 1.060 2.920
2024 1.010 3.020

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.050 • Strom: 2.520

Huurwoning

Gas: 860 • Strom: 2.160

Koopwoning

Gas: 1.100 • Strom: 3.100

Tussenwoning

Gas: 790 • Strom: 1.710

Vrijstaande woning

Gas: 1.180 • Strom: 3.330

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 920 • Strom: 2.720

Betriebsaktivität in Ouwsterhaule (2025)

Handel en HORECA 0
Nijverheid en energie 10
Zakelijke dienstverlening 10
Overheid, onderwijs en zorg 5
Landbouw, bosbouw en visserij 10
Vervoer, informatie en communicatie 5
Financiele diensten en onroerendgoed 0
Cultuur, recreatie en overige diensten 5

Gesamtanzahl der Firmensitze: 45

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Ouwsterhaule
Periode Verbrechen
jan 2025 0
jan 2026 0
jul 2025 2
jun 2025 0
mei 2025 0
mrt 2025 1
nov 2024 0
nov 2025 0
okt 2024 0
okt 2025 0
sep 2024 0
sep 2025 0

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Ouwsterhaule.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Ouwsterhaule

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Ouwsterhaule?

Ouwsterhaule telt in 2025 ongeveer 360 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Ouwsterhaule?

De gemiddelde WOZ-waarde in Ouwsterhaule is in 2025 circa € 337.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Ouwsterhaule?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Ouwsterhaule ligt rond € 26.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Ouwsterhaule?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Ouwsterhaule?

In Ouwsterhaule komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 68 woningen.

Meer Häuser in Ouwsterhaule

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.