Ir directamente al contenido
Logotipo de JB Makelaardij B.V.

Carel Willinkstraat 4

4941EJ Raamsdonksveer • Noord-Brabant

Vendido

€ 675.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 15.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 13.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 690.350

Precio de compra /m²: € 4.500

Galería de fotos

Descripción

Stijlvolle, ruime en eigentijdse ingerichte twee-onder-een-kapwoning met een overkapping en garage, gelegen in de gewilde wijk “Heereland” in Raamsdonksveer. Deze buurt, volledig gebouwd in sfeervolle jaren ’30-stijl met de kenmerkende karakteristieke geveldetails, is bijzonder populair bij jonge gezinnen wegens zijn jonge, kindvriendelijke karakter en ideale ligging, op loopafstand van een basisschool, kinderopvang, supermarkt en diverse centrumvoorzieningen. De woning is met oog voor detail ingericht en uitstekend onderhouden. In 2023 zijn de keuken, de vloer op de begane grond en het stucwerk vernieuwd, wat zorgt voor een frisse en moderne uitstraling. Daarnaast is de woning volledig geïsoleerd, voorzien van vloerverwarming op de begane grond en uitgerust met 12 zonnepanelen, wat resulteert in energielabel A. Een duurzame en instapklare woning op een toplocatie! GLOBALE INDELING: BEGANE GROND: Via de voordeur kom je binnen in de hal, die toegang biedt tot de ruime L-vormige woonkamer. Vanuit de hal zijn ook de meterkast, trapkast en het toilet bereikbaar. Het toilet is voorzien van een wandcloset en een fontein. De royale woonkamer bevindt zich aan de voorzijde van de woning en is afgewerkt met strak gestucte wanden en een PVC-vloer in visgraatmotief. Dankzij de L-vorm van de woonkamer zijn er volop mogelijkheden voor een comfortabele zithoek, een ruime eethoek en een stijlvolle kastenwand. De ruime open eetkeuken is in 2023 volledig vernieuwd en bestaat uit een L-vormig keukenblok en een seperate wandkast. De keuken is voorzien van moderne inbouwapparatuur, waaronder een koelkast, vriezer, klimaatkast, twee combi-ovens, een inductiekookplaat, afzuigkap in een schouw, vaatwasser en een heetwaterkraan. Vanuit de keuken is er toegang tot de tuin. EERSTE VERDIEPING: Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers en een badkamer. De gehele verdieping is afgewerkt met een lichte laminaatvloer, wat zorgt voor een rustige en uniforme uitstraling. De hoofdslaapkamer bevindt zich aan de voorzijde van de woning en is royaal van formaat. Dankzij de raampartijen aan zowel de voor- als zijkant geniet de kamer van veel natuurlijk daglicht. Door het plaatsen van een kastenwand is een slimme indeling gecreëerd, waardoor er in de ruimte een ‘walk-in closet’ is ontstaan. De overige twee slaapkamers bevinden zich aan de achterzijde van de woning. De volledig betegelde badkamer verkeert in goede staat van onderhoud en is van alle gemakken voorzien. De ruimte beschikt over een inloopdouche met zowel een stort- als handdouche, een dubbel wastafelmeubel, een ligbad, een handdoekradiator en een wandcloset. TWEEDE VERDIEPING: De tweede verdieping is bereikbaar via een vaste trap en biedt toegang tot een ruime vierde slaapkamer. Deze kamer is voorzien van een dakkapel en een Velux-dakraam en afgewerkt met een laminaatvloer. Hier bevinden zich ook de aansluitingen voor wasapparatuur. Achter de knieschotten is extra bergruimte gecreëerd. Dankzij het royale formaat is deze verdieping eenvoudig op te delen in twee aparte kamers, wat extra flexibiliteit biedt in gebruik. TUIN: De goed onderhouden en onderhoudsvriendelijke tuin ligt op het zuidoosten en biedt volop ruimte voor een comfortabele zithoek, een sfeervolle overkapping en speelruimte voor kinderen. De overkapping is volledig afsluitbaar, waardoor je hier het hele jaar door van kunt genieten. Aan de achtergevel is een zonneluifel bevestigd, ideaal voor de warme zomerdagen. De woning beschikt over een ruime garage, toegankelijk via dubbele deuren vanaf de oprit én via de achtertuin. De oprit biedt parkeergelegenheid op eigen terrein voor twee auto’s. In de directe omgeving is bovendien voldoende extra parkeerruimte beschikbaar. SAMENGEVAT: - Zeer moderne, duurzame twee-onder-een-kapwoning in een geliefde wijk. - Stijlvolle inrichting. - Rustige, kindvriendelijke locatie. - Dichtbij centrumvoorzieningen. - Energielabel A. - 12 zonnepanelen. - Voorzien van een garage en ruime oprit. - Gezellige overkapping - Instap klaar! Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 675.000

Coste del comprador (estimado): € 15.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 13.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 690.350

3,04%

Anualmente

%

€ 33.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 675.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
150 m²
Área del lote
233 m²
Contenido
671 m³
Otra zona interior
20 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
5 m²
Espacio de almacenamiento externo
14 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2007
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Schilddak bedekt met pannen
Aislamiento
HR-glas en volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Daalderop (gas gestookt combiketel uit 2009, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het zuidoosten
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Aangebouwde stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
30-10-2025
Fecha de venta
25-02-2026

Instalaciones del baño

Douche, dubbele wastafel, ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Instalaciones de garaje

Elektra, verwarming en stromend water

Características adicionales

  • Buitenzonwering
  • dakraam
  • mechanische ventilatie
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 4941

Mapas de Google

Raamsdonksveer en el mapa

Ver la ubicación y descubre los agentes inmobiliarios en esta región

Estadísticas de vivienda y vecindario en Raamsdonksveer

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Raamsdonksveer. En 2025 había 12.510 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 371.000.

Inhabitantes

12.510

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 371.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 33.800

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

390

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Raamsdonksveer
Año Inhabitantes
2021 12.475
2022 12.475
2023 12.580
2024 12.550
2025 12.510

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Raamsdonksveer
Año Promedio WOZ
2021 EUR 270.000
2022 EUR 296.000
2023 EUR 335.000
2024 EUR 352.000
2025 EUR 371.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 2.870 0-15: 1.820 15-25: 1.410 25-45: 2.895 45-65: 3.505

Nivel académico

Hoger

2.150

Praktisch

2.980

Middelbaar

4.160

Origen de los residentes (2025)

Europa

775

Nederland

10.820

Buiten Europa

915

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 1.163
Appartementen 1.203
Tussenwoningen 2.047
Vrijstaande woningen 675
Twee-onder-één-kap woningen 737

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 61
1900 tot 1925 218
1925 tot 1950 273
1950 tot 1970 1.235
1970 tot 1980 1.292
1980 tot 1990 988
1990 tot 2000 567
2000 tot 2010 479
2010 tot 2020 150
2020 en later 70

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

1.841

Etiqueta A

1.614

Etiqueta B

1.219

Etiqueta D

375

Etiqueta G

254

Etiqueta F

204

Etiqueta E

147

Etiqueta A+++

110

Etiqueta A++++

71

Etiqueta A+

65

Etiqueta A++

31

Etiqueta A+++++

7

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Raamsdonksveer
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.160 2.970
2021 1.280 3.010
2022 970 2.800
2023 840 2.630
2024 810 2.690

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 890 • Electricidad: 2.630

Huurwoning

Gas: 640 • Electricidad: 2.030

Koopwoning

Gas: 970 • Electricidad: 2.990

Appartement

Gas: 440 • Electricidad: 1.870

Tussenwoning

Gas: 790 • Electricidad: 2.540

Vrijstaande woning

Gas: 1.390 • Electricidad: 3.820

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.010 • Electricidad: 2.870

Actividad empresarial en Raamsdonksveer (2025)

Handel en HORECA 320
Nijverheid en energie 340
Zakelijke dienstverlening 380
Overheid, onderwijs en zorg 200
Landbouw, bosbouw en visserij 10
Vervoer, informatie en communicatie 140
Financiele diensten en onroerendgoed 90
Cultuur, recreatie en overige diensten 160

Número total de establecimientos empresariales: 1.640

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Raamsdonksveer
Periodo Delitos
jan 2026 27
jul 2025 34
jun 2025 40
mei 2025 36
mrt 2025 35
mrt 2026 31
nov 2024 42
nov 2025 24
okt 2024 44
okt 2025 29
sep 2024 38
sep 2025 33

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Raamsdonksveer.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Raamsdonksveer

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Raamsdonksveer?

Raamsdonksveer telt in 2025 ongeveer 12.510 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Raamsdonksveer?

De gemiddelde WOZ-waarde in Raamsdonksveer is in 2025 circa € 371.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Raamsdonksveer?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Raamsdonksveer ligt rond € 33.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Raamsdonksveer?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 390 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Raamsdonksveer?

In Raamsdonksveer komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 2.047 woningen.

Meer viviendas in Raamsdonksveer

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.