Ir directamente al contenido
Logotipo de Van der Vinden Makelaars B.V.

Verbruggestraat 20

3295AX 's-Gravendeel • Zuid-Holland

Disponible

€ 339.500 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 8.640

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.790) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 348.140

Precio de compra /m²: € 5.067

Galería de fotos

Descripción

Starters/herintreders opgelet! In de geliefde wijk “de Nest”, aan een gemoedelijk straatje, vindt u deze fijne en bijzonder nette hoekwoning uit 1933, met een aantal belangrijke - en niet direct zichtbare - plussen. Een huis waar met veel vakmanschap is verbouwd en waar jarenlang met liefde gewoond is. De achtertuin ligt officieel op het noorden, maar laat u daardoor vooral niet misleiden. Door de fijne diepte van de tuin is er achterin juist volop zon aanwezig… terwijl er gelukkig óók altijd wel een plekje met schaduw te vinden is. En alsof dat nog niet prettig genoeg is, beschikt de woning ook nog eens over een heerlijk ruime vrijstaande berging van circa 12 m². Wat daarnaast echt een groot pluspunt is: de tuin grenst aan de prachtige parkachtige tuin van een schitterende vrijstaande woning. Geen ‘muur van achterburen’, geen benauwd gevoel, maar juist rust, groen en ruimte achter de woning. De gelukkige koper koopt hier niet alleen een superleuke woning, maar ook een plekje in een gezellig “feel good straatje” op een uitstekende woonstand. En dan woont u ook nog eens op loopafstand van de Dordtse Kil, waarlangs u heerlijk kunt wandelen (met of zonder hond) én dichtbij winkels en voorzieningen. Met de auto rijdt u bovendien binnen enkele minuten op de N217 en de A16/N3. Met circa 67 m² woonoppervlakte is het geen reus van een woning, maar door de praktische indeling voelt het hier verrassend prettig aan. De woonkamer is gezellig en licht, mede dankzij de erker aan de voorzijde. Die zorgt overigens niet alleen voor extra lichtinval, maar laat de woning aan de buitenkant ook gewoon nét wat leuker smoelen. Aan de achterzijde bevindt zich de open woonkeuken, voorzien van diverse inbouwapparatuur. De keuken dateert uit 2006, maar oogt nog steeds netjes en functioneert zoals het hoort. Achter de keuken bevinden zich de aangebouwde bijkeuken en de badkamer. Praktisch opgelost én comfortabel uitgevoerd. De gehele begane grondvloer is uitgevoerd in beton, geïsoleerd én voorzien van vloerverwarming. Dat geldt overigens ook voor de badkamer. In de bijkeuken vindt u de hybride warmtepomp uit 2023 en de aansluitingen voor de wasapparatuur. Op de verdieping zijn twee slaapkamers aanwezig. De grote slaapkamer aan de voorzijde beschikt over airconditioning uit 2019, bepaald geen overbodige luxe tijdens warme zomers. De slaapkamer aan de achterzijde is voorzien van een dakraam. Daarnaast is er nog een handige bergzolder aanwezig. Ook qua onderhoud is er de afgelopen jaren het nodige gedaan. De woning is volledig voorzien van dubbel glas, de zijgevel werd in 2022 geïmpregneerd en het buitenschilderwerk werd professioneel uitgevoerd in 2023. Het huidige Energielabel vermeldt nog de letter E, maar dat verhaal verdient wel enige nuance. Na afgifte van het label zijn namelijk nog 6 zonnepanelen geplaatst (2023, eigendom, 410 Wp per stuk) én werd in oktober 2023 een hybride warmtepomp geïnstalleerd. Daarnaast is de betonvloer geïsoleerd, is ook het dak geïsoleerd en beschikt de woning over spouwmuren. Een heropname zou vermoedelijk tot een aanzienlijk gunstiger label leiden. Wie daar behoefte aan heeft, mag dat uiteraard op eigen kosten laten uitvoeren. Veel belangrijker: mijn opdrachtgever betaalt momenteel gemiddeld slechts circa € 58,- per maand aan voorschot voor gas en elektra. Dat zegt uiteindelijk vaak meer dan een letter op papier… De cijfers nog even op een rij: • Bouwjaar: 1933 • Gebruiksoppervlakte wonen: circa 67 m² • Externe bergruimte: circa 12 m² • Bruto inhoud: circa 240 m³ • Perceeloppervlakte: 127 m² eigen grond • Een niet meer representatief Energielabel E, feitelijke situatie is veel rooskleuriger! • Volledig voorzien van dubbel glas • Hybride warmtepomp (2023) • 6 zonnepanelen van 410 Wp per stuk • Airconditioning aanwezig • Twee slaapkamers • Vrijstaande dubbele houten berging met overkapping De gelukkige koper betrekt straks een sfeervolle en verrassend complete hoekwoning op een leuke plek in ’s-Gravendeel. Ideaal voor starters, herintreders, alleenstaanden of mensen die gewoon fijn en betaalbaar willen wonen zonder direct een complete verbouwing te hoeven plannen.

Hipoteca berekenen

€ 339.500

Coste del comprador (estimado): € 8.640

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.790) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 348.140

2,78%

Anualmente

%

€ 16.975

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 339.500 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, hoekwoning

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer
Pisos
2 woonlagen en een vliering

Áreas y volúmenes

Superficie construida
67 m²
Área del lote
127 m²
Contenido
240 m³
Espacio de almacenamiento externo
12 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1933
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha HR (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Etiqueta energética
E

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, in woonwijk en open ligging
Jardín
Achtertuin
Rescate
Aangebouwde houten berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
15-05-2026

Instalaciones del baño

Douche, toilet, en wastafel

Características adicionales

  • Zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3295

Mapas de Google

Mapa de 's-Gravendeel

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en 's-Gravendeel

Estadísticas de vivienda y vecindario en 's-Gravendeel

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en 's-Gravendeel. En 2025 había 9.215 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 354.000.

Inhabitantes

9.215

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 354.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 34.300

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

191

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en 's-Gravendeel
Año Inhabitantes
2021 9.000
2022 9.055
2023 9.310
2024 9.195
2025 9.215

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en 's-Gravendeel
Año Promedio WOZ
2021 EUR 254.000
2022 EUR 279.000
2023 EUR 321.000
2024 EUR 343.000
2025 EUR 354.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 2.260 0-15: 1.355 15-25: 1.040 25-45: 2.175 45-65: 2.385

Nivel académico

Hoger

1.570

Praktisch

1.840

Middelbaar

3.300

Origen de los residentes (2025)

Europa

370

Nederland

8.030

Buiten Europa

810

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 625
Appartementen 1.099
Tussenwoningen 1.365
Vrijstaande woningen 654
Twee-onder-één-kap woningen 411

Período de construcción del edificio

Voor 1700 2
1700 tot 1900 119
1900 tot 1925 350
1925 tot 1950 240
1950 tot 1970 680
1970 tot 1980 687
1980 tot 1990 541
1990 tot 2000 375
2000 tot 2010 239
2010 tot 2020 224
2020 en later 112

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

1.375

Etiqueta A

910

Etiqueta B

668

Etiqueta G

461

Etiqueta D

348

Etiqueta F

156

Etiqueta E

133

Etiqueta A+

78

Etiqueta A+++

34

Etiqueta A++

8

Etiqueta A++++

5

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en 's-Gravendeel
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.090 2.890
2021 1.210 2.910
2022 910 2.710
2023 790 2.550
2024 790 2.620

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 840 • Electricidad: 2.730

Huurwoning

Gas: 640 • Electricidad: 1.790

Koopwoning

Gas: 870 • Electricidad: 2.950

Appartement

Gas: 570 • Electricidad: 1.730

Tussenwoning

Gas: 710 • Electricidad: 2.470

Vrijstaande woning

Gas: 1.250 • Electricidad: 3.800

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 910 • Electricidad: 2.970

Actividad empresarial en 's-Gravendeel (2025)

Handel en HORECA 195
Nijverheid en energie 200
Zakelijke dienstverlening 245
Overheid, onderwijs en zorg 125
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 105
Financiele diensten en onroerendgoed 75
Cultuur, recreatie en overige diensten 110

Número total de establecimientos empresariales: 1.085

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en 's-Gravendeel
Periodo Delitos
jan 2025 12
jan 2026 11
jul 2025 12
jun 2025 13
mei 2025 24
mrt 2025 18
nov 2024 21
nov 2025 20
okt 2024 13
okt 2025 17
sep 2024 11
sep 2025 5

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de 's-Gravendeel.

Preguntas frecuentes sobre vivir en 's-Gravendeel

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft 's-Gravendeel?

's-Gravendeel telt in 2025 ongeveer 9.215 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in 's-Gravendeel?

De gemiddelde WOZ-waarde in 's-Gravendeel is in 2025 circa € 354.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in 's-Gravendeel?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in 's-Gravendeel ligt rond € 34.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in 's-Gravendeel?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 191 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in 's-Gravendeel?

In 's-Gravendeel komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.365 woningen.

Meer viviendas in 's-Gravendeel

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.