Aller directement au contenu
Logo de Van der Vinden Makelaars B.V.

Verbruggestraat 20

3295AX 's-Gravendeel • Zuid-Holland

Disponible

€ 339.500 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 8.640

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.790) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 348.140

Prix d'achat /m²: € 5.067

Galerie de photos

Description

Starters/herintreders opgelet! In de geliefde wijk “de Nest”, aan een gemoedelijk straatje, vindt u deze fijne en bijzonder nette hoekwoning uit 1933, met een aantal belangrijke - en niet direct zichtbare - plussen. Een huis waar met veel vakmanschap is verbouwd en waar jarenlang met liefde gewoond is. De achtertuin ligt officieel op het noorden, maar laat u daardoor vooral niet misleiden. Door de fijne diepte van de tuin is er achterin juist volop zon aanwezig… terwijl er gelukkig óók altijd wel een plekje met schaduw te vinden is. En alsof dat nog niet prettig genoeg is, beschikt de woning ook nog eens over een heerlijk ruime vrijstaande berging van circa 12 m². Wat daarnaast echt een groot pluspunt is: de tuin grenst aan de prachtige parkachtige tuin van een schitterende vrijstaande woning. Geen ‘muur van achterburen’, geen benauwd gevoel, maar juist rust, groen en ruimte achter de woning. De gelukkige koper koopt hier niet alleen een superleuke woning, maar ook een plekje in een gezellig “feel good straatje” op een uitstekende woonstand. En dan woont u ook nog eens op loopafstand van de Dordtse Kil, waarlangs u heerlijk kunt wandelen (met of zonder hond) én dichtbij winkels en voorzieningen. Met de auto rijdt u bovendien binnen enkele minuten op de N217 en de A16/N3. Met circa 67 m² woonoppervlakte is het geen reus van een woning, maar door de praktische indeling voelt het hier verrassend prettig aan. De woonkamer is gezellig en licht, mede dankzij de erker aan de voorzijde. Die zorgt overigens niet alleen voor extra lichtinval, maar laat de woning aan de buitenkant ook gewoon nét wat leuker smoelen. Aan de achterzijde bevindt zich de open woonkeuken, voorzien van diverse inbouwapparatuur. De keuken dateert uit 2006, maar oogt nog steeds netjes en functioneert zoals het hoort. Achter de keuken bevinden zich de aangebouwde bijkeuken en de badkamer. Praktisch opgelost én comfortabel uitgevoerd. De gehele begane grondvloer is uitgevoerd in beton, geïsoleerd én voorzien van vloerverwarming. Dat geldt overigens ook voor de badkamer. In de bijkeuken vindt u de hybride warmtepomp uit 2023 en de aansluitingen voor de wasapparatuur. Op de verdieping zijn twee slaapkamers aanwezig. De grote slaapkamer aan de voorzijde beschikt over airconditioning uit 2019, bepaald geen overbodige luxe tijdens warme zomers. De slaapkamer aan de achterzijde is voorzien van een dakraam. Daarnaast is er nog een handige bergzolder aanwezig. Ook qua onderhoud is er de afgelopen jaren het nodige gedaan. De woning is volledig voorzien van dubbel glas, de zijgevel werd in 2022 geïmpregneerd en het buitenschilderwerk werd professioneel uitgevoerd in 2023. Het huidige Energielabel vermeldt nog de letter E, maar dat verhaal verdient wel enige nuance. Na afgifte van het label zijn namelijk nog 6 zonnepanelen geplaatst (2023, eigendom, 410 Wp per stuk) én werd in oktober 2023 een hybride warmtepomp geïnstalleerd. Daarnaast is de betonvloer geïsoleerd, is ook het dak geïsoleerd en beschikt de woning over spouwmuren. Een heropname zou vermoedelijk tot een aanzienlijk gunstiger label leiden. Wie daar behoefte aan heeft, mag dat uiteraard op eigen kosten laten uitvoeren. Veel belangrijker: mijn opdrachtgever betaalt momenteel gemiddeld slechts circa € 58,- per maand aan voorschot voor gas en elektra. Dat zegt uiteindelijk vaak meer dan een letter op papier… De cijfers nog even op een rij: • Bouwjaar: 1933 • Gebruiksoppervlakte wonen: circa 67 m² • Externe bergruimte: circa 12 m² • Bruto inhoud: circa 240 m³ • Perceeloppervlakte: 127 m² eigen grond • Een niet meer representatief Energielabel E, feitelijke situatie is veel rooskleuriger! • Volledig voorzien van dubbel glas • Hybride warmtepomp (2023) • 6 zonnepanelen van 410 Wp per stuk • Airconditioning aanwezig • Twee slaapkamers • Vrijstaande dubbele houten berging met overkapping De gelukkige koper betrekt straks een sfeervolle en verrassend complete hoekwoning op een leuke plek in ’s-Gravendeel. Ideaal voor starters, herintreders, alleenstaanden of mensen die gewoon fijn en betaalbaar willen wonen zonder direct een complete verbouwing te hoeven plannen.

Prêt immobilier berekenen

€ 339.500

Coûts d'achat (estimés): € 8.640

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.790) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 348.140

2,78%

Annuellement

%

€ 16.975

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 339.500 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, hoekwoning

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer
Parquets
2 woonlagen en een vliering

Surfaces et volumes

Superficie habitable
67 m²
Superficie du terrain
127 m²
Contenu
240 m³
Espace de stockage externe
12 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1933
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha HR (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Label\u00e9nergie
E

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, in woonwijk en open ligging
Jardin
Achtertuin
Sauvetage
Aangebouwde houten berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
15-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, toilet, en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3295

Google Maps

Carte de 's-Gravendeel

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans 's-Gravendeel

Chiffres de logement et de quartier dans 's-Gravendeel

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans 's-Gravendeel. En 2025 étaient 9.215 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 354.000.

Résidents

9.215

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 354.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 34.300

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

191

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in 's-Gravendeel
Année Résidents
2021 9.000
2022 9.055
2023 9.310
2024 9.195
2025 9.215

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en 's-Gravendeel
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 254.000
2022 EUR 279.000
2023 EUR 321.000
2024 EUR 343.000
2025 EUR 354.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 2.260 0-15: 1.355 15-25: 1.040 25-45: 2.175 45-65: 2.385

Niveau d'enseignement

Hoger

1.570

Praktisch

1.840

Middelbaar

3.300

Origine des habitants (2025)

Europa

370

Nederland

8.030

Buiten Europa

810

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 625
Appartementen 1.099
Tussenwoningen 1.365
Vrijstaande woningen 654
Twee-onder-één-kap woningen 411

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 2
1700 tot 1900 119
1900 tot 1925 350
1925 tot 1950 240
1950 tot 1970 680
1970 tot 1980 687
1980 tot 1990 541
1990 tot 2000 375
2000 tot 2010 239
2010 tot 2020 224
2020 en later 112

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

1.375

Étiquette A

910

Étiquette B

668

Étiquette G

461

Étiquette D

348

Étiquette F

156

Étiquette E

133

Étiquette A+

78

Étiquette A+++

34

Étiquette A++

8

Étiquette A++++

5

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en 's-Gravendeel
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.090 2.890
2021 1.210 2.910
2022 910 2.710
2023 790 2.550
2024 790 2.620

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 840 • Électricité: 2.730

Huurwoning

Gaz: 640 • Électricité: 1.790

Koopwoning

Gaz: 870 • Électricité: 2.950

Appartement

Gaz: 570 • Électricité: 1.730

Tussenwoning

Gaz: 710 • Électricité: 2.470

Vrijstaande woning

Gaz: 1.250 • Électricité: 3.800

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 910 • Électricité: 2.970

Activité dans 's-Gravendeel (2025)

Handel en HORECA 195
Nijverheid en energie 200
Zakelijke dienstverlening 245
Overheid, onderwijs en zorg 125
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 105
Financiele diensten en onroerendgoed 75
Cultuur, recreatie en overige diensten 110

Nombre total d'établissements: 1.085

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans 's-Gravendeel
Période Délits
jan 2025 12
jan 2026 11
jul 2025 12
jun 2025 13
mei 2025 24
mrt 2025 18
nov 2024 21
nov 2025 20
okt 2024 13
okt 2025 17
sep 2024 11
sep 2025 5

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de 's-Gravendeel.

Questions fréquemment posées sur le logement dans 's-Gravendeel

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft 's-Gravendeel?

's-Gravendeel telt in 2025 ongeveer 9.215 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in 's-Gravendeel?

De gemiddelde WOZ-waarde in 's-Gravendeel is in 2025 circa € 354.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in 's-Gravendeel?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in 's-Gravendeel ligt rond € 34.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in 's-Gravendeel?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 191 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in 's-Gravendeel?

In 's-Gravendeel komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.365 woningen.

Meer maisons in 's-Gravendeel

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.