Ir directamente al contenido
Logotipo de Rosendaal Makelaars BV

Maria van Nassaulaan 22

7041EA 's-Heerenberg • Gelderland

Vendido

€ 219.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 6.230

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 4.380) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 225.230

Precio de compra /m²: € 3.532

Galería de fotos

Descripción

Ideaal startersappartement gelegen op de 2e verdieping met een heel fraai vergezicht, gelegen aan een park met skatebaan en groen. Ideaal voor kinderen, maar ook fijn als groene buitenruimte om van te genieten. Dit 3-kamer appartement heeft twee balkons (zowel bij de woonkamer, als de keuken) en een eigen berging op de begane grond. Indeling De lichte woonkamer met grote raampartijen geeft toegang tot een van de balkons en biedt volop ruimte voor een gezellige zithoek en eethoek. De keuken is uitgerust met diverse inbouwapparatuur (koelkast, vaatwasser, combi-oven, gaskookplaat en afzuigkap) en heeft tevens een aansluiting voor witgoed. Ook vanuit de keuken stap je zo het 2e balkon op. De grootste slaapkamer geeft toegang naar de badkamer welke is voorzien van een wastafelmeubel, douche en cv-installatie. Een apart toilet maakt het geheel compleet. De 2e slaapkamer heeft ook toegang naar het balkon van d e woonkamer. Het appartement is vanaf 2014 geheel gerenoveerd en gemoderniseerd. Onder andere voorzien van: van fraai laminaat, binnendeuren/deurbeslag, inbouwkeuken, badkamer, toilet, moderne radiator afwerking, grote slaapkamer voorzien van inbouwkast, gehele elektrische installatie vernieuwd. Bijzonderheden: Bouwjaar ca. 1960; Woonoppervlakte ca. 64 m²; Deels gestoffeerd; Twee balkons; Ruime berging op de begane grond Woonkamer voorzien van isolerende beglazing Groot grasveld met speeltuintje direct voor het complex Of je nu op zoek bent naar je eerste woning, een plek samen of gewoon een praktisch appartement met veel licht en een fijne groene omgeving – dit appartement in ’s-Heerenberg is absoluut een bezichtiging waard. Het geheel is gunstig gelegen, op loopafstand van de Montferlandse bossen en het centrum van 's-Heerenberg. 's-Heerenberg is een gezellig stadje met een historisch karakter, gelegen aan de rand van de Achterhoek en direct aan de landsgrens met Duitsland. Hier kunt u optimaal genieten van alles wat de Achterhoek u te bieden heeft en de landelijke bosrijke omgeving met alle ruimte die u nodig heeft. U kunt hier heerlijk wandelen, fietsen en genieten van de natuur. Natuurlijk is er ook allerlei vertier te vinden in de omgeving. 's-Heerenberg heeft een gezellige centrum met diverse winkels, supermarkten, horeca en recreatie mogelijkheden. Alles wat u nodig heeft vindt u hier! Het appartement is ruimer dan het doet vermoeden, wordt keurig bewoond en is goed onderhouden en netjes afgewerkt. Wij nodigen u dan ook uit voor een bezichtiging van dit appartement!

Hipoteca berekenen

€ 219.000

Coste del comprador (estimado): € 6.230

Total de compra (incl. gastos de envío): € 225.230

2,78%

Anualmente

%

€ 10.950

Disponible directamente