Ir directamente al contenido
Logotipo de VAN WAALWIJK VAN DOORN MAKELAARS

J.T. Cremerlaan 86 B

2071SP Santpoort-Noord • Noord-Holland

Disponible

€ 695.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 15.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 13.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 710.750

Precio de compra /m²: € 6.814

Galería de fotos

Descripción

RIANT APPARTEMENT (WOONOPPERVLAKTE 102m2) OP DE BOVENSTE WOONLAAG VAN "HET ROOS EN BEEK COMPLEX" MET ROYAAL ZUID-BALKON, EEN EIGEN BERGING EN OVERDEKTE PARKEERPLAATS. LUXE AFWERKING EN EEN ECHT "PENTHOUSE-GEVOEL", MEDE DANKZIJ DE CA. 58M2 GROTE LIVING MET OPEN KEUKEN, EEN FIJNE LICHTINVAL EN DE DUBBELE (WEGKLAPBARE EN IN ZIJN GEHEEL TE OPENEN) PUI NAAR HET GROTE BALKON MET VRIJ UITZICHT IN EEN GROENE STRAAT. Vanuit en na de oplevering nieuwbouw (in 2015) zijn veel extra's aan het appartement uitgevoerd. Zo is er vanuit de bouw als meerwerk een dubbele 'harmonica' schuifvouw-pui tussen woonkamer en balkon geplaatst, waardoor de hele pui naar het balkon open kan (binnen en buiten worden als het ware 1 geheel). Daarnaast zijn de badkamer, toilet en de keuken luxe en compleet uitgevoerd, beschikt het appartement over een fraaie Eiken white-wash lamelparketvloer en zijn alle wanden gestukadoord en gesausd. Ook zijn er 2 stuks elektrisch bedienbare zonweringen aan de woonkamerzijde. INDELING: Parterre: centrale entree met bellentableau, brievenbussen en video intercom; privé berging; privé parkeerplaats in de afgesloten parkeergarage en een liftinstallatie. 2e (bovenste) verdieping: Entree met brede en goed toegankelijke gang; meterkast; zeer ruime inpandige berging met opstelling van de c.v.-ketel en aansluiting voor wasmachine droger. Deze ruimte is keurig afgewerkt met tegelwerk op de vloer, gesausde wanden en veel praktische bergruimte door de aangebrachte planken. Keurig toilet (wandcloset) met fonteintje en net tegelwerk; zeer royale - en over de volle breedte van het appartement lopende - living met dubbele harmonica pui (geheel wegklapbaar) naar de buitenruimte (zijnde een terras op het zuiden), een tweetal dakvensters en een luxe open keuken in hoekopstelling, voorzien van een vier zone inductie kookplaat, vlakscherm afzuigkap, koelkast, vriezer, twee ovens - waarvan 1 combinatie-oven met hetelucht en 1 magnetron-oven -, vaatwasmachine, veel kastruimte waaronder een hoekkast met twee uittrekbare rekken voor pannen, een tweetal schuifladen voor bestek, onder- en bovenkasten en een flink composiet aanrechtblad voor veel werkruimte; een 2-tal ruime slaapkamers en een fijne badkamer met inloopdouche, toilet (wandcloset), wastafelmeubel en tegelwerk tot plafondhoogte. BIJZONDERHEDEN: - Zie voor indeling, maatvoeringen en plattegronden de brochure op Funda. - Het appartement is voorzien van een fraaie Eiken white-wash lamelparketvloer. - Strakke wand- en plafondafwerking. - Actieve en gezonde VVE; de servicekosten bedragen € 189,60 per maand. - Minimale leeftijd 55+ (een van de eigenaren dient tenminste 55 jaar te zijn bij overdracht). - Verwarming middels een eigen gas c.v.-combiketel uit 2015 (Intergas HRE). - Zeer goede mate van isolatie aanwezig (energielabel A). - Uitgebreide elektrische installatie aanwezig; 8 groepen, waarvan 1 kookgroep en 2x aardlekschakelaar. - Het Roos en Beek-complex biedt wonen in een groene, rustige en veilige dorpskern binnen de gemeente Velsen met winkels, openbaar vervoer (bus en trein), horeca en andere belangrijke voorzieningen op wandelafstand. Verder kenmerkt de omgeving zich door de aanwezigheid van veel natuur- en recreatiegebieden (ook golfbanen en watersportmogelijkheden). Daarnaast zijn er medische en culturele voorzieningen van hoog niveau in de naaste omgeving. Op korte afstand bevinden zich steden zoals Haarlem en Amsterdam, welke uitstekend bereikbaar zijn zowel per auto alsmede openbaar vervoer (op loopafstand bevindt zich station Santpoort-Noord; een opstappunt voor zowel Haarlem als Amsterdam Centraal). - Het complex beschikt over een gemeenschappelijke ontmoetingsruimte met vrije recreatiemogelijkheden - Oplevering in overleg (voorkeur medio november 2026).

Hipoteca berekenen

€ 695.000

Coste del comprador (estimado): € 15.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 13.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 710.750

3,04%

Anualmente

%

€ 34.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 695.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Galerijflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
3e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
102 m²
Contenido
337 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
9 m²
Espacio de almacenamiento externo
17 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2015
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas HRE (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Contribución periódica de la VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
Jardín
Zonneterras
Ubicación del jardín
Gelegen op het zuiden
Rescate
Box
Aparcar
Parkeergarage
Tipo de garaje
Parkeerplaats

Planificación

Ofrecido desde
15-04-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, toilet, en wastafel

Características adicionales

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • schuifpui
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 2071

Mapas de Google

Ubicación de Santpoort-Noord

Vista espacial del área de trabajo en Santpoort-Noord

Estadísticas de vivienda y vecindario en Santpoort-Noord

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Santpoort-Noord. En 2025 había 7.265 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 551.000.

Inhabitantes

7.265

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 551.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 40.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

261

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Santpoort-Noord
Año Inhabitantes
2021 7.245
2022 7.245
2023 7.270
2024 7.245
2025 7.265

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Santpoort-Noord
Año Promedio WOZ
2021 EUR 427.000
2022 EUR 473.000
2023 EUR 531.000
2024 EUR 537.000
2025 EUR 551.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 1.830 0-15: 1.160 15-25: 745 25-45: 1.435 45-65: 2.095

Nivel académico

Hoger

2.190

Praktisch

900

Middelbaar

2.150

Origen de los residentes (2025)

Europa

425

Nederland

6.255

Buiten Europa

575

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 637
Appartementen 850
Tussenwoningen 1.240
Vrijstaande woningen 180
Twee-onder-één-kap woningen 375

Período de construcción del edificio

Voor 1700 6
1700 tot 1900 102
1900 tot 1925 286
1925 tot 1950 953
1950 tot 1970 1.182
1970 tot 1980 135
1980 tot 1990 339
1990 tot 2000 160
2000 tot 2010 43
2010 tot 2020 29
2020 en later 14

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

711

Etiqueta F

631

Etiqueta G

559

Etiqueta E

422

Etiqueta D

359

Etiqueta A

335

Etiqueta B

325

Etiqueta A+

17

Etiqueta A++

11

Etiqueta A+++

7

Etiqueta A++++

0

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Santpoort-Noord
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.270 2.800
2021 1.470 2.870
2022 1.150 2.630
2023 980 2.430
2024 960 2.480

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.150 • Electricidad: 2.760

Huurwoning

Gas: 710 • Electricidad: 1.620

Koopwoning

Gas: 1.060 • Electricidad: 2.680

Appartement

Gas: 650 • Electricidad: 1.610

Tussenwoning

Gas: 960 • Electricidad: 2.490

Vrijstaande woning

Gas: 1.760 • Electricidad: 3.890

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.230 • Electricidad: 2.990

Actividad empresarial en Santpoort-Noord (2025)

Handel en HORECA 140
Nijverheid en energie 130
Zakelijke dienstverlening 355
Overheid, onderwijs en zorg 225
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 60
Financiele diensten en onroerendgoed 65
Cultuur, recreatie en overige diensten 130

Número total de establecimientos empresariales: 1.110

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Santpoort-Noord
Periodo Delitos
jan 2025 23
jan 2026 9
jul 2025 26
jun 2025 24
mei 2025 21
mrt 2025 15
nov 2024 24
nov 2025 18
okt 2024 19
okt 2025 27
sep 2024 24
sep 2025 31

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Santpoort-Noord.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Santpoort-Noord

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Santpoort-Noord?

Santpoort-Noord telt in 2025 ongeveer 7.265 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Santpoort-Noord?

De gemiddelde WOZ-waarde in Santpoort-Noord is in 2025 circa € 551.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Santpoort-Noord?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Santpoort-Noord ligt rond € 40.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Santpoort-Noord?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 261 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Santpoort-Noord?

In Santpoort-Noord komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.240 woningen.

Meer viviendas in Santpoort-Noord

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.