Aller directement au contenu
Logo de VAN WAALWIJK VAN DOORN MAKELAARS

J.T. Cremerlaan 86 B

2071SP Santpoort-Noord • Noord-Holland

Disponible

€ 695.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 15.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 13.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 710.750

Prix d'achat /m²: € 6.814

Galerie de photos

Description

RIANT APPARTEMENT (WOONOPPERVLAKTE 102m2) OP DE BOVENSTE WOONLAAG VAN "HET ROOS EN BEEK COMPLEX" MET ROYAAL ZUID-BALKON, EEN EIGEN BERGING EN OVERDEKTE PARKEERPLAATS. LUXE AFWERKING EN EEN ECHT "PENTHOUSE-GEVOEL", MEDE DANKZIJ DE CA. 58M2 GROTE LIVING MET OPEN KEUKEN, EEN FIJNE LICHTINVAL EN DE DUBBELE (WEGKLAPBARE EN IN ZIJN GEHEEL TE OPENEN) PUI NAAR HET GROTE BALKON MET VRIJ UITZICHT IN EEN GROENE STRAAT. Vanuit en na de oplevering nieuwbouw (in 2015) zijn veel extra's aan het appartement uitgevoerd. Zo is er vanuit de bouw als meerwerk een dubbele 'harmonica' schuifvouw-pui tussen woonkamer en balkon geplaatst, waardoor de hele pui naar het balkon open kan (binnen en buiten worden als het ware 1 geheel). Daarnaast zijn de badkamer, toilet en de keuken luxe en compleet uitgevoerd, beschikt het appartement over een fraaie Eiken white-wash lamelparketvloer en zijn alle wanden gestukadoord en gesausd. Ook zijn er 2 stuks elektrisch bedienbare zonweringen aan de woonkamerzijde. INDELING: Parterre: centrale entree met bellentableau, brievenbussen en video intercom; privé berging; privé parkeerplaats in de afgesloten parkeergarage en een liftinstallatie. 2e (bovenste) verdieping: Entree met brede en goed toegankelijke gang; meterkast; zeer ruime inpandige berging met opstelling van de c.v.-ketel en aansluiting voor wasmachine droger. Deze ruimte is keurig afgewerkt met tegelwerk op de vloer, gesausde wanden en veel praktische bergruimte door de aangebrachte planken. Keurig toilet (wandcloset) met fonteintje en net tegelwerk; zeer royale - en over de volle breedte van het appartement lopende - living met dubbele harmonica pui (geheel wegklapbaar) naar de buitenruimte (zijnde een terras op het zuiden), een tweetal dakvensters en een luxe open keuken in hoekopstelling, voorzien van een vier zone inductie kookplaat, vlakscherm afzuigkap, koelkast, vriezer, twee ovens - waarvan 1 combinatie-oven met hetelucht en 1 magnetron-oven -, vaatwasmachine, veel kastruimte waaronder een hoekkast met twee uittrekbare rekken voor pannen, een tweetal schuifladen voor bestek, onder- en bovenkasten en een flink composiet aanrechtblad voor veel werkruimte; een 2-tal ruime slaapkamers en een fijne badkamer met inloopdouche, toilet (wandcloset), wastafelmeubel en tegelwerk tot plafondhoogte. BIJZONDERHEDEN: - Zie voor indeling, maatvoeringen en plattegronden de brochure op Funda. - Het appartement is voorzien van een fraaie Eiken white-wash lamelparketvloer. - Strakke wand- en plafondafwerking. - Actieve en gezonde VVE; de servicekosten bedragen € 189,60 per maand. - Minimale leeftijd 55+ (een van de eigenaren dient tenminste 55 jaar te zijn bij overdracht). - Verwarming middels een eigen gas c.v.-combiketel uit 2015 (Intergas HRE). - Zeer goede mate van isolatie aanwezig (energielabel A). - Uitgebreide elektrische installatie aanwezig; 8 groepen, waarvan 1 kookgroep en 2x aardlekschakelaar. - Het Roos en Beek-complex biedt wonen in een groene, rustige en veilige dorpskern binnen de gemeente Velsen met winkels, openbaar vervoer (bus en trein), horeca en andere belangrijke voorzieningen op wandelafstand. Verder kenmerkt de omgeving zich door de aanwezigheid van veel natuur- en recreatiegebieden (ook golfbanen en watersportmogelijkheden). Daarnaast zijn er medische en culturele voorzieningen van hoog niveau in de naaste omgeving. Op korte afstand bevinden zich steden zoals Haarlem en Amsterdam, welke uitstekend bereikbaar zijn zowel per auto alsmede openbaar vervoer (op loopafstand bevindt zich station Santpoort-Noord; een opstappunt voor zowel Haarlem als Amsterdam Centraal). - Het complex beschikt over een gemeenschappelijke ontmoetingsruimte met vrije recreatiemogelijkheden - Oplevering in overleg (voorkeur medio november 2026).

Prêt immobilier berekenen

€ 695.000

Coûts d'achat (estimés): € 15.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 13.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 710.750

3,04%

Annuellement

%

€ 34.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 695.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Galerijflat (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
3e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
102 m²
Contenu
337 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
9 m²
Espace de stockage externe
17 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2015
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas HRE (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
"VvE contribution périodique"
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
Jardin
Zonneterras
Emplacement jardin
Gelegen op het zuiden
Sauvetage
Box
Parkieren
Parkeergarage
Type de garage
Parkeerplaats

Planification

Proposé depuis
15-04-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, toilet, en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • schuifpui
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 2071

Google Maps

Localisation de Santpoort-Noord

Aperçu spatial du site de travail dans Santpoort-Noord

Chiffres de logement et de quartier dans Santpoort-Noord

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Santpoort-Noord. En 2025 étaient 7.265 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 551.000.

Résidents

7.265

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 551.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 40.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

261

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Santpoort-Noord
Année Résidents
2021 7.245
2022 7.245
2023 7.270
2024 7.245
2025 7.265

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Santpoort-Noord
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 427.000
2022 EUR 473.000
2023 EUR 531.000
2024 EUR 537.000
2025 EUR 551.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 1.830 0-15: 1.160 15-25: 745 25-45: 1.435 45-65: 2.095

Niveau d'enseignement

Hoger

2.190

Praktisch

900

Middelbaar

2.150

Origine des habitants (2025)

Europa

425

Nederland

6.255

Buiten Europa

575

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 637
Appartementen 850
Tussenwoningen 1.240
Vrijstaande woningen 180
Twee-onder-één-kap woningen 375

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 6
1700 tot 1900 102
1900 tot 1925 286
1925 tot 1950 953
1950 tot 1970 1.182
1970 tot 1980 135
1980 tot 1990 339
1990 tot 2000 160
2000 tot 2010 43
2010 tot 2020 29
2020 en later 14

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

711

Étiquette F

631

Étiquette G

559

Étiquette E

422

Étiquette D

359

Étiquette A

335

Étiquette B

325

Étiquette A+

17

Étiquette A++

11

Étiquette A+++

7

Étiquette A++++

0

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Santpoort-Noord
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.270 2.800
2021 1.470 2.870
2022 1.150 2.630
2023 980 2.430
2024 960 2.480

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.150 • Électricité: 2.760

Huurwoning

Gaz: 710 • Électricité: 1.620

Koopwoning

Gaz: 1.060 • Électricité: 2.680

Appartement

Gaz: 650 • Électricité: 1.610

Tussenwoning

Gaz: 960 • Électricité: 2.490

Vrijstaande woning

Gaz: 1.760 • Électricité: 3.890

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.230 • Électricité: 2.990

Activité dans Santpoort-Noord (2025)

Handel en HORECA 140
Nijverheid en energie 130
Zakelijke dienstverlening 355
Overheid, onderwijs en zorg 225
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 60
Financiele diensten en onroerendgoed 65
Cultuur, recreatie en overige diensten 130

Nombre total d'établissements: 1.110

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Santpoort-Noord
Période Délits
jan 2025 23
jan 2026 9
jul 2025 26
jun 2025 24
mei 2025 21
mrt 2025 15
nov 2024 24
nov 2025 18
okt 2024 19
okt 2025 27
sep 2024 24
sep 2025 31

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Santpoort-Noord.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Santpoort-Noord

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Santpoort-Noord?

Santpoort-Noord telt in 2025 ongeveer 7.265 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Santpoort-Noord?

De gemiddelde WOZ-waarde in Santpoort-Noord is in 2025 circa € 551.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Santpoort-Noord?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Santpoort-Noord ligt rond € 40.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Santpoort-Noord?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 261 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Santpoort-Noord?

In Santpoort-Noord komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.240 woningen.

Meer maisons in Santpoort-Noord

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.