Ir directamente al contenido
Logotipo de Weusthuis Makelaardij

Potgieterstraat 11

7651GA Tubbergen • Overijssel

Disponible

€ 415.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 10.150

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.300) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 425.150

Precio de compra /m²: € 3.029

Galería de fotos

Descripción

Droom jij van een huis dat je volledig naar eigen smaak kunt vormgeven? Deze geschakelde woning aan de Potgieterstraat 11 in Tubbergen biedt alle ruimte en potentie om jouw ideale thuis te realiseren. De woning vormt een uitstekende basis voor kopers die hier hun eigen woonwensen willen gaan realiseren. De royale opzet van de begane grond valt direct op en biedt volop mogelijkheden om het geheel naar eigen inzicht aan te passen. Dankzij de ruimte aan de achterzijde van de woning is er de mogelijkheid om een slaap- en badkamer op de begane grond te realiseren, waardoor de woning ook geschikt is voor levensloopbestendig wonen. Daarnaast beschikt de verdieping over drie slaapkamers, die flexibel in te richten zijn naar eigen behoefte, bijvoorbeeld als werk- of hobbyruimte.  De woning is gelegen aan de Potgieterstraat in Tubbergen, een rustige en prettige woonstraat. Je woont hier op korte afstand van het gezellige dorpscentrum, waar alle dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten, speciaalzaken en horecagelegenheden binnen handbereik zijn. Daarnaast is de ligging gunstig ten opzichte van de uitvalswegen, hierdoor zijn omliggende dorpen en steden eenvoudig te bereiken. Wat Tubbergen extra aantrekkelijk maakt, is de groene en landelijk omgeving: binnen enkele minuten sta je midden in de natuur, ideaal voor liefhebbers van wandelen, fietsen en rust.  Kortom, een woning met volop potentie op een fijne locatie in Tubbergen. Ben jij opzoek naar een plek waar je jouw woonwensen volledig tot leven kunt brengen niet bang bent om de handen uit de mouwen te steken? Dan is dit jouw kans! Neem gerust contact met ons op voor het plannen bezichtiging en ontdek zelf de mogelijkheden die deze woning te bieden heeft.  Indeling: Begane grond: Via de voordeur onder de carport bereik je de entree van de woning. Hier bevinden zich de trapopgang naar de eerste verdieping, het toilet en de meterkast. Vanuit de entree loop je door naar de woonkamer. De woonkamer heeft een L-vormige indeling en kenmerkt zich door de grote raampartijen aan de voorkant van de woning, wat zorgt voor fijn en natuurlijke lichtinval. De aanwezige schouw met openhaard zorgt voor extra sfeer en ruimte. Aan de achterzijde van de woning bevindt zich de keuken, uitgevoerd in een eenvoudige maar functionele opstelling en voorzien van de benodigde dagelijkse inbouwapparatuur. Aansluitend aan de keuken is een hal/bijkeuken die toegang biedt tot de achtertuin en een extra kamer kamer. Deze ruimte leent zich uitsteken voor diverse invullingen, zoals een slaapkamer op de begane grond, hobbyruimte of een thuiswerkplek. Vanuit deze kamer is tevens de berging bereikbaar, welke ideaal is voor opslag of het stallen van fietsen. De achtertuin is zowel via het halletje als via openslaande deuren in de keuken te bereiken. De tuin is groen aangelegd, heeft een goede bezonning en privacy. Aan de woning bevindt zich een overdekt terras met lichtkoepel, inbouwspots en een stopcontact, waardoor je hier al vroeg in het jaar comfortabel buiten kunt zitten.  Eerste verdieping: Via de vaste trap is de eerste verdieping bereikbaar. Op de overloop bevindt zich een praktische ingebouwde kast, met opstel plaats c.v.-ketel en bergruimte. Op deze verdieping zijn drie ruime slaapkamers gesitueerd. De slaapkamer aan de voorzijde strekt zich over de volledige breedte van de woning en beschikt over een royale inbouwkast. Vanuit deze kamer is tevens het balkon aan de voorzijde van de woning toegankelijk. Aan de achterzijde bevinden zich nog twee slaapkamers. De slaapkamer aan de rechterzijde biedt eveneens toegang tot het ruime balkon aan de achterzijde. Alle slaapkamers zijn voorzien van raampartijen, waardoor er in iedere ruimte sprake is van een prettige lichtinval. De badkamer is functioneel ingericht en beschikt over een ligbad, douche en een wastafel met meubel. Tweede verdieping: De twee verdieping betreft een bergzolder over de volle lengte van de kap en is bereikbaar via een luik in de slaapkamer aan de rechter achterzijde. Deze ruime leent zich ideaal voor het opslaan van seizoensspullen en overige opslag.  Bijzonderheden: * Bouwjaar 1980; * Woonoppervlak ca. 137 m²; * Perceeloppervlak 311 m²; * Inhoud ca. 471 m³; * Verwarming en warmwater middels HR-combiketel: Vaillant Solide, 2008 * Energielabel: C;  * Extra ruime en lichte werk-/slaapkamer met inbouwkast op de begane grond; * Sfeervolle schouw met openhaard;  * Achtertuin met privacy en een goede bezonning; * Royaal overdekt terras; * Ruim balkon/dakterras aan de achterzijde en een balkon aan de voorzijde van de woning;  * Aanvaarding in overleg; * Bij koop is een waarborgsom/bankgarantie vereist van 10% van de koopsom; * Mogelijkheid tot hypotheek met NHG;  * In de koopovereenkomst wordt een ouderdomsclausule/niet-zelf-bewoningsclausule opgenomen Jouw makelaar voor dit object: Penny Kuiper

Hipoteca berekenen

€ 415.000

Coste del comprador (estimado): € 10.150

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.300) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 425.150

2,78%

Anualmente

%

€ 20.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 415.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, geschakelde woning

Índice

Habitaciones
6 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een zolder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
137 m²
Área del lote
311 m²
Contenido
471 m³
Otra zona interior
8 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
57 m²
Área del jardín trasero
70 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1980
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Aislamiento
Gedeeltelijk dubbel glas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Vaillant Solide (gas gestookt combiketel uit 2008, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het zuidoosten
Aparcar
Op eigen terrein
Tipo de garaje
Aangebouwde stenen garage, carport en parkeerplaats
Capacidad del garaje
2 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
24-04-2026

Instalaciones del baño

Douche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Instalaciones de garaje

Elektra, verwarming en stromend water

Características adicionales

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rookkanaal
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7651

Mapas de Google

Ver Tubbergen en el mapa

Ver la ubicación y descubre los agentes inmobiliarios en esta región

Estadísticas de vivienda y vecindario en Tubbergen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Tubbergen. En 2026 había 5.900 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 391.000.

Inhabitantes

5.900

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 391.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.600

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

97

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Tubbergen
Año Inhabitantes
2021 5.768
2022 5.778
2023 5.850
2024 5.860
2025 5.900
2026 5.900

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Tubbergen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 293.000
2022 EUR 331.000
2023 EUR 372.000
2024 EUR 383.000
2025 EUR 391.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 1.555 0-15: 910 15-25: 680 25-45: 1.350 45-65: 1.450

Nivel académico

Hoger

1.230

Praktisch

1.090

Middelbaar

1.980

Origen de los residentes (2025)

Europa

260

Nederland

5.345

Buiten Europa

295

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 319
Appartementen 729
Tussenwoningen 424
Vrijstaande woningen 776
Twee-onder-één-kap woningen 461

Período de construcción del edificio

Voor 1700 2
1700 tot 1900 18
1900 tot 1925 40
1925 tot 1950 86
1950 tot 1970 442
1970 tot 1980 509
1980 tot 1990 363
1990 tot 2000 261
2000 tot 2010 342
2010 tot 2020 134
2020 en later 134

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

814

Etiqueta C

605

Etiqueta B

434

Etiqueta D

216

Etiqueta A+++

135

Etiqueta F

115

Etiqueta G

88

Etiqueta A++

62

Etiqueta A+

60

Etiqueta E

57

Etiqueta A++++

46

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Tubbergen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.400 3.220
2021 1.640 3.280
2022 1.290 3.000
2023 1.050 2.960
2024 960 3.050

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 970 • Electricidad: 2.740

Huurwoning

Gas: 780 • Electricidad: 2.060

Koopwoning

Gas: 1.210 • Electricidad: 3.460

Appartement

Gas: 730 • Electricidad: 1.990

Tussenwoning

Gas: 900 • Electricidad: 2.500

Vrijstaande woning

Gas: 1.380 • Electricidad: 3.970

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.120 • Electricidad: 3.080

Actividad empresarial en Tubbergen (2025)

Handel en HORECA 160
Nijverheid en energie 95
Zakelijke dienstverlening 130
Overheid, onderwijs en zorg 125
Landbouw, bosbouw en visserij 50
Vervoer, informatie en communicatie 20
Financiele diensten en onroerendgoed 55
Cultuur, recreatie en overige diensten 60

Número total de establecimientos empresariales: 685

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Tubbergen
Periodo Delitos
jan 2026 6
jul 2025 8
jun 2025 4
mei 2025 9
mrt 2025 12
mrt 2026 11
nov 2024 13
nov 2025 7
okt 2024 6
okt 2025 11
sep 2024 21
sep 2025 7

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Tubbergen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Tubbergen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Tubbergen?

Tubbergen telt in 2026 ongeveer 5.900 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Tubbergen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Tubbergen is in 2025 circa € 391.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Tubbergen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Tubbergen ligt rond € 32.600 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Tubbergen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 97 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Tubbergen?

In Tubbergen komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 776 woningen.

Meer viviendas in Tubbergen

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.